[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez pedorona 28 paź 2010, 22:31
witam, szukam jakiegoś dobrego psychoterapeuty, chodzi o terapie w depresji. jeśli znacie a jeszcze lepiej, jeśli jesteście po udanej terapii to proszę o namiar. na priv albo na forum. dzieki.
habet et musca splenem

przez bluesky 07 lis 2010, 22:53
Witam!
Ja również jestem po walce z samą sobą, i wreszcie przekonałam się, że na moje problemy potrzebna mi jest terapia u psychologa a może nawet psychiatry.
Studiuję w Szczecinie i szukam właśnie specjalisty, do którego mogę się udać...

przez silesiaster 16 lis 2010, 19:57
Miało być jakieś spotkanie - było coś? - może ktoś w miarę ogarnięty zaaranżowałby spotkanko integracyjne :) ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szczecin-problem z pracoholikiem

przez mimi1982 08 gru 2010, 09:10
Witajcie. Macie problem z pracoholikiem dziewczyny? Jak sobie radzicie? jestem ze Szczecina, więc może się spotkamy i poplotkujemy...
mimi1982

przez chawa 11 gru 2010, 23:48
Witam! Między 17 grudnia a Wigilią chcemy zorganizować spotkanie :smile: Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt na pw. Na spotkaniu pojawią się weterani z Bronka i innych tego typu przybytków. Nie wiem, jak to jeszcze dokładnie będzie wyglądało, bo zależy, ile osób będzie chciało przyjść, ale ja optuje jak zwykle za Hormonem :smile: Kilka osób już się zna, jednak nowe są mile widziane :smile:
chawa

przez Nomad 12 gru 2010, 02:16
Witam,tez jestem ze Szczecina,i chetnie sie spotkam,pozdrawiam wszystkich.

przez mimi1982 12 gru 2010, 08:59
Hej jestem ze Szczecina i jestem uzależniona od związków, w których zazwyczaj nie jest mi dobrze. Jak masz podobny problem, to chętnie spotkam się na kawę z jakąś dziewczyną. Pozdrawiam
pa
mimi1982

przez Pan Rysownik 30 gru 2010, 23:47
Nie bardzo rozumiem. Czy wpisując "Hej, jestem ze Szczecina, chętnie kogoś poznam" w magiczny sposób ktoś się odezwie? Czy ta metoda działa? Jestem osobą o zaburzeniu histeryczno-schizoidalnym, chociaż nie czuję, aby te słowa opisywały moje zachowanie. Mimo wszystko - chętnie poznałbym kogoś ze Szczecina. Porozmawiał, pośmiał się, ruszył cztery litery. W tej chwili wracam do Czech, aby zaliczyć egzaminy (wyjechałem na semestr, chciałem dzięki temu otworzyć się na ludzi. Nie wyszło, zniechęciłem się do nich jeszcze bardziej), jednak po powrocie nie widzę problemu, w razie czego moje dane kontaktowe są (chyba) widoczne.

Pozdrawiam,
Marek

przez mimi1982 18 sty 2011, 10:24
Witam. Czy są kobiety, które chciałyby się spotkać i porozmawiać przy kawie? Myślę, że każdemu tego potrzeba...Piszcie na priva. Jestem z okolic niebuszewa.
mimi1982

przez Nanae 09 lut 2011, 16:55
Witam wszystkich zgromadzonych =)

Miło mi was poznać. Również szukam kogoś do pogadania, zakumplowania się może nawet zaprzyjaźnienia. Jestem 18, rocznikowo 19 letnia dziewczyną, zarazem spokojna jak kwiat lotosu, a czasem zabawna i potrafiajaca podniesc na duchu ;P
Jestem ze Szczecina, a bardziej z okolic prawobrzeża ;) Chętnie kogoś poznam. ;)

przez Alienated 09 lut 2011, 23:58
Witaj!
Też jestem z prawobrzeża, ale niestety na tym lista zbieżności nam się kończy ;). Nie zaproponuję Ci wspólnego spotkania ze względu na zbyt dużą różnicę wieku, ...choć akurat w tym miesiącu wolnego czasu mam pod dostatkiem :mrgreen:.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez agniesia01 15 lut 2011, 13:56
Witam wszystkich. Kolejna Szczecinianka się kłania ;)
" W życiu piękne są tylko chwile..."

przez Nanae 16 lut 2011, 17:46
Alienated - a rozumiem cóż jeśli mówisz, ze duża róznica wieku to raczej nie ^ ^ Ale fajnie byłoby kogoś poznać. Wiec cóż szukam dalej jak coś to piszcie ;) Chetnie poznam nowe osoby ;)

przez Fanta 07 mar 2011, 13:33
Magdaa napisał(a):Skarbie, muszę Cię zmartwić, ale Szczecin jest paskudny. Śmierdzi potem w tramwajach, spalinami na ulicach, pełno meneli i bluzgających nastolatków. Do tego syfiaste kamienice w centrum, zero zieleni czy fajnych jezior, nawet dobrego basenu nie ma... :? Generalnie nienawidzę tego miasta, ale na razie muszę tu zostać.

Widać, że słabo znasz Szczecin :) Szczecin jest piękny, jeśli ktoś oczywiście chce widzieć jego piękno. Nie szuka się w Centrum bo rzeczywiście znajdzie się tylko to o czym napisała Magdaa i same galerie handlowe oraz jadłodajnie i stacje paliw. Osobiście znam miejsca gdzie dla takich "nerwosoli" jak ja to istne oazy spokoju i raj :)

Sortuj wg