[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Szczecin - aktualizacja tematu [ nowi znajomi ]

przez Szymonek 24 maja 2012, 01:40
hej wszystkim ;] Nika3 wiem że terapie grupowe odbywają się na żołnierskiej "Zdroje" nazwa troszeczkę odstraszająca- "Oddział Dzienny Psychiatryczny" właśnie się zapisałem na lipiec, terapia trwa 12 tygodni. Wcześniej byłem odpłatnie w ZIP-ie, a ponieważ jestem studentem (22- problemy z osobowością, blokady, ogólna spina itp. ) nie jestem w stanie sfinansować sobie prywatnie całej terapii, a na fundusz obecnie trzeba czekać co najmniej pół roku (jak nie dużo więcej) to też pani z ZIP-u poleciła mi żołnierską. Mam prośbę jeżeli są tutaj osoby, które odbyły już taką terapię właśnie w Zdrojach lub mają wiedzę na temat takiej terapii proszę napiszcie coś nie coś na ten temat, jak to wygląda, itp. z góry wielkie dzięki.
Ps. chętnie poznałbym nowych ludzi ;] ale znając siebie pewnie bez wypicia paru piwek, raczej byłoby ciężko, chociaż....

przez Nika3 24 maja 2012, 14:48
Również czekam na informację, jak taka terapia wygląda. Mnie zależałoby na czymś popołudniowym, żeby nie rezygnować z pracy i móc normalnie funkcjonować.

przez freeman 30 maja 2012, 20:33
Cześć. Mam na imię Paweł, mam 25 lat. Chętnie porozmawiam na GG jak również spotkam się na żywo. W szczególności zależy mi na znajomościach w prawdziwym świecie. Jeśli chodzi o moje dolegliwości to zmagam się z nerwicą i derealizacją, chociaż radzę sobie coraz lepiej. :) Jestem optymistą. :)
Chętnie porozmawiam na GG - 37356745

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kubarock 20 lip 2012, 22:23
Witajcie, temat coś ucichł.
Jestem mega samotny, tracę wiarę, że będzie lepiej. Chętnie pogadam. (jestem ze Szczecina).
Jakby co moje GG: 7382990
Pozdrawiam.

przez kahir 21 lip 2012, 12:14
chętnie się spotkam, mimo wszystko. w sprawie towarzyskich preferencji mogę się w zasadzie podpisać pod przedmówczynią. niedawno przeprowadziłem się do dziewczyny i praktycznie nikogo tu nie znam, więc nie będę wybredny ;)
świat jest pełen psychologów.

przez Pitu 23 lip 2012, 16:09
Cześć robaczki , jestem ze Szczecina także i szukam bratniej duszy do pogadania z racji tego ze jestem facetem poznam chętnie kobitkę. :papa:
ps. to przez to miasto mamy depresje. :hide:

-- 06 sie 2012, 23:34 --

Czy ktoś wyraża chęć na wycieczkę rowerową ? Widzę ,że chyba będą mizerne szanse...
Pitu

przez DonaMaar 12 sie 2012, 23:54
W 90% typowa borderka. Lubi dużo wypić, no i rodowita Szczecinianka. GG: 10343356.

przez MadGregor 13 sie 2012, 00:27
Oo i ja ;) Widzę, że wątek nie cieszy się popularnością jednak spróbuję z akcesem. Nie używam gadu, pisać na priv.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez norma_baker 26 wrz 2012, 18:20
ej ej ludzie!! tak tu sobiepiszemy, że a i owszem, chętnie się spotkamy, podajemy nasze namiary i lipa. :blabla:

a więc rzucam konkret !!
6 października, sobota, DUBLIN irish pub [obok Medicusa], godzina 18:00

na bank będę ja i będzie kahir :yeah: pisać, kto chętny!
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

przez CichoCiemny 29 wrz 2012, 00:51
Siema, na jakiś nieokreślony czas przyjechałem do Szczecina i chętnie bym się z kimś spotkał. Pisać kto ma czas i ochotę.

zielonawitolda, też bym wpadł na spotkanie, jeżeli jeszcze tu będę w tym czasie. W tym pubie byłem chyba kilka lat temu, o ile dobrze pamiętam.

przez DonaMaar 29 wrz 2012, 14:17
Jak miło, na pewno przyjdę, aniżeli bardzo proszę o przypomnienie mi o owym spotkaniu, gdyż jestem czasami tak roztargniona, że gdzieś gubię świat po drodze :)

przez Rezystor 01 paź 2012, 10:15
heja,

widać, że konkretna propozycja jest dużo lepsza niż propozycje w stylu "hej, spotkajmy się" bez żadnych konkretów :P
Ja się postaram przyjść

przez kahir 02 paź 2012, 04:04
świata może nie podbijemy, nie od razu, ale widzę, że zbiera nam się poważna ekipa. może być miło, o ile nikt nie wyleje na mnie piwa, a zielonawitolda nie dostanie ataku paniki :mrgreen:
świat jest pełen psychologów.

przez tahela 02 paź 2012, 04:08
kahir,
ale starzy i brzydcy mogą być ciekawi i towarzyscy, bosze co za ludzie , co za wymagania ;) :shock: :lol:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg