Co was dzisiaj ucieszyło?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Mruczek 14 gru 2007, 22:24
cieszę się jak wy się cieszycie

przez IceMan 14 gru 2007, 22:34
Mnie dzisiaj ucieszył a raczej rozśmieszył widok gościa, który zostawiając na dachu samochodu spory kartonik ze smakołykami z KFC wsiadł i odjechał. Pomachałem mu, odmachał i pojechał sobie :mrgreen: Ciekawy jestem jak daleko ten kartonik zajechał na jego dachu :P
Przyjaciel forum

przez linka 15 gru 2007, 13:52
Dzisiaj ucieszyło mnie to, że usnęłam bez tabletki na noc, co prawda budziłam się kilka razy w nocy ale zaraz zasypiałam i ogólnie przespałam czas od 23 do 8 rano - sukces:-))
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 15 gru 2007, 16:05
Koleżanka o 5 rano urodziła Michasia :).
snaefridur

przez linka 15 gru 2007, 16:11
snaefridur napisał(a):Koleżanka o 5 rano urodziła Michasia :).

Gratulacje:-)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ewawe 16 gru 2007, 13:45
WIElkie Graqtulacje Dzielna dziewczyna. Mnie dziś uciszeyło, że wstałam wcześniej, mam problem z wstawaniem, więc sukces:)

przez jaaa 16 gru 2007, 13:49
linka656 napisał(a):Dzisiaj ucieszyło mnie to, że usnęłam bez tabletki na noc, co prawda budziłam się kilka razy w nocy ale zaraz zasypiałam i ogólnie przespałam czas od 23 do 8 rano - sukces:-))

gratuluje wiem co to znaczy bo sama od 2 dni dzis tez:D spalalm bez niczego na noc :D wiec mozemy razem wypic za to:)

przez linka 16 gru 2007, 13:54
jaaa napisał(a):
linka656 napisał(a):Dzisiaj ucieszyło mnie to, że usnęłam bez tabletki na noc, co prawda budziłam się kilka razy w nocy ale zaraz zasypiałam i ogólnie przespałam czas od 23 do 8 rano - sukces:-))

gratuluje wiem co to znaczy bo sama od 2 dni dzis tez:D spalalm bez niczego na noc :D wiec mozemy razem wypic za to:)

Tak tak możemy wypić ;) a ja znowu się wyspalam bez żadnych nasenników i spałam do 9.30 :-) jestem z nas dumna jaa :D

Poza tym cieszy mnie to, że moje kochanie już wsiadło na prom i jutro o tej porze będzie już ze mną w Polsce - jejku jak ja za nim tęsknię:-) jak go jutro złapę to nie puszczę:-)
Przyjaciel forum

przez luthien 16 gru 2007, 16:01
A ja się cieszę, że czwartek już niedługo :mrgreen: i się cieszę, że dzisiaj już piąty dzień :mrgreen: i że dałam radę chociaż bardzo mnie kusiło :mrgreen: jestem z siebie zadowolona
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez pan zolpidem 16 gru 2007, 16:16
Ucieszyło zwycięstwo Milanu ;)

przez linka 18 gru 2007, 17:15
Cieszę się, że mój mężczyzna wrócił z zagranicy:-) teraz będę miała więcej siły.....
Cieszę się, że zaczynam czuć głód i jem normalne posiłki, coraz częściej mam też ochotę na coś konkretnego
Cieszę się, że spokojnie i długo sypiam bez nasenników.
A najbardziej cieszy mnie to, że czuje się z siebie dumna, bo choć to małe skucesy to zawsze kroczek do przodu...prawda....?
Przyjaciel forum

przez Tygryska 21 gru 2007, 19:48
Jadę autobusem i nie telepie mną lęk.
Rzeczywistość jest jakby bardziej namacalna.
No i wolne, wolne, wolne- nareszcie :D

przez luthien 21 gru 2007, 20:27
Ucieszyło mnie bardzo, bardzo fajne popułdnie z bardzo, bardzo fajnymi facetami :mrgreen: Uśmiałam się jak nigdy, humor od razu mi się polepszył :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez personata 22 gru 2007, 11:54
wczorajszy dzien- powiedzialam mojemu chlopakowi doslownie wszystko na swoj temat... teraz probujemy przez to przejsc i dac sobie rade... najlepszy prezent na swieta :)

Sortuj wg