[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Sabishii 22 lis 2015, 21:15
Hej,
Też od niedawna mieszkam w Szczecinie i prawdę mówiąc mam niewiele kontaktów z ludźmi. Chętnie bym się z kimś spotkał, chociaż i tak mam lekkie obawy, że na spotkaniu byłbym jedyną niemową i kulą u nogi :?

przez livlia 04 gru 2015, 22:34
Hej, chciałabym poznać kogoś ze Szczecina lub okolic. Czuje się bardzo samotna. Nie mam z kim porozmawiać. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę to zapraszam na gg: 56785554

przez sethkane 16 gru 2015, 18:36
hej, z chęcią sie spotkam, pogadam z kimś ze Szczecina, moje gg: 24774638

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pedorona 26 sty 2016, 02:56
cześć, kurcze, dawno mnie tu nie było- 6lat, miałam w zasadzie nadzieję że już nigdy nie wrócę... 33lata i trzecie podejscie do walki z tym syfem w głowie (depresja, choć myślę że to jednak nerwica ;] ), a dziś miałam jakiś totalny armagedon, mimo że biorę leki i już było dobrze od dłuższego czasu. po co to piszę... po to żebyście wiedzieli że jestem, w razie gdyby ktoś poczuł że przyszedł czas żeby odpiłować sobie głowę. wiem jak ważne jest to żeby wtedy był ktoś kto zrozumie i nawet nie musi gadać, tylko być. na priw mogę podać numer telefonu. sama chętnie skorzystam z czyjegoś rękawa, bo od paru dni jestem kompletnie zdezorientowana i przerażona tym co się dzieje.
do tego tak strasznie boję się samotności. kiedy to schodzi, to nawet hausty powietrza nie pomagają poczuć że jednak żyję i oddycham
pozdrawiam was
habet et musca splenem

przez Martynabiasza 13 mar 2016, 23:05
Jestem partnerką człowieka cierpiącego na nerwicę lękową. Choroba powróciła do jego życia w trudnym etapie układania naszego wspólnego życia w nowym mieście, i utrudnia wszystko co z tym związane - szukanie nowej pracy, tworzenie relacji z nowymi znajomymi, a także szukanie odpowiedniego lekarza na miejscu. W związku z tym przeżywam ogromny i stres i wiele negatywnych emocji. Ponieważ zdaję sobie sprawę, że frustracji wynikających z choroby partnera nie mogę na niego przelewać, a nie mam na tyle bliskich mi osób w Szczecinie, by w sytuacjach kryzysowych mieć z kim się spotkać, poszukuję miejsca/grup wsparcia/czegokolwiek dla osób takich jak ja - czy to w rzeczywistości wirtualnej, czy to w mieście.
Niestety nie stać mnie na prywatne wizyty u psychologa. Jeżeli w mieście działa jakaś fundacja lub inny ośrodek, będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

przez NoMatter 21 mar 2016, 22:55
19 lat; student. Miałem problemy z depresją i zaburzeniem osobowości (zdiagnozowanymi przez psychiatrę) jednak udało mi się z tego wyjść bez leków. Zostawiam tu swój kontakt gdyby ktoś chciał porozmawiać. Wiem jak bardzo potrzebny w takim stanie ktoś do pogadania; i to nie byle kto - ktoś kto potrafi to zrozumieć. Nie obiecuje, że zawsze będę miał czas ale pomogę ile będę mógł. :smile:

GG: 58525308

Na pw odpowiadam rzadko bo rzadko tu bywam..

przez midnightdream 25 kwi 2016, 14:12
Witam. Nie wiem w jakim wątku umieścić swój post, także przepraszam, jeśli złe miejsce.

Czy ktoś z Was był na którymkolwiek oddziałów w Zdrojach?
Byłam już 3-krotnie w klinice na Broniewskiego, a ze Zdrojami miałam kontakt tylko na oddziale dziecięco-młodzieżowym, i się zastanawiam, czy znów się pakować w Broniewskiego czy może spróbować Zdroje - inni lekarze, być może inne podejście...
Czy ktoś może służyć dobrą radą?

przez Hircyn 04 maja 2016, 18:57
Witam Wszystkich
Zarejestrowałem się specjalnie dla tego tematu. Mieszkam w Szczecinie i chętnie poznałbym osoby z tego miasta lub okolic. Mogą być nawet dalsze okolice, ja lubię podróżować. Celem byłaby rozmowa i wspólne spędzanie czasu. Bardzo doskwiera mi samotność, bo ze względu na chorobę czuję się sam nawet stojąc w tłumie ludzi. Pracuję, studiuję, radzę sobie lepiej niż dawniej. A mam 28 lat, jeśli to ma znaczenie. Jeśli kogoś zainteresowałem to zapraszam do kontaktu.

:smile:

przez nat538 05 maja 2016, 00:55
Hej Hircyn, chętnie się spotkam w tym samym celu, mam 26 lat i mieszkam w Szczecinie. Na studiach, które niedawno skończyłam zdiagnozowałam u siebie sporo zaburzeń, ale nie chce straszyć, jakoś z tym żyję w miarę normalnie. poza tym uwielbiam spacery, podróże i jazdę na rowerze, ale doskwiera mi samotność dlatego też chętnie się spotkam.

przez Hircyn 05 maja 2016, 14:53
odpisałem prywatną ;)

przez eovo 06 maja 2016, 13:50
Ja też chętnie spotkałbym się ,mieszkam na prawym brzegu ale to nie problem,lubię spacery z psem,no i teraz to rower poza tym normalnie pracuje,funkcjonuję .Lat 36, jak chcecie pogadać to piszcie śmiało.

przez Kalebx3 06 maja 2016, 17:33
jak chcecie pogadać to piszcie śmiało.

---o czym tu gadać , słowa jak ołów grzężną w gardle ,,, nudy i pitolenie /
Rodowity szczecinianin . 10 lat temu spierdoliłem z tego miasta , bo mnie dusiło .
-teraz mieszkam w dziczy i jak musze jechac do tego kołchozu to mam ściski żołądkowe .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez sethkane 14 maja 2016, 16:06
hej, czy ktoś tu jeszcze jest, kto chciałby się spotkać ze Szczecina ? Mam 27 lat, chętnie poznam kogoś w podobnym wieku.

przez tomiJohns 23 maja 2016, 16:44
Hej jestem też ze Szczecina, wiek 31, pracuje. Cierpie na nerwicę lękową już od dłuższego czaso, raz z tym jest lepiej raz gorzej, chciałbym poznac kogoś z kim moglbym czasem fajnie pogadac, powymieniać się poglądami o zyciu i wogole. Lubie sport, bieganie, squosha.

Sortuj wg