[Zabrze]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Zabrze]

przez byleniesam 03 lip 2016, 20:32
Szukam osoby najchętniej płci pięknej do porozmawiania na żywo o wszystkim i o niczym, spędzenia miło czasu, np. spacer w parku :smile:

[Zabrze]

przez Anuka 28 cze 2017, 20:06
Ja z Zabrza. Czy taka piekna, to sprawa dyskusyjna :) Ale jak cos, to sie melduje na pogaduchy! :)

[Zabrze]

przez Flamingo 16 wrz 2017, 20:54
Witam serdecznie.
Mam 31 lat,cierpię na nerwicę lękową,ale staram się pozytywnie patrzeć na życie.
Poszukuję dziewczyny do pogadania o wszystkim,a zarazem o niczym.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Zabrze]

przez INTEL 1 16 wrz 2017, 23:08
byleniesam napisał(a): spędzenia miło czasu, np. spacer w parku :smile:

Gdzie ? W tym zaniedbanym, zasyfiałym mieście?
Może w parku Dubiela, gdzie ściek Bytomka wieczorami niesie trupi smród z kompostowni ASA?
Gdzie alejki wysypali białym gruzem , zwłaszcza pod koniec parku zbliżając się do ulicy Trocera ( w pozostałej części alejki wysypane są żużlem z elektrociepłowni, czyli radioaktywnym odpadem, który latem, kiedy są upały, syfi czarnym pyłem aż pod kolana nogi spacerowiczów ) Może na schodach parkowych, nie remontowanych od czasu III Rzeszy, na których to można wybić sobie wszystkie zęby?
To miasto to syf, ruina przypominająca momentami czasy Powstań Śląskich...
Gdzie w weekendy życie towarzyskie ogranicza się do pijanych debili w kebabowniach w centrum, przejeżdżających , dwudziestoletnich "betach" z hałaśliwymi półgłówkami wewnątrz, hołoty pod Ministerstwem Śledzia i wódki oraz do "Galerii" z dyskoteką dla naćpanych gówniar i ich lujów napieerdalających się bez koszulek na deptaku?

Miszkalem do niedawna w centrum tego gnoju przez 15 lat... wiem co pisze

Umów się choćby w pobliskich Gliwicach, a jeszcze lepiej w Tarnowskich Górach.
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

[Zabrze]

przez nieboszczyk 17 wrz 2017, 15:35
Gliwice?możesz pofruwać w aeroklubie nad aresztem śledczym,szpitalem psychiatrycznym w Toszku czy nad innym miejscem o co wcześniej poprosisz pilota awionetki lub na szmacie w tandemie gdzie jedyną atrakcją jest brak kabiny, wysokość pół kilometra nad peryferiami gliwic,dojmująca głuchoniemota w locie(kask z na głowie z radiem niewiele zdziała) i "spirala upadkowa"(lecicie poziomo bo siła odśrodkowa jest większa od grawitacji) którą niespodziewanie paralotniarz ci zrobi dokładnie nad wysypiskiem śmieci(jak coś to wpadniecie w śmieci),ewentualnie bajoro Czechowice gdzie latem ogłupiały na hormonach motłoch całym miastem się zjeżdża i "zupa" w nim wogóle nie chłodzi,wokółwszędzie się walają zużyte kondony napoczęte przez mrówki,puszki po piwie i coli,grille jednorazowe,zużyte podpaski i tampony. tak że nie chce się w nim kąpać.Tarnowskie góry?możesz postrzelać na strzelnicy z niewielkim wyborem tych urządzeń po czym idziesz na piwko i oglądasz dziury powstałe po przestrzelinach,ewentualnie samotnie pozwiedzać starówkę tarnogórską

[Zabrze]

przez INTEL 1 17 wrz 2017, 19:38
nieboszczyk napisał(a):ewentualnie samotnie pozwiedzać starówkę tarnogórską

O tym właśnie napisałem
Jest zajeebista !
Co do strzelnicy w Tarnowskich to chuujnia jakich mało.
Te ich kopyta sa tak dalece wypieerdolone z powodu wyeksploatowania , że KAŻDY pistolet z jakiego tam strzelałem przynajmniej raz się zaciął....
Katastrofa!
W pewnym momencie zjebałem tego gościa i chciałem zwrotu kasy...
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

[Zabrze]

przez nieboszczyk 17 wrz 2017, 22:34
wolisz chorzowską strzelnicę gdzie wybór tych urządzeń owszem jest bogatszy o kalibry 7,62 x54R i 7,62x51 winchester 308 a "instruktaż" wyraznie zniechęca do uczęszczania do obiektu?jeżeli chodzi o śląsk polecam Szczyrk i okolice Beskidów.czyli Istebna,Równica,Czantoria,Ustroń,Wisła.idealne miejsca na samotne spacery zwłaszcza pózną jesienią ewentualnie zimą gdzie praktycznie nikogo nie ma.ze szczytu Skrzycznego,Żaru,Stranika,Wapiennika,Javorovego wierchu ewentualnie Czantorii można za opłatą rzucić się w przepaść w tandemie.najlepiej wiosną kiedy terma jest najsilniejsza.jedyny "plus" końca zimy.dalej zostaje tylko lot żaglowy który trwa kilka minut.

Sortuj wg