[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez janek 18 cze 2010, 14:11
a teraz nie planujecie jakiegos spotkania w Szczecinie? chętnie spotkałbym sie z kims kto chodzi na żołnierską na oddzial dzienny lub na inne terapie żeby porozmawiać... czy jest ktos chętny? jesli tak to prosze na prv... bede wdzieczny. pozdrawiam wszystkich

przez slodziutka 10 lip 2010, 22:06
JA ROWNIEZ CHETNIE poplotkuje
porozmawiam z kims kto ma problem jestem ze szczecina i mam 23 lata
:)piszczie na priv to podam do siebie jakis namiar :angel:
♥ ♥ ♥
Chodzaca nerwica

care.
♥ ♥ ♥

przez arturaw1 17 lip 2010, 14:25
Poznałem Pana Pobocha. Wydaje się dobry. Czy macie jakieś opinie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 17 lip 2010, 14:54
Ja jestem zawsze chętna na spotkanie, tylko najlepiej wieczorami. Dajcie jakiś termin a będę.
U doktora Pobochy kiedyś się leczyłam, dwa lata temu. Świetny lekarz. Jeden z najlepszych w kraju wg mnie, zresztą jego tytuły nie są znikąd. Obecnie leczę się u doktora który przyjmuje w tym samym gabinecie, ale w środy- u dr Marka Mokosy, równie pomocny, trafnie diagnozuje, trafia w leki, długo rozmawia z pacjentem. Obecnie dr Pobocha bierze od 100zł do 150zł zależnie od czasu trwania wizyty, a doktor Mokosa 80zł. Polecam ich obu, bardzo.
Magdaa

przez Shadowmere 17 lip 2010, 16:18
Tak sobie ogladam zdjęcia i stwierdzam,że Szczecin jest śliczny.Chcialabym tam mieszkać.Namówię Adama to może mnie tam zabierze w ktorys weekend.
Shadowmere

przez Magdaa 17 lip 2010, 16:41
Skarbie, muszę Cię zmartwić, ale Szczecin jest paskudny. Śmierdzi potem w tramwajach, spalinami na ulicach, pełno meneli i bluzgających nastolatków. Do tego syfiaste kamienice w centrum, zero zieleni czy fajnych jezior, nawet dobrego basenu nie ma... :? Generalnie nienawidzę tego miasta, ale na razie muszę tu zostać.

Jednak jeśli zdecydujesz się tutaj przyjechać to obiecuję, że z moim M. dostarczymy Wam atrakcji ! :smile: Byłoby super gdybyś przyjechała, nie tylko ze względu na spotkanie ze mną, ale też dlatego, że to będzie oznaczać poprawę stanu Twojego zdrowia :smile:
Magdaa

przez Shadowmere 17 lip 2010, 17:10
Magdaa, a ja wlasnie widzialam na zdjęciach jakąś wodę..i park zielony :D I tak mi sie milo na sercu zrobilo,pomyslalam:co za mile miasto!
A co do śmierdzących potem tramwajów-myślisz,że u nas jest lepiej? :lol: Zawsze jak wchodzę do autobusu to pytam głośno: Dlaczego ludzie się nie myją?I pociągam znacząco nosem.
Dawno temu Mama mi mowila,że Szczecin to śliczne miasto,chyba tak mi sie we lbie utrwalilo,że już nic tego nie zmieni :roll:
Shadowmere

przez Magdaa 17 lip 2010, 17:17
Przyjedz, a Ci się zmieni :pirate: hehehe
Zieleń i woda którą widzisz to Odra i Jezioro Dąbie, dalej jest Zalew. Tak się składa, że do Odry nie ma wcale dostępu- jest port i wstęp tam jest zabroniony. Ja mieszkam dosłownie kilkaset metrów od tej wody, nawet mój blok widzę na jednym ze zdjęć z google ( :lol: ) i tej wody wcale nie widzę na co dzień- zasłaniają ją budynki Stoczni i nie ma tam wejścia. A Jezioro Dąbie? :lol: Jest jedna maleńka plaża, na drugim końcu miasta... Pełno ludzi i syf. Mamy jeszcze np jezioro Głębokie, ale tego to w ogóle nie ma co komentować.. I jezioro Szmaragdowe które nie służy do kąpieli, a tylko do oglądania :great:
Tak się zastanawiam, bo patrząc na zdjęcia też widzę zieleń... ale wyglądając za okno już jej nie ma :? :roll: Mamy jakieś tam niby śmieszne parki, ale co to za park jak 10 metrów obok jest trasa szybkiego ruchu :?
Generalnie Sz-n sprawia wrażenie zadbanego, zielonego miasta- na pierwszy rzut oka. Ja, przyjeżdżając tutaj na krótsze dystanse a mieszkając gdzie indziej byłam zakochana w tym mieście. Mieszkając tutaj poznaję je od podstaw... i wygląda to całkiem inaczej. Natomiast tramwajami już nie jeżdżę, już wolę zbankrutować na benzynę ;)

