[Siemianowice Śląskie] depresja, grupa wsparcia?

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Orrik 17 cze 2016, 21:57
Witam.

piszę tutaj ponieważ jestem przekonany, że bliska mi osoba cierpi na depresję z powodu dużych problemów z kontaktami międzyludzkimi. Wierzę, że rozmowa z osobami o podobnych problemach mogłaby być dla niej zbawcza. Niestety brak mi doświadczenia i wiedzy w tym temacie, stąd kieruję swoje pytanie.

Czy w okolicach Siemianowic, Katowic itp... można znaleźć jakieś grupy wsparcia o takiej tematyce? Gdzie warto się udać, żeby z kimś porozmawiać na spokojnie i gdzie mogę zdobyć więcej informacji.
Przepraszam, jeśli zadaję oczywiste pytania ale nieco trudno mi się w tym odnaleźć.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc,
Pozdrawiam.

przez Druid 17 cze 2016, 23:26
o grupach wsparcia nic mi nie wiadomo, ale w poradni zdrowia psychicznego, np. http://www.psychiatriasiemianowice.pl/ można uzyskać pomoc psychologa lub psychoterapeuty, jest też odział dzienny czyli terapia grupowa
Druid

przez Orrik 18 cze 2016, 11:35
Szczerze to nawet zainteresował mnie ten ośrodek, ale po telefonie tam dowiedziałem się, że potrzeba skierowania od lekarza rodzinnego, a osoba o którą się martwię póki co nie chce słyszeć o wizycie u rodzinnego... Dlatego zastanawiałem się czy na początek jest też inna możliwość.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg