UDAŁO MI SIĘ !!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: UDAŁO MI SIĘ !!!

przez minister13 07 paź 2009, 18:01
i cisza... heh.. Moze znajda sie osoby, ktorym to pomoglo i ktore zechca to tu opisac?

przez Gringo 07 paź 2009, 20:54
Bzdury, zadne ekstrakty, ziolka nie wylecza nerwicy, zadzialac moze jedynie efekt placebo, ale nic wiecej. Nie ma co sie ludzic, wiadomo, ze ten kto sprzedaje takie cuda bedzie je chwalil, jednak nie sadze, zeby to pomoglo, nie ma szans.
Gringo

przez KIRIRI 23 lut 2010, 08:34
Każdemu pomorze to w co wierzy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BladeM 23 lut 2010, 11:53
KIRIRI napisał(a):Każdemu pomorze to w co wierzy

Zgadzam sie z toba dopóki nie jest ta wiara z czyms zwiazana. Mam na mysli jesli wierzysz ze wyzdrowiakes bo sam sobie pomogles to tak , ale jesli wiazesz swoja wiare ze wyzdrowiales z jakakolwiek substancja (obojetnie czy lek czy ziolo) to nie wyzdrowiales. Bo jak zabierzesz ziolo lub lek to nchoroba nadal bedzie jesli jej wyleczenie bylo zwiazane z braniem czegos. Nie ma leku ani ziola na nerwice. Takiego jeszcze nikt nie wymyslil bo inaczej bylo by to forum puste. Lekarstwem na nerwice jestesmy my sami dla siebie, jezeli w to uwierzymy i z siebie ta sile bierzemy aby byc zdrowym, to to wyzdrowienie jest stale, trwale.

Pozdrawiam
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez KIRIRI 24 lut 2010, 19:50
BladeM napisał(a):
KIRIRI napisał(a):Każdemu pomorze to w co wierzy

Zgadzam sie z toba dopóki nie jest ta wiara z czyms zwiazana. Mam na mysli jesli wierzysz ze wyzdrowiakes bo sam sobie pomogles to tak , ale jesli wiazesz swoja wiare ze wyzdrowiales z jakakolwiek substancja (obojetnie czy lek czy ziolo) to nie wyzdrowiales. Bo jak zabierzesz ziolo lub lek to nchoroba nadal bedzie jesli jej wyleczenie bylo zwiazane z braniem czegos. Nie ma leku ani ziola na nerwice. Takiego jeszcze nikt nie wymyslil bo inaczej bylo by to forum puste. Lekarstwem na nerwice jestesmy my sami dla siebie, jezeli w to uwierzymy i z siebie ta sile bierzemy aby byc zdrowym, to to wyzdrowienie jest stale, trwale.

Pozdrawiam

Bardzo ładne rozwinięcie mojego zdania :)

przez Malowana Lala 24 lut 2010, 22:10
Ja leczyłam się ziołami. Trochę pomogło ale w 100% nie zlikwidowało problemu.
"Jeśli będziesz pragnął szczęścia, będziesz niespokojny, dopóki go nie osiągniesz. Będziesz nieustannie przeżywał stan frustracji; niezadowolenie i niepokój zabija każde prawdziwe szczęście, jakie może się pojawić".

przez capra 10 wrz 2010, 11:31
ja stosuję od ok. 2 msc mieszankę, którą przyrządziłam sama po przeczytaniu książek E.Bacha. leczę się w psychoterapii na nerwice lekową, która ujawniła się w kwietniu. na mnie krople Bacha działają. jestem spokojniejsza, nie mam natretnych myśli, mam więcej spokojnych niż niespokojnych dni. Wiadomo, wszystko do końca nie mineło, jedna moje samopoczuce jest dużo lepsze. także polecam

przez eldruto 27 wrz 2010, 23:43
kropelki wylecza cie z nerwicy i rozwiaza za ciebie wszystkie twoje problemy... buahahaha

Uwielbiam jak ktos pisze takie bzdury, ze jakies magiczne terapie z tajlandi i kropelki ze spermy mamuta rozwiazuja w 3 dni wszystko:D

wierzyc trzeba w siebie, bo to sie oplaca. A nie w bajki. Te uzdrowienia o ktorych niektorzy pisza to efekt placebo... jak to bierzesz, to wiesz ze ma ci pomoc, oczekujesz uspokojenia i polepszenia, odprezasz sie i uspokajasz... no i staje sie lepiej, bo koisz nerwy. takie kolo.

kropelki bacha...huh...a ja wam sprzedam kropelki eldruta... jeszcze silniejsze, nowa formula, bralem przez tydzien i nagle wszystko sie odmienilo - mam pieniadze, laski do mnie ciagna jak muchy do lepu, nawet moj maluch lepiej wyglada, a w krzyzu przestalo mnie lupac.
szkoda ze nie mam numeru konta, zeby wam podac, to przyslalibyscie mi troche mamony w zamian za kranowke:)

no i proponuje zamknac ta jalowa i bezowocna dyskusje. Sam nie zmienisz swojego zycia, nerwica nie odejdzie.

przez wiejskifilozof 10 paź 2010, 09:43
Ja u pani psychiatry płacę 60 zł i wiem,że warto .

Sortuj wg