Miłosc ? bzdura ?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez vigowawa 30 lis 2007, 19:56
luthien napisał(a):
anand22 napisał(a):Nie piszcie już dziewczyny o tych pustakach, bo same pewnie lepsze nie jesteście, już to widzę jak dajecie szansę brzydkiemu kurduplowi tylko dlatego, że ma dobre serduszko :P .

Ja tobie nie zabraniam wyrażać swoich opinii. I skąd ty możesz wiedzieć jaka ja jestem, skoro mnie nie znasz??? Wiesz co, a wy wpadacie w stereotypy. Mierzycie wszystkie dziewczyny jedną miarą. Jakby wam płyta się zacięła: "kobiety są złe, kobiety są złe". A co faceci nie zdradzają??? Nie zostawiają??? Nie kłamią??? Nie oszukują??? Chyba nawet częściej niż kobiety!!!

ja kiedys czytalem ze to wina kobiet ze mezczyzni po ponad 10 lat malżenstwach znajduja sobie mlodsze lalunie.... a kiedy mezczyzna jest oddany cale zycie zaspokaja wasze pragnienia itd itd mozna wymieniac w nieskonczonosc a wy i tak go zdradzacie no sory.... to jest wrecz nienormalne

przez luthien 30 lis 2007, 20:06
Nie mam na was już siły. Ok, kobiety są złe, no bo to w końcu Ewa namówiła na zakazany owoc Adama w Raju. Więc całe zło tego świata to wina Ewki, kobiety. Wiem, że wasze podejście bierze się z tego, że dużo w życiu wycierpieliście przez dziewczyny. Ale nikt nic na to nie zaradzi, że są tacy ludzie, którzy lubią ranić innych. Najgorsze jest to, że czasem sprawia im to przyjemność. Są takie kobiety, nie zaprzeczam, ale faceci też.
Moim zdaniem jak ktoś zdradza, to w związku nie dzieję się po prostu dobrze, nigdy do końca nie jest tak, że tylko jedna osoba jest winna (chociaż od każdej reguły są wyjątki).
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez smutna48 30 lis 2007, 20:07
vigowawa puknij się czoło będzie wesolo bo litośc ogarnia anand22 ty tez <szok> i litość przez duze L
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vigowawa 30 lis 2007, 20:18
ja wogole nie wiem jak istnieje urzadzenie "zwiazek" zadna nie byla na tyle laskawa zeby dac mi taka szanse... ale ja szans porozdawalem jak 1 groszowek... najbardziej to mnie denerwuje jak idzie calkiem porzadnie wygladajaca dziewczyna z typowym kibolem z szalikiem legi czy tam innej speluny... wiadomo ze niewszyscy faceci sa swieci a kobiety nie... ale po wielu letnim zwiazku kobieta zdradzi tak o z kaprysu a mezczyzna bo zonie juz nie chce sie starac o wzgledy meza.... wiec znajduje sobie atrakcyjna mlodke... ja bym tak nie zrobil a przez wlasnie tego typu kobiety nei wiem czy wogole bede mial okazje spojrzec komus gleboko w oczy i uslyszec w 100% szczere zdanie "kocham Cie"

przez luthien 30 lis 2007, 20:19
anand22 napisał(a):A jak by Ci się mógł spodobać ktoś, kto ejst po prostu brzydki :roll: ? Chyba, że masz jakieś dziwne zboczenia.
I już widzę, że się migasz z odpowiedzeniem na pytanie tak jak inne laski. Skoro teraz nie znasz odpowiedzi, to jeśli byś miała mieć coś więcej z brzydalem, to byś się na pewno nie przełamała.

Po 1, nie mam żadnych zboczeń.
Po 2, mamy inne podejści do życia. Ty traktujesz seks i związki (o ile tak można to nazwać z twojej strony) jak sport, ja jak element udanego związku UCZUCIOWEGO.
Po 3, nie migam się od odpowiedzi, ale jak mogę ci powiedzieć czy bym poszła do łóżka czy nie, skoro nie znam człowieka. To tak samo jakbyś mnie zapytał czy poszłabym do łóżka np. z Antonio Banderasem (mam nadzieję, że jest dość przystojny), to bym ci powiedziała, że nie wiem, bo go osobiście nie znam i musiałabym go poznać, żeby odpowiedzieć na to pytanie.
Dobra, koniec, bo widzę, że i tak moje argumenty nie docierają. Jak nie chcecie wierzyć, że istnieją jeszcze fajne dziewczyny, to nie wierzcie. Wasza strata!!!
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez vigowawa 30 lis 2007, 20:20
wasza wieksza jak zdradzacie.... no ale niestety... moim zdaniem to powinno byc karane a Ty smutna 48 sama puknij sie w czolo tipsem moze Ci pomoze....

przez sorensen 30 lis 2007, 20:31
anand22 napisał(a):A jak by Ci się mógł spodobać ktoś, kto ejst po prostu brzydki :roll: ? Chyba, że masz jakieś dziwne zboczenia.
I już widzę, że się migasz z odpowiedzeniem na pytanie tak jak inne laski. Skoro teraz nie znasz odpowiedzi, to jeśli byś miała mieć coś więcej z brzydalem, to byś się na pewno nie przełamała.
A sex jest bardzo ważny. To jest dowód na to, że się dziewczynie podobam jako facet, a nie jako kolega. Teraz w modzie są "związki" atrakcyjnej panny z brzydalem, który opiera się tylko na przyjaźni, ale jak facet chce czegoś więcej, to nie ma szans. To jest coś na zasadzie "pójdę z Tobą na koniec świata, tylko mnie nie dotykaj bo się brzydzę :roll: ". Ja akurat miałem kiedyś to "szczęście" być w takim związku" i drugi raz przeżyć tego nie zamierzam. Teraz jest tak, że kobieta musi mi dać dowód na to, że jej się podobam, albo kończymy tą farsę.

Od dawna mnie zastanawia dlaczego niejedna kobieta nie przyzna się do tego że zwraca szczególną uwagę na wygląd faceta. Czy to jest jakiś powód do wstydu? Tak trudno się do tego przyznać? Chyba lepiej powiedzieć otwarcie a nie mamić wzruszającymi tekstami o dobrych serduszkach i takich tam pierdołach. Oczywiście zgodzę się z jednym - wygląd to definitywnie nie wszystko, zwłaszcza gdy w grę wchodzi dłuższy związek. Wtedy liczą się inne rzeczy. Ale to w niczym nie zmienia faktu że miłość damsko-męska ma charakter erotyczny - brak pociągu fizycznego ją uniemożliwia. A tak jak to napisał anand22 - seks jest bardzo ważny i stanowi jedną z podstaw udanego związku.

przez smutna48 30 lis 2007, 21:42
vigowawa napisał(a):a Ty smutna 48 sama puknij sie w czolo tipsem moze Ci pomoze....

musze cie rozczarowac oh jej nie mam tipsów ale mi przykro piekielnie :lol: :lol: buahahahahahahaha gleba totalna
Susan Taylor

przez vigowawa 30 lis 2007, 21:48
hehe sadzis ze jestes zabawna ?

przez smutna48 30 lis 2007, 22:42
a ty sądzisz ze coś mądrego napisałes? nic tylko obrazasz kobiety!!!!!! nic innego nie robisz poczytaj swoje posty normlanie ręce opadają macie szowinistyczne podejscie do kobiet i to jest :shock:
Susan Taylor

przez vigowawa 30 lis 2007, 22:44
nie musze czytac bo pamietam co napisalem... a jakos nie przypominam sobie zebym kogos przezwal

przez smutna48 30 lis 2007, 22:49
skonczmy ten temat bo zrobi sie jeszcze bardziej nie przyjemnie
Susan Taylor

przez naamah85 30 lis 2007, 22:52
sorensen wyglad faceta to naprawde nie wszystko...jesli bylam/ spotykalam sie z kims kto podobal mi sie jedynie fizycznie, to konczylo sie przewaznie tak szybko jak sie zaczelo

natomiast moj obecny facet wogole mi sie nie podobal jak go poznalam...zupelnie nie moj typ, za to po jakims czasie ujal mnie swoja osoba, przez co poczatkowo sie w nim zauroczylam a pozniej juz powaznie zakochalam...obecnie po roku wiem, ze to facet z ktorym bede sie starac spedzic reszte zycia :D
a wyglad...kocham go i kocham kazdy centymetr jego ciala, ktore moze dla innych nie jest doskonale, ale dla mnie jest najpiekniejsze i najseksowniejsze na swiecie :D

Sortuj wg