[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 00:18
Sobota wieczor mi pasuje :) Dajcie konkretna godzine to pw rozeslemy.

A w centrach handlowych bylam z chlopakiem moim i spotkalam sie z koleżanką. A ludzi tam bylo od groma :) Ja akurat z centrami problemu zadnego nie mam, dobrze sie tam czuje, byc moze dlatego ze lubie zakupy.

Tracący sens- ja mogę polecic Ci tego pana doktora, mnie wyciągnać min z derealizacji itd:

http://www.pobocha.szczecin.pl/
magdalenabmw

przez Alienated 17 paź 2009, 01:51
Jeśli mówimy o sobotnim wieczorze, godzina dziewiętnasta wydaje się być najbardziej odpowiednią. Ani za późno, ani zbyt wcześnie. Jestem chyba ostatnią osobą, która powinna podejmować takie decyzje, ale niech będzie. Dajcie znać kto się pisze?
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez tracący sens życia 17 paź 2009, 10:49
magdalenabmw napisał(a):
Tracący sens- ja mogę polecic Ci tego pana doktora, mnie wyciągnać min z derealizacji itd:

http://www.pobocha.szczecin.pl/

na moje problemy to on niestety jest za slaby

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlos 17 paź 2009, 11:14
Alienated napisał(a):Jeśli mówimy o sobotnim wieczorze, godzina dziewiętnasta wydaje się być najbardziej odpowiednią. Ani za późno, ani zbyt wcześnie. Jestem chyba ostatnią osobą, która powinna podejmować takie decyzje, ale niech będzie. Dajcie znać kto się pisze?

Też jestem za 19:00

To chyba dziś no nie?:D

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 13:13
Dzis Carlos :D

Mi tez 19 pasuje. A wolicie spacer czy knajpe?
Ustalmy jakies miejsce konkretne bo trzeba wszystkich na pw poinformowac, mam nadzieje ze nie bedzie za pozno bo juz po 13......

[Dodane po edycji:]

Ej, bo juz 14 a jak na 17 sie namyslimy co do miejsca i godziny i dopiero wtedy rozeslemy pw to wątpie aby wszyscy zainteresowani zdazyli je przeczytac i przyjechac (bo niektorzy sa spoza Szczecina).
magdalenabmw

przez Alienated 17 paź 2009, 14:06
Wybieramy knajpę i alkohol! W rozsądnych ilościach rzecz jasna:) Jest zdecydowanie za zimno na spacery po mieście. Miejsce spotkania, plac główny. Posiedzimy z godzinkę, może dwie i rozjedziemy się do domów, jak to już wcześniej zostało ustalone...

przez carlos 17 paź 2009, 15:44
Plac główny ( a gdzie to...? ) Mi się wydaje, że ciężko z tym spotkaniem. :P
Zostaw ktoś numer koma w razie co, żebym wiedział gdzie dzwonić, jak nie trafię. :D

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 17:01
Ludzie, dzis to nie wypali. Jedyni poinformowani to nasz trojka :shock: A wątpie ze jak teraz rozzesle pw to ktokolwiek zdazy to odczytac i przyjechac!
Umowmy sie jakos niewiem moze na jutro? Ale juz teraz ustalmy konkretne miejsce i godzine, to juz teraz odrazu rozeslemy pw tak zeby kazdy przeczytal. Bo bylo nas na liscie chyba z 15 osob a teraz tyko 3 :/
To tak byc nie moze.
magdalenabmw

przez carlos 17 paź 2009, 17:02
Zgadzam się.

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 17:15
Bo jednak jak teraz rozeslemy pw ze dzis o 19 (czyli za 2h :lol: ) to sie tam spotkamy we trojke :]

To co, jutro o 19? Czy w tygodniu? Mi wszystko jedno.
Ustalmy sie konkretnie i slemy pw.
magdalenabmw

przez carlos 17 paź 2009, 17:51
Noo właśnie nie wiem kiedy lepiej... Mi też to obojętnie, ale czy reszcie? Tego się nie dowiemy, bo piszemy tylko w 3 osoby.:P
Ja mam problem z podejmowaniem decyzji :P Wybierajcie... :D
Nie no w sumie to ja nie wiem. W trakcie tygodnia ludzie pracują i mogą być zmęczeni. Weekend wydaje mi się być o wiele bardziej odpowiedni.

przez Alienated 17 paź 2009, 18:03
Racja, Carlos! Tak, jak napisałeś. W ciągu tygodnia ludzie pracują i są może nie tyle zmęczeni co, jak ja na ten przykład, mają takiego doła, że kompletnie nie w głowie im spotkania z innymi. Właściwie w moim przypadku nastrój zaczyna siadać już w niedzielę, więc jeśli już, musimy brać pod uwagę piątkowe bądź sobotnie wieczory. Swoją drogą, oprócz naszej trójki poinformowałem jeszcze jedną osobę, co się jednak stało z resztą???

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 18:15
Niewiem, zagineli w acji.
Dlatego my musimy ustalic konkretny termin i rozeslac pw.
magdalenabmw

przez tracący sens życia 17 paź 2009, 22:33
ciśnie mi się na usta „a nie mówiłem” jednak teraz widzę, że dobrze znam życie i moje jazdy wcale nie są takimi jazdami tylko szarą rzeczywistością :(

Sortuj wg