[Londyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Londyn]

przez impermeable 06 lis 2012, 19:48
lofenna napisał(a):Mieszkam na stale (jak narazie) w Londynie. Lecze sie tutaj, chodzilam prywatnie do psychologa, czekam na kolejna terapie.

lofenna, czy Twoj terapeuta to Polak?
Moglabys cos wiecej opowiedziec o terapi, prosze?

pozdrawiam
I am just makin' up for what I never had

[Londyn]

przez mentis-invictus 27 lis 2012, 17:35
Witam wszystkich serdecznie.

Oferuje skuteczna pomoc w Londynie dla wielu ludzi potrzebujacych pomocy, wsparcia, rozmowy.

Zapraszam na moja strone: www.specialtherapy.net

oraz prosze o kontakt pod numer 07599616560

Dziekuje i pozdrawiam

Odp: [Londyn]

przez sylwiaQ 15 gru 2012, 19:01
jakby ktoś z Londynu chciał pogadać, spotkać się to piszcie sylwiiaa@gazeta.pl

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Londyn]

przez lofenna 11 kwi 2013, 00:24
Londyn

-- 11 kwi 2013, 05:19 --

impermeable napisał(a):
lofenna napisał(a):Mieszkam na stale (jak narazie) w Londynie. Lecze sie tutaj, chodzilam prywatnie do psychologa, czekam na kolejna terapie.

lofenna, czy Twoj terapeuta to Polak?
Moglabys cos wiecej opowiedziec o terapi, prosze?

pozdrawiam

Przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale zrobilam sobie przerwe od "forum".

Przez 6 miesiecy (jak narazie tylko) mialam cotygodniowe spotkania z polska psycholog. Nie wiem czy byla dobra, czy nie. Nie byla zla, byla inspirujaca, ale nic szczegolnego nie doswiadczylam. Sporo placilam jak na moje mozliwosci i z powodu bardzo dlugich dojazdow zrezygnowalam. Teraz czekam na Cognitive Behavioral Therapy - darmowa. Juz dawno moglabym to zaczac, ale ustawicznie brakuje mi energii.

[Londyn]

przez missisipi 06 cze 2013, 16:25
Witam

Jakiś czas temu pisałam że mieszkam w Liverpoolu i niestety tu nie ma żadnych polskich specjalistów z dziedziny psychologii czy psychiatrii ale wiem że w Manchesterze jest kilka polskich przychodni którzy udzielają takiej pomocy, czy może ktoś z was był u polskiego psychiatry w Manchesterze? Na jednej stronie znalazłam że koszt wizyty to 80 funtów, to dosyć sporo i nie wiem czy warto szukać tam pomocy a naprawdę bardzo jej potrzebuje. Jeśli ktoś coś wie z własnego doświadczenia albo chociaż coś słyszał proszę odezwijcie się.

[Londyn]

przez anka2710 01 lut 2014, 19:08
Hej
Jeśli ktoś ma problem możecie spokojnie pisać powiem tak w skrócie w Londynie jestem '8 lat od ponad 5 chodzę na terapie psychodynamiczna to jak jak psychoanaliza Freuda jeżeli potrzebujecie pomocy namiarów na dobrego terapeutę piszcie na priv jeden tylko warunek chciejcie sobie pomoc wiem to po tylu latach ze samo nie minie są gdzieś niestety ukryte problemy przyczyny tego jak sie czujemy i dlaczego po to jest właśnie terapeuta który pomoże nam przez to przejść
Pozdrawiam

[Londyn]

przez onemartini 21 lut 2014, 20:52
witam mieszkam w londynie polnocnym, jesli ktos ma ochote sie spotkac i pogadac niech napisze

[Londyn]

przez Tańczący z lękami 26 gru 2014, 00:40
Hej, widzę, że coś mało się dzieje na tym forum. Czy są tu jacyś ludzie chętni na spotkania w większej lub mniejszej grupie, np. celem wyjścia do pubu na piwo lub sok? ;)
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

[Londyn]

przez SweetNovember... 26 gru 2014, 03:45
tej tej Tańczący z lękami, Ty się tam w obcych stronach za bardzo nie aklimatyzuj bo my tu w Pozku za Tobą tęsknimy :P no i piwko czeka :mrgreen:
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

[Londyn]

przez Tańczący z lękami 27 gru 2014, 13:40
SweetNovember..., :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

[Londyn]

przez noir_noir 17 kwi 2015, 22:06
Hej, mieszkam w Poznaniu, ale myślę o wyprowadzce na południe Anglii za kilka miesięcy, najpierw jednak chcę zrobić mały rekonesans :) Czy są tu osoby mieszkające już jakiś czas w UK, które mogłyby odpowiedzieć na kilka moich pytań dotyczących wyjazdu i życia w Anglii? Również mam nerwicę, a dokładniej fobię społeczną, mocno już podleczoną co prawda, ale nadal upierdliwą, dlatego chętnie porozmawiałabym z kimś, kto ma "problemy", a mimo to wyjechał i daje radę :) Pomocy żadnej nie chcę, żeby się przypadkiem nikt o to nie lękał ;), chcę tylko podpytać. Będę wdzięczna za chęci :)
W następnym wcieleniu będę sobą.