[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Tomasz85 05 kwi 2011, 16:17
Witam,
tez od jakiegos czasu cierpie na problemy nerwicowe, i chetnie kogos poznam,prosze sie odzywac na priv:)pozdrawiam

przez agniesia01 05 kwi 2011, 16:19
Poszło PW.
" W życiu piękne są tylko chwile..."

przez Pinkii 05 kwi 2011, 17:12
Fanta napisał(a):
Widać, że słabo znasz Szczecin :) Szczecin jest piękny, jeśli ktoś oczywiście chce widzieć jego piękno. Nie szuka się w Centrum bo rzeczywiście znajdzie się tylko to o czym napisała Magdaa i same galerie handlowe oraz jadłodajnie i stacje paliw. Osobiście znam miejsca gdzie dla takich "nerwosoli" jak ja to istne oazy spokoju i raj :)

Mieszkam tu od paru ładnych lat a przebywam codziennie jeszcze dłużej. Znam to miasto jak własną kieszeń. Jest brzydko, szaro i nudno- nie ma nic ciekawego. Jedyne gdzie można wyjść w niedzielę to na zakupy albo coś zjeść, bo knajpy z żarciem i kawiarnie mamy akurat udane. Jeśli chodzi o naturę w mieście, tj jeziora, parki itd itp- totalna gleba i porażka. Nie ma gdzie wyjść na rower, na piknik, a w lato poopalać się... haha jasne :lol: :-| Natomiast oaz spokoju to ja tutaj nie uraczyłam, nawet na przedmieściach, choć byłam już wszędzie... Ale napisz gdzie to jest, może akurat jakimś cudem nie znam tego miejsca.
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rezystor 19 kwi 2011, 10:30
Siemka!
na spotkaniu forum o nieśmiałości poznałem taką Ewę, która tu czasem spotykała się w Szczecinie, ale przeniosła się do Poznania - ona poleciła mi to forum :)
Fajnie by było się spotkać - ja osobiście wolałbym w przynajmniej 3 osoby, ale we 2 też chyba dałoby radę :)
Jak jest jakieś spotkanie, to piszcie!

przez an_ulka 25 kwi 2011, 18:55
witam wszystkich

też jestem ze Szczecina,
mieszkam tu od 7 lat i jak mam doła to wydaje mi się,ze Szczecin jest nudny, brudny i nie ma w nim nic ciekawego.

Ale w każdy inny dzień stwierdzam,ze dla chcącego nic trudnego. Moze zachwycić nawet to brudne Gbłębokie, czy zwyczajny park. Poza tym -zawsze mogło być gorzej- ja pochodzę z małej mieściny, którą powierzchniowo mozna porównać do Parku Kasprowicza;) więc zobaczcie, jak fajny jest Szczecin:)))

Znalazłam się na foirum przez przypadek- mam bardzo niskie poczucie własnej wartości i chcę to zmienić. Pracuję nad sobą,ale to jeszcze nie to o czym marzę.
No a poza tym,to też z chęcią poznam nowych ludzi;-0 :D

przez Rezystor 26 kwi 2011, 13:16
No to jak, może zorganizujemy jakieś spotkanie? :) Mi by pasowało nawet dzisiaj, np. 18-tej. Jeśli to za szybko, to napiszcie jak wam pasuje.

Julek

-- 11 maja 2011, 13:23 --

Dzisiaj o 18 spotykam się z Nomadem. Jak ktoś chce sie dołączyć, to pisać na gg :)

przez rocky1990 29 maja 2011, 22:35
Cześć. nazywam się Wojtek, mam 21 lat. Podobne jak Wy jestem ze Szczecina. Mieszkam tu od urodzenia. Jestem dobrym słuchaczem, jeśli ktoś chciałby popisać zapraszam.

przez rocky1990 15 lip 2011, 22:45
Może jakieś spotkanie? Jest ktoś chętny?

przez Rezystor 27 lip 2011, 12:12
Ja jestem chętny, ale jak na razie to jakoś słabo to spotykanie idzie... Jakby co, to pisz na gg.

przez niuzq 12 sie 2011, 16:30
Nie wiem od czego zacząć... pierwszy raz byłam u 'psychola' 2 lata temu. Jestem po terapii u Kacperczyka na Żołnierskiej, ale szału po niej nie ma, w sensie jakichś mega zmian choć na cud nie liczyłam.

Mieszkam od kilku lat w Szczecinie i szukam sposobu na wyrażenie tego co mam w głowie, bo nie potrafię rozmawiać z bliskimi ludźmi którzy mnie otoczają i o mnie się troszczą. Ewentualne spotkanie? Może nie stchórze, więc będę śledzić wątek.

Jeśli ktoś chce pogadać o lękach, nerwicy itp. to zapraszam.
Jestem, ale jakby mnie nie było...

GG: 6028836

przez zuzka1 13 sie 2011, 23:14
Witam.
Bardzo chętnie spotkam się z dobrym i wrażliwym człowiekiem w realu.Sama taka jestem i mimo przeżytych 29 lat nie znalazłam jeszcze bratniej duszy.Marzy mi się prawdziwa, bezinteresowna i dozgonna przyjaźń.Jeśli ktoś z was również czuje podobnie ja, niech przemówi:-).
Podaję maila celem dalszego komunikowania się: sortownia@op.pl
Pozdrawiam

przez rocky1990 15 sie 2011, 14:12
Więc jest nas już czwórka chętnych na spotkanie :)

przez zuzka1 27 sie 2011, 13:07
To może w końcu się spotkamy zamiast pisać hmmm?

przez Pan Rysownik 31 sie 2011, 20:19
Ja również jestem za spotkaniem w większym gronie. Obecnie moja sytuacja odrobinę poprawiła się, ale z podobnymi przypadłościami jak moje lepiej nie zrywać kontaktów z ludźmi z tego powodu. Jeżeli zaś chodzi o datę spotkania, to poza pierwszym tygodniem września(gdy pracuję nad zaległymi zleceniami) jestem raczej wolny.

-- 05 wrz 2011, 14:15 --

Myślałem, że Szczecin bardziej się wysili i chociaż ktoś odpisze. Ludzie, chciałbym spotkać się w drugiej połowie września - pisze się ktoś na to?

Sortuj wg