Miłosc ? bzdura ?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Pstryk 19 sty 2008, 10:23
Darek, a w co wierzysz?
Pstryk

przez depresyjny86 19 sty 2008, 22:07
trzeba byc wysportowanym a nie grubym,pięknym a nie brzydkim, trzeba miec kase i samochod......

Chyba jednak wierze w to co zacytowalem,,nigdy w życiu jeszcze nie widzialem na realu dziewczyny z kims grubym i brzydkim....z kims bez charakteru.....,<z kasą i samochodem jest różnie>
Wczoraj patrzyłem na profile np na naszej klasie mojch kolezanek bylych i tych ktore mam teraz i po prostu sami normalnie wygladajacy faceci z ich chlopakow,<normalnie czyli troche umięsnieni,chudzi,pewnie maja rowniez charakter> :cry: :cry: <ja oczywiscie jestem gruuby,bez charakteru.nigdy nie bede chudy>
:)

przez zimbabwe 19 sty 2008, 22:35
To prawda, prawdziwą miłość w dzisiejszych czasach baaaardzo trudno jest znaleźć. Moim zdaniem lepiej jest już być samemu niż być z kimś np. tylko dla kasy. Takie związki nie trwają z reguły długo. No a prawnicy od rozwodów mają ręce pełne roboty.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fiufiu 20 sty 2008, 00:07
zimbabwe napisał(a):To prawda, prawdziwą miłość w dzisiejszych czasach baaaardzo trudno jest znaleźć. Moim zdaniem lepiej jest już być samemu niż być z kimś np. tylko dla kasy. Takie związki nie trwają z reguły długo. No a prawnicy od rozwodów mają ręce pełne roboty.

No niestety....takie czasy, ale trzeba zyc dalej....
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez Akin 20 sty 2008, 12:22
człowiek nerwica napisał(a):<ja oczywiscie jestem gruuby,bez charakteru.nigdy nie bede chudy>

Człowiek N. :)
Proszę cię , nie załamuj się.
Tak, ale każdy jest piękny na swój sposób. Tylko cywilizacja w dzisiejszym świecie wybiera to lepsze i ładniejsze.... niestety.
Akin

przez Nevada 20 sty 2008, 17:48
a ja ważę w tej chwili 41 kilogramów przy wzroście 165 i naprawdę jestem zadowolona ze swojej aktualnej wagi. martwiłam się, że będę za chuda, a naprawdę dobrze się z nią czuję. jestem lekka, i w ogóle, jedynie bardziej marznę niż inni.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez jaaa 20 sty 2008, 19:07
Nevada a cierpialas na bulimie czy anoreksje? wiesz ze masz troche niedowagi a to zdrowe nie jest czy zawsze taka chuda bylas?

przez numero_uno 10 lut 2008, 03:16
miłość to bzdura. miłość to nic innego jak zmieszanie się dwóch energii. chodzi o chemię. czasami powstaje z tego dobra mikstura a czasami mieszanka wybuchowa. miłość to bujda (miłość z jedną osobą). ja chciałbym pomagać kiedyś ludziom i być dobrym ale nie będę się poświęcał jednej osobie bo to bez sensu - za bardzo by mnie to ograniczało. byłem 2 razy w poważnym związku i raz już byłem pewny na 110 % że to jest to a kiedy skończyłem ten związek zrozumiałem, że lepiej mi sam ze sobą jak jestem sam (nie w związku).
Optymizm jest prawdziwym kamieniem filozoficznym, który zmienia w złoto wszystko czego się dotknie

przez Mafju88 10 lut 2008, 04:02
jak dla mnie autor tego tematu to czlowiek bardzo płytki. Miłość istnieje i nie nalezy jej traktowac tlyko pod postacia milosc do dugiej osoby. Kochac mozna np. kogos bliskiego a nie partnera. Czemu jak sie stanie cos komus z rodziny (odpukac) to sie martwimy i smucimy? a komus obcemu to tylko wspolczujemy... to nie milosc przypadkiem?:> a zreszta ja kiedys bylem naprawde zakochany i jak chcecie to sobie spekulujcie ze to energie czy chemia ja nie bede sie tym przejmowac.... ale wiecie co? ja bede to odczuwac i czerpac z tego przyjemnosc a tym ktorzy chca sie chemia zajmowac zycze powodzenia ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez numero_uno 10 lut 2008, 14:42
ja kocham swoich bliskich dlatego ze sa ze mna cale zycie i w tych dobrych i zlych chwilach. nie wierze poprostu w jakies milostki typu ze milosc od pierwszego wejrzenia czy cuś albo w jakies milostki po paru miesiacach czy roku zeby kogos kochac trzeba z nim spedzic wiele lat przekonac sie ze ktos jest wart naszyh uczuc i odwrotnie. takie jest moje zdanie. a ja czerpie przyjemnosc z tego, ze jestem sam (nie w zwiazku).
Pozdro
Optymizm jest prawdziwym kamieniem filozoficznym, który zmienia w złoto wszystko czego się dotknie

przez Mafju88 10 lut 2008, 15:50
numero_uno dokladnie prawdziwa milosc nie trwa kilka miesiecy czy cos w tym stylu. Wiec nie mow ze w nia nie wierzysz bo wiesz ze jest inaczej. Masz dobry poglad na ten temat ale pamietaj ze zarowno z dziewczyna tez moze laczyc faceta milosc. Tylko na to tez trzeba czasu a kiedys od czegos trzeba zaczac.
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez Pstryk 10 lut 2008, 21:19
numero_uno, mam podobne poglądy. Jednak jestem zbyt słaba, aby je wyegzekwować...
Pstryk

przez silnadziewczynka 22 lut 2008, 15:40
Ja tez nie wierze w milosc po tygodniu, ja powiedzialam "kocham" jednej osobie po roku bycia razem, teraz niedlugo bedzie juz 4 lata a ja kocham coraz bardziej , wiec chyba milosc istnieje:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:41 pm ]
Ja tez nie wierze w milosc po tygodniu, ja powiedzialam "kocham" jednej osobie po roku bycia razem, teraz niedlugo bedzie juz 4 lata a ja kocham coraz bardziej , wiec chyba milosc istnieje:)
"Człowiek inteligentny odznacza się - wrednym poczuciem humoru:)"

Sortuj wg