Co was dzisiaj ucieszyło?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez IceMan 08 gru 2007, 16:16
snaefridur napisał(a):Jakiii?

tworzący i edytujący tablice jednowymiarowe uporządkowane i nieuporządkowane oraz tworzący księgę wpisową w hotelu i wpisujący/wypisujący gości, sprawdzający wolne pokoje itp itd... takie tam :mrgreen:
snaefridur napisał(a):Wrócę pewnie o 3 ,a o 6 muszę na zajęcia wyjść

:lol: to jeszcze do przeżycia. Problem jest jak wracasz o 8 i musisz iść na zajęcia na 7:30 :P
Przyjaciel forum

przez luthien 08 gru 2007, 18:22
Problem to jest dopiero jak w sobotę wstajesz na autobus na 6.45 i siedzisz od 8.30 do 20 (przynajmniej, a czasem prawie do 22) na zajęciach i musisz jeszcze wrócić do domu, a w niedzielę musisz wstać na autobus o 6.30 :D :D :D no i znowu siedzieć prawie do 20 na uczelni... W poniedziałek wyglądam jak wyjęta prosto z grobu :D Kiedyś do tego poszłam na imprezę w czasie zjazdu, w niedzielę nie było fajnie. A może jestem już na to za stara ??? :D :D :D ufff, ale niedługo wreszcie koniec.

Oj tak, najwięcej radochy daje znalezienie błędu w kodzie programu, znam z autopsji :D :D :D Siedzisz dłubiesz kilka dni, naglę cię oświeca i działa!!!

Aha, co mnie ucieszyło, że urwałam się dzisiaj z zajęć :D :D :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez IceMan 08 gru 2007, 19:01
luthien napisał(a):Oj tak, najwięcej radochy daje znalezienie błędu w kodzie programu, znam z autopsji Very Happy Very Happy Very Happy Siedzisz dłubiesz kilka dni, naglę cię oświeca i działa!!!

wstyd się przyznać, zapomniałem że w Javie obiekty String (czyli tekst) zapisuje się w cudzysłowiach żeby nie były traktowane jako zmienne... ale na błędach się człowiek uczy ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooni 11 gru 2007, 15:55
mnie cieszy dzisiejsze spotkanko. Będzie milusio jak zawsze ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Unfathomable Alex 11 gru 2007, 18:38
A mnie cieszy perspektywa wieczoru nad książkami. Tak, to mnie cieszy! Pod czapką od dawna tak się nie działo.. I nie zamierzam zmieniać kapelusza :D
"Każdy z was jest łodzią
w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury,
musi tylko w to uwierzyć!"
Arka Noego Jacka Kaczmarskiego
---------------------------------------------------
Unikat + siła = zdrowie psychiczne.

przez Tornado 11 gru 2007, 18:56
Po raz pierwszy od ok. tygodnia po pracy jem coś więcej niż jogurt - mam normalny obiad :smile:

///chociaż coś mogło mnie dzisiaj ucieszyć///
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez luthien 11 gru 2007, 21:47
tekla napisał(a):Zaliczyłam wos!! Mam ochotę wszystkich wyściskać:) Mam prośbę- 3majcie kciuki w czwartek- historię zaliczam:) A- i coś co się spóźniło przyszło:)

Gratulacje!!!

Będę trzymać, oba :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez snaefridur 11 gru 2007, 23:38
Mnie ucieszyło to,że znalazłam multum swoich znajomych na nasza-klasa.pl 8) .Teraz zamiast się uczyć,szukam wykładowców :/.
snaefridur

przez Ewawe 12 gru 2007, 00:10
Ceiszy mnie że się już tak bardzo nie martwię, martwię się jednak strasznie brakiem pracy, pomóżcie, proszę, przepraszam to nie ten temat;)

przez linka 12 gru 2007, 10:19
Zjadłam dziś na śniadanie dwie kanapki ( anie jak zwykle - NIC) i to bez odruchu wymiotnego:-)) pierwszy raz od dwóch tygodni
A wczoraj nawet zjadałm obiadek - i też nie rzygałam-jestem z siebie dumna:-))
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Przytulanka 12 gru 2007, 11:52
Mi wczoraj udalo sie rowniez zjesc dwie parowki i nie mialam zadnych odruchow wymiotnych, bo jak do tej pory zywilam sie samymi kubusiami nic nie przechodzilo.
No i dzisiaj nie denerwowoali mnie tak ludzie w autobusie jak na co dzien i jak ktos na mnie patrzyl nie wkurzalam sie i patrzylam na niego nie bojac sie hihihi :mrgreen:

przez linka 12 gru 2007, 15:14
Zaliczyłam kolokwium z łaciny :D ledwo bo ledwo ale zawsze.
Naprawdę podeszłam do niego w sposób strasznie olewawczy - nie stresowałam się jak zawsze i jest 3 jestem z siebie tak dumna, że aż zjem sobie chyba jakiś obiadek :smile:
Przyjaciel forum

przez IceMan 13 gru 2007, 20:17
Dzisiejszy dzień mnie ucieszył. Wstałem wyspany jak młody bóg ze świadomością że sprawozdanie na fizykę siedzi sobie gotowe na pulpicie i tylko trzeba wydrukować, poszedłem posiedzieć sobie na necie i nawet komp mi nie świrował, okazało się potem że niedaleko na fizykę uczyła się bardzo sympatyczna koleżanka z grupy z którą sobie pogadałem i razem poszliśmy na ćwiczenia z logiki, na których jakimś cudem facet nie wziął mnie do tablicy a ni w ząb nic nie umiałem, potem jeszcze labolatoria na których nie było żadnych problemów i nawet dostałem 5 ze sprawozdania :D normalnie dzień idealny - tylko więcej takich :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez linka 14 gru 2007, 16:47
Zjadłam dziś cały obiadek:-)) i to nawet ze smakiem, jakoś tak w ogóle jest mi w miarę dobrze, poza tym w nocy gdy się obudziłam przywitał mnie smsik, dziś mamy z moim kochanym 6 rocznicę związku, i jakoś tak cieplej na serduszku:-)
Czekam tylko do środy aż wróci z Wielkiej Brytanii - mam nadzieję, że humor mi się polepszy:-)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg