[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez magdalenabmw 22 paź 2009, 01:36
Dokladnie :)
Ja moge codziennie oprocz tego piątku. Dajcie tylko jakis termin i będe.
magdalenabmw

przez cixi81 25 paź 2009, 13:22
hejka :D
kiedy spotkanie ?? moze sie załapie :mrgreen:

przez Anczitka 25 paź 2009, 15:33
to ja mowie SOBOTA :D 31.10 oczywiscie tego roku :P pozdry
Anczitka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieszka_2008 25 paź 2009, 21:02
Łał ! wreszcie ktoś się odważył rzucić terminem :smile: Ja mogę.
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez cixi81 25 paź 2009, 21:25
na halloween :twisted: super ,:) w sumie kazdy moze przyjsc w masce :smile: :twisted:

przez magdalenabmw 25 paź 2009, 22:25
Super. Nie ma mnie. Będę w Rewalu -> urodziny chłopaka i jego ojca na raz, tesciowie robią impreze...
magdalenabmw

przez carlos 26 paź 2009, 21:27
To teraz jeszcze napiszcie gdzie ;) i o której :D

przez tracący sens życia 27 paź 2009, 20:49
magdalenabmw napisał(a):No wlasnie, jak większosc.

Dobra, co robicie w weekend ? Albo w poniedzialek?

To zależy, w jakim kto jest stanie zdrowia, mnie np. ostatni zjazd w szkole tak dał w kość, że teraz zamknę się na 2 dni w pokoju. Myślę że droga koleżanka zadała to pytanie osób, którzy podobnie jak Ona wyszli ze swoich problemów i teraz tylko kwestia podtrzymania tego stanu. Jeszcze raz powtarzam: człowiek chory na 100% nie zechce się spotykać, a jak zechce to i dobrze bo nie jest poważnie chory.

[Dodane po edycji:]

Odejdę troszkę od tematu bo on staje się lekko nieświeży. W czwearek idę do kolejnego speca od głowy, ale wątpię aby on mi pomógł. Wszyscy psychiatrzy to konowały, robiące kasę i żerujące na ludzkim nieszczęściu. To co oni mają do zaoferowania to medycyna ludowa, mówię tu o psychiatrach. Zobaczcie lekarze innych specjalności potrafią dokonywać cudów a ci pogadają pierdoły i na tym się kończy. Psychiatra to nie lekarz takie jest moje zdanie. Głowy się nie przebada tak jak innych części ciała tylko diagnoza z wywiadu a w wywiadzie można mówić wszystko.

przez cinnamon~girl 28 paź 2009, 12:42
Hej,

dołączam do szczecińskich pokaleczonych dusz:) Jestem tutaj nowa, ale już od jakiegoś czasu zaczytuje się w tutejszych forach. Leczenie dopiero co rozpoczęłam, mam prawie 28 lat i za sobą próbę samobójczą, poza tym stwierdzono u mnie osobowość borderline. Ludzi też się generalnie boję, na pewno już nie tak jak kiedyś, więc co mi tam, postaram się jakoś przełamać i trafić na to spotkanie, chętnie poznam tych niby odstających-od normy ;) Nie prześledziłam całego tematu, ale widzę, że coś nie za bardzo wychodzi z tymi spotkaniami, mam nadzieję więc, że to najbliższe jednak wypali. No nie ukrywam, że najbardziej przeze mnie preferowany jest weekend.

Pozdrawiam
A mówią że nieładnie mieć myśli złe
Trochę ich mam
Zabierz sobie ile chcesz

przez magdalenabmw 28 paź 2009, 15:05
To niezle, wreszcie bedzie spotkanie, i to akurat w jedyne trzy dni w miesiącu w ktorych mnie nie bedzie w miescie :?
magdalenabmw

przez carlos 28 paź 2009, 17:16
Magda nie przejmuj się, bo nie wiadomo czy to w ogóle wypali. ;)

przez cinnamon~girl 29 paź 2009, 11:19
No carlos, ja jednak mam mam nadzieję, że wypali :P Nie chciałabym przyjechać i nikogo nie zastać na miejscu, mocno bym się zdołowała, tym bardziej, że pójście na takie spotkanie to dla mnie jednak spore wyzwanie i stres. No i jeszcze jedno - GDZIE się spotykamy???. Ja na takim spotkaniu będę pierwszy raz (o ile nie stchórzę) a z tego co czytałam, dla niektórych z Was to nie pierwszyzna. Więc może macie jakieś sprawdzone miejsce?

pozdrawiam
A mówią że nieładnie mieć myśli złe
Trochę ich mam
Zabierz sobie ile chcesz

przez agnieszka_2008 29 paź 2009, 16:44
Czyli sobota o 19? Już się zaczynam bać :smile: Dobrze by było zrobić rezerwację, bo nie wiadomo ile sztuk nas będzie. No i największy problem- gdzie? Niby tyle jest knajp do wyboru a i tak w każdej coś nie gra. Albo za cicho, albo za głośno, lokal za mały, albo za dużo, za ciemno, za jasno, za luźno, za ciasno, nędza albo luksusy. I może niech chętni na sobotę dadzą znać na forum, że będą.

[Dodane po edycji:]

albo o 18?
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez magdalenabmw 30 paź 2009, 15:09
Bawcie sie dobrze :cry: Wyjezdzam dzis popoludniu........wracam w niedzielę wieczorem...
magdalenabmw

Sortuj wg