[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin] Spotkanie w pażdzierniku!!!

przez carlos 03 paź 2009, 15:54
No to ustalcie już mniej więcej wstępne na temat tego gdzie, co, jak i kiedy. ;)
Jestem w miare otwarty na sugestie.

Re: [Szczecin] Spotkanie w pażdzierniku!!!

przez serpent_boy 03 paź 2009, 18:02
Hej !
Mozecie mnie dopisac do listy ? ;P Wprawdzie ja cierpie na "nn", ale "nl" tez lekkie wystepuje. Jesli nie dostane zawalu, albo czegos podobnego to z wielka checia sie spotkam z Wami ;) Dodam tylko, ze jestem dosc malomowny i zapewne bede zestresowany.
Pozdrawiam 8)
"I might be bleeding. But I'm still breathing.
I'll never surrender 'cause I'm a renegade.
"
My mind is so fucked up.
"Sluchaj serca, bo nie uciszysz go nigdy"

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez mon08 03 paź 2009, 19:44
Ja jestem za tym czwartkiem, póki jest nas tyle chętnych i zmobilizowanych do spotkania; zazwyczaj im dłużej sie zwleka tym mniejsze szanse na dojście do skutku :D
O ile dobrze pamiętam wieczorne godziny pasują prawie wszystkim, to teraz możemy wylicytować konkretnie: ja stawiam na 19. ;)
(Ja piernicze, bedzie już ciemno a ja boje sie ciemności, nie ma może kogoś z prawobrzeża?? :shock: ażeby się umówić np na Basenie Górniczym i chciaż z tamtad razem dojechac??)

serpent_boy mogę się założyć sie przy Nas się rozkręcisz, Twoja obecność mile widziana, nie krępuj się, wbijaj! :smile:
Ostatnio edytowano 03 paź 2009, 19:47 przez mon08, łącznie edytowano 1 raz
''Gdy nie masz perspektyw, to jedyna rzecz
Ruszaj do przodu, obierz drogi cel
Zapamiętaj dzień kiedy odnalazłeś sens...''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 03 paź 2009, 19:45
Oki, lista dotychczasowa:

1.Ja, Magdalenabmw
2.Mon08
2.Venus
3.Pantalon83
4.Silesiaster
5.Michalszcz
6.Lea-k
7.Alienated
8.Silly Angel
9.Anczitka
10.Carlos
11.Serpent boy

Czyli jest nas w ch*j :lol: :mrgreen: heheh Nie liczę osob towarzyszących :D

Ej, to juz mamy zlot?
Zadzwoncie do TV Mewa, taki zbior psycholi w miejscu publicznym chyba rzadko sie zdarza :mrgreen: :mrgreen: ;) :mrgreen: :mrgreen: :lol: ;)
magdalenabmw

przez carlos 03 paź 2009, 22:38
Lista osób jest, ale dzień, miejsce i godzina?
Padła propozycja czwartku na godzinę 19:00. Ja jestem za, bo odpowiada mi ta godzina i dzień.
W razie gdyby ktoś nie mógł niech piszę, to postaramy się poszukać jakiegoś kompromisu.
Serpent_boy - My będziemy pili piwo, a alkohol rozwiązuje supły na języku. :P hihi

przez magdalenabmw 03 paź 2009, 23:30
Okej, CZWARTEK 19:00 , PASUJE? ;)
magdalenabmw

przez carlos 03 paź 2009, 23:56
Mi pasuje i jak większości też, to chyba mamy postanowione. :)

przez mon08 03 paź 2009, 23:56
PASUJE!
ALE :D Koncze zajecia o 17 a nie ma sensu zebym wracala do domu bo bym tylko weszla i wyszla, przygarnie ktos mnie w ten czas? 8)

przez Alienated 04 paź 2009, 01:35
Czwartek to jednak środek tygodnia 8). Jak już ktoś wcześniej wspominał, nie ma to jak komfort w postaci kolejnego dnia wolnego od pracy, szkoły (niepotrzebne skreślić). Z drugiej strony podczas weekendu każdy z nas może otrzymać inne propozycje spędzenia wolnego czasu i znając nasze problemy pewnie większość postawi na sytuację, w której będzie czuć się bardziej swobodnie (bezpieczniej)...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez magdalenabmw 04 paź 2009, 02:48
Monia- oplaci Ci sie na chate wrocic bo przeciezs musisz makijaz zrobic i ogolnie 'na bostwo' ;) :P
Anienated- dla mnie najbardziej stresujący jest weekend, bo mam zajęcia na uczelni :( A w ten weekend mam pierwszy zjazd, więc ja napewno w czwartek ani w piątek tym bardziej nie bede zrelaksowana na mysl o zblizających sie dniach...