Przyjedz, przyjedz... Postaram się aby było fajnie :smile:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Magdaa

przez Shadowmere 17 lip 2010, 17:22
Mamy jeszcze np jezioro Głębokie, ale tego to w ogóle nie ma co komentować.. I jezioro Szmaragdowe które nie służy do kąpieli, a tylko do oglądania

Ok to proszę o sprostowanie,tyle jezior(uwielbiam jeziora,powinnan się nazywac Jezioranka),a nigdzie nie wolno się kąpać?
Dlaczego nie chcesz skomentowac jeziora Głębokiego?co z nim nie tak?i dlaczego w Jeziorze Szmaragdowym nie można plywać?
Shadowmere

przez Magdaa 17 lip 2010, 18:58
Nie wiem czy wg prawa można się kąpać w Szmaragdowym, ale nigdy nie widziałam aby ktoś tam wchodził. Generalnie to taki sztuczny zbiornik w środku puszczy, bardziej do oglądania wody- może ze względu na to, że jest głęboko? Hmm nie wiem, może i można tam pływać... Ja się boję jezior, więc nie sprawdzam ;)
Głębokie to:
-płatny wjazd
-brudna i śmierdząca woda
-mała i zasyfiona plaża
-tłum ludzi
-brak knajpek i mega skwar
-zero rozrywek

Poza tym jest jeszcze wspomniane Dąbie gdzie nawet nie wiem jak dojechać (daleko i taka chyba nieciekawa plaża z tego co wiem), jest Arkonka i Goplana (takie miejsce na polanie gdzie można zrobić ognisko, poopalać się i wejść do wody, ewentualnie grożącej wysypką :? ), hmm i ok 35km od Szczecina jest Miedwie, fajne miejsce.
W zasadzie w Szczecinie nie ma fajnych miejsc. Ja jak mam wolny dzień to uciekam za miasto, bo tutejsze zielone tereny nic nie oferują (i są daleko od centrum) a kąpieliska pozostawiają naprawdę dużo do życzenia, szczególnie w kwestii higieny i ludzi.
Magdaa

szukam znajomych

przez Benek88 22 lip 2010, 12:29
Witajcie
Z miła chęcia spotkałbym się z kims ze Szczecina,ale nie wiem jak patrzycie na trans.Coz,brakuje ludzi do powaznych rozmow,moze jest ktos chętny
Pozdrawiam
ben
Benek88

przez chawa 01 sie 2010, 19:56
Czy ktoś z Was wybiera się na święto fajerwerków w najbliższy weekend? Ja przyjeżdżam specjalnie z Poznania, może zrobimy jakieś spotkanie forumowe? :smile:
chawa

przez SHOWszon 05 sie 2010, 17:58
ale bzdety! szczecin jest uroczy a syfiaste miejsca ma każde miasto w Polsce więc o co te smęty. a głębokie, fakt, śmierdzi kupą .lol.

przez furrlady 02 wrz 2010, 11:02
Witam wszystkie Szczecinianki i Szczecinian :great:
Mam 28 lat i też cierpię na to ustrijstwo zwane nerwicą lękową już wiele lat. Choć wolałabym abyśmy wszyscy wyzbyli się tej cholery, to jednak dobrze wiedzieć, że jest nas aż tyle :D

Co do naszego pięknego miasta, to nie jest tragiczne, widziałam dużo brzydsze. Fakt, że to wiocha ze smierdzącymi i rozpadającymi się tramwajami, ale w końcu to nasza wiocha :yeah:

Sortuj wg