[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez carlos 17 paź 2009, 22:49
A mi ciśnie się na paluszki, że coraz bardziej mi Ciebie szkoda.
Niech Ci Twoje słowa staną w gardle, jak na naszym spotkaniu stawi się pare osób.

przez Alienated 17 paź 2009, 22:53
tracący sens życia napisał(a):ciśnie mi się na usta „a nie mówiłem” jednak teraz widzę, że dobrze znam życie i moje jazdy wcale nie są takimi jazdami tylko szarą rzeczywistością :(

Jakby nie patrzeć, na razie wychodzi na twoje:) Nie jest to jednak wcale regułą. Popatrz chociażby na ludzi z innych miast, którzy jakoś potrafią zebrać się do kupy. Nie widzę powodu, dla którego podobne spotkanie tutaj w Szczecinie miałoby nie dojść do skutku.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 23:17
Jasne, ze wyjdzie. Teraz poprostu za pozno sie obudzilismy :evil:
Jesli mozecie to ja nawet na jutro moge sie umowic na male spotkanie, niekoniecznie dlugie posiedzenia ale zwyczajne spotkanie, spacer czy drink, chwila rozmowy. Jesli ktos ma chec na jutro i da rade to napiszcie, wyslemy pw i dojdzie do spotkania. A potem wkleje tu zdjecia z naszego spotu zeby zachecic Tracącego sens na kolejne spotkanie ;)
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlos 17 paź 2009, 23:25
Ja jestem za spacerem!

przez Alienated 17 paź 2009, 23:27
Ja, jak wspomniałem niestety nie mogę. Od jutra przez kilka najbliższych dni zmagam się z depresją egzystencjalną. Nie wiem jak będzie tym razem ale miniony tydzień miałem naprawdę ciężki.

przez carlos 17 paź 2009, 23:45
Mnie dziś myśli ostro szarpią, ale wiem, że wyjście to dobry pomysł...

przez Alienated 18 paź 2009, 00:15
Jest to sugestia ogólna czy tylko pomysł w związku z jutrzejszym dniem? Tak jak pisałem, jeśli chodzi o ewentualne spotkanie przy takiej pogodzie jak na zewnątrz w chwili obecnej, o wiele lepszym rozwiązaniem wydaje się przysiąść gdzieś na spokojnie w jakimś lokalu. Swoją drogą, coś na rozluźnienie będzie pewnie wskazane:)

przez magdalenabmw 18 paź 2009, 00:18
To moze kazdy niech wezmie po drinku w butelce typu Breezeer czy Sobieski i pojdziemy na spacer? :)
Alienated- a na spacerze by Ci sie nie polepszylo? Niedziela i depresja? ;) Masz dzien wolny chlopaku, taki sam jak sobota, nie pękaj, no co Ty ;)
magdalenabmw

przez Alienated 18 paź 2009, 00:26
No właśnie cały dowcip polega na tym, że następnego dnia trzeba wstać do pracy a sama świadomość tego mnie po prostu zabija:(
Drinki w butelkach typu Breezer? To może skończyć się jakimś mandatem;)

przez carlos 18 paź 2009, 00:50
Haha no właśnie! Ja mandatu akurat się nie przerażam, bo nie zliczę ile razy piłem w miejscach publicznych i ogólnie w plenerze.
Ja akurat jednak chyba obejdę się bez drinka czy piwka.:D
Alienated co Ci szkodzi. Do pracy wstać będziesz musiał bez względu na to czy wyjdziesz czy nie...
Spacer może być dla Ciebie miłym zaskoczeniem, które podniesie Cię na duchu. Sam wiem to po sobie, gdy rok temu myśli samobójcze i wszystko co najgorsze związane z depresją mnie że tak to ujmę "zabijało", a spotkania ze znajomymi były ulgą.

przez magdalenabmw 18 paź 2009, 01:05
arlos- dokladnie, ja mialam tak samo. Taki łyk swierzego powietrza moze pomoc i nastawic pozytywnie.
A i tak i tak musisz wstac w poniedzialek, czy pojdziesz z nami czy nie :P

A Breezeery pije czesto w miejscach publicznych i nigdy sie jeszcze o nie nie czepili :) A najlepiej poprostu zerwac etykiete i masz sok :D Ja tak robie zawsze.
magdalenabmw

przez Alienated 18 paź 2009, 01:08
Dzięki za propozycję, ale naprawdę wiem co mówię. Ja właśnie z problemem myśli samobójczych zmagam się praktycznie co tydzień i nie jestem wówczas zdolny do nawiązywania sensownych kontaktów z innymi. Poza tym jednym z głównych objawów mojej nerwicy jest somatyzacja, która w tym konkretnym przypadku sprawia, że znacznie lepiej czuję się w ciepłych pomieszczeniach. Jeśli chcecie się jutro spotkać nie ma sprawy. Mogę zaczekać do następnej okazji. Tyle tylko, że skoro dzisiaj nie udało się zebrać wystarczającej ilości chętnych, w niedzielę może być z tym jeszcze większy kłopot...

przez carlos 18 paź 2009, 11:36
To jak? Zastanowiliście się nad dzisiejszym spacerem? I mniej więcej o której? Muszę wiedzieć, bo nie wiem czy mam jechać na działkę czy nie. :D

przez mon08 18 paź 2009, 12:57
Szkoda że nie wypaliło wczoraj, nie było sztywnego terminu a musiałam jeszcze coś załatwić, więc zrezygnowałam ze spotkania. Przyszły tydzień mam wolny wieczorami, chyba, że w gre wchodzi weekend... Jak dla mnie mogliśmy się spotkać po pierwszej fali tego pomysłu, bo teraz temat się rozmył :roll: Madzia, napisz do mnie proszę na gg jak będzie coś ustalone, teraz mam mało czasu żeby śledzić co się dzieje na forum :)
''Gdy nie masz perspektyw, to jedyna rzecz
Ruszaj do przodu, obierz drogi cel
Zapamiętaj dzień kiedy odnalazłeś sens...''

Sortuj wg