A juz ja widze jak Wy przyjdziecie w weekend :P hah tia.. będziecie miec do wyboru wygodne lozko, herbate i kompa a wybierzecie centrum handlowe, stres, lęk i obcych ludzi? dobre sobie :mrgreen: :lol:

Wiem, że niektorym z Was jest/bedzie ciezko. Ze wielu z nas dostanie napadu lęku/paniki w drodze na spotkanie. Wiem, że zleje nas zimny pot a tętno dojdzie do 140... Mi napewno tez. Ale wiem, ze sie przelamię. Chocbym miala żygać przez całą drogę z domu do galaxy i w galaxy... Mam to gdzies :roll: ;) Najwyzej przed wyjsciem walne sobie drinka - pol szklany 40%, drugie pol szklany tonic, lód..i moge isc.

[Dodane po edycji:]

Zapomnialam dodac-

kolejny dzien wolny nie jest nikomu potrzebny bo nie idziemy na balety tylko na drinka :smile:
A na drinku siedzi sie godzinkę, dwie a nie do 6 rano, bo nastepnego dnia kazdy ma inne zajęcia i wstac trzeba.
spotkamy sie o 19, posiedzimy do 20, moze 21 co by kazdy zdazyl na autobus do domku.

Ej no lękowcy, godzinkę chyba usiedzimy w miejscu, co?:D
jak cos to pojdziemy na dwor pospacerowac :P spoko hehe
magdalenabmw

przez Venus 04 paź 2009, 13:20
Mnie czwartek znowu niezbyt pasuje i na dodatek nie wiem jak się będę czuła
bo zwiększam dawkę leku. :? Więc moja obecność może stać pod znakiem zapytania.
Bla bla bla...

przez Alienated 04 paź 2009, 15:15
Zajrzałem dzisiaj do tej kręgielni w Galaxy. Nie bez trudu udało mi się ją znaleźć, choć byłem tam już wcześniej:) Muszę przyznać, że pomimo iż nie jestem typowym lękowcem przytłoczyła mnie panująca tam atmosfera. Ogólnie straszny kocioł w porównaniu z większością lokali, jakie miałem okazję ostatnimi czasy odwiedzić. Nie wiem czy był to słuszny wybór, ale skoro już postanowiliście...
Ps.mon08, ja jestem z prawego brzegu, z tym że nie mogę jeszcze potwierdzić swojego udziału na 100%.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez magdalenabmw 04 paź 2009, 15:19
Miejsce mozemy zmienic, mi to bez roznicy :smile:
Macie jakis pomysl?

p.s. Ja wiem ze i tak polowa z Was nie dotrze, bo wymięknie :P Jesli chcecie to mozemy dalszy termin ustalic, zebyscie mogli sie z tym psychicznie oswoic.
magdalenabmw

przez mon08 04 paź 2009, 16:44
Możemy równie dobrze uderzyć w stare miasto tam jest Pub przy Pubie, klimat tez bardzo przyjemny nawet do spacerowania co wy na to??

Kręgielni wprawdzie nie ma, ale bilard jest, jak trza! :D

[Dodane po edycji:]

A co do przełożenia terminu, Magda może mieć racje, niech każdy spróbuje na początek oswoić się z tą myślą, można przez ten czas poćwiczyć wychodzenie z domu... Słuchajcie no, damy rade jak nie dziś to jutro, musimy pamiętać, że wszystko zależy od Nas i nikt na siłe nie bedzie nikogo wyciągał. A ja licze, że to nie będzie pierwszy i ostatni taki wypad, na każdego przyjdzie pora jeśli nie uda się na początku, kto jak kto ale My na pewno to zrozumiemy ;) Ja jestem zwarta i gotowa i nawet jeśli miałabym przybyć jako lęk w ludzkiej postaci, przyjade i koniec kropka.

Sortuj wg