[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Rzeszów]

przez celineczka3 16 kwi 2010, 13:35
W sumie jak ktoś jest DDA to może bez skierowania dostać się na terapie w Ośrodku Terapi Uzależnień, ale na ulicy Siemieńskiego. Zadzwoniłam i miałam termin za 3 dni. Tyle że, jak już ktoś się dostanie tam na terapie to musi odbyć przynajmniej jedną wizyte u psychiatry który tam przyjmuje-dr Boratyna.
celineczka3

przez Priscilla 20 kwi 2010, 20:54
Cześć, jestem tu nowa. Dziś zarejestrowalam się do doktora Kucharskiego, niestety musze trochę poczekac (bo to na NFZ) ale nie jestem pewna czy mi to wyjdzie na dobre. Czy nie pójść prywatnie... No tylko z kasą kiepsko... Ale jeśli przez te kilka tygodni całkiem zeświruję to co będzie? To moja pierwsza wizyta będzie, choć mam już za sobą wizyty u psychologa i psychiatry 9 lat temu (wtedy nie bylam zadowolona). No nic, zobaczymy jak to będzie.

przez bliksa 24 kwi 2010, 20:22
Priscilla, ja do dra kucharskiego czekalam chyba z 2 miesiace, ale warto było :)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Priscilla 25 kwi 2010, 10:33
Bliksa, dzięki za odp. Niestety moje jazdy nasiliły się i byłam zmuszona zapisać się prywatnie. Idę w środę... Ciekawe co to będzie... 9 lat temu stwierdzili u mnie nerwicę lękową. Bralam leki, polepszyło się, przerwałam leczenie. Było dobrze prawie 9 lat (tzn. dobrze to może za dużo powiedziane ale... poprawnie), teraz się nasiliło. W sumie od kilku dni znów jest lepiej ale nie będę odkładać tej wizyty, muszę coś z TYM zrobić.

przez aree1987 26 kwi 2010, 00:04
Macie numer telefonu do przychodni na Hetmańskiej bo coś nie mogę zdybać? :roll:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez asiulka 29 kwi 2010, 23:03
witam, również jestem z rzeszowa. I szukałam dlla taty jakiegos dobrego psychiatry. I z polecenia znajomej uadałm sie z tata do lekarza Tadeusza Boratyna, Tato ma problem z uzależn ieniem od clonazepamu( 17 lat brania tego gówna!!!!!) + silna depresja i nerwica, mi juz chwilami ręce opadają... nie chce dac sobie pomóc tylko mówi ze to nie ma sensu , ze on juz umiera itp. Pomocy!!!!!!
asiulka

przez aree1987 11 maja 2010, 22:46
Idę w poniedziałek pierwszy raz do pani psycholożki do przychodni na Hetmańskiej. A potem podobno pół roku czekania :roll:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez aree1987 18 wrz 2010, 16:53
Dostałem esa że mam się wstawić na terapię. Mam cykora troche. :(
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez celineczka3 19 wrz 2010, 10:35
Aree a do kogo masz chodzić?Do Pani Jakubowskiej-Kot?
celineczka3

przez aree1987 19 wrz 2010, 16:27
celineczka3, nie do Pani Renaty Winiarskiej- aa drugiego członku nazwiska zapomniałem. :P
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez celineczka3 19 wrz 2010, 16:30
Acha to nie znam, ale w tym ośrodku są ogólnie dobrzy terapeuci, także myślę, że będziesz zadowolony:)
celineczka3

przez bliksa 04 paź 2010, 19:47
ja na terapie do tej p. Jakubowskiej - kot czekam rok i ani widu ani słychu, mieli dać znać, więc czekam. Między czasie zdążylam odbębnić terapie w klinice w Krakowie, a u nas to masakra jakas jest :?
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez aree1987 04 paź 2010, 23:13
bliksa napisał(a):ja na terapie do tej p. Jakubowskiej - kot czekam rok i ani widu ani słychu, mieli dać znać, więc czekam. Między czasie zdążylam odbębnić terapie w klinice w Krakowie, a u nas to masakra jakas jest :?

Moze sobie "zapomnieli" o Tobie? Może warto zadzwonić i się spytać co i jak. Ja czekałem od maja i pod koniec września teraz sms przyszedł ze mam sie umówić. A rok to już kawałek czekasz, mi mówili że do pół roku max czekania.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez celineczka3 05 paź 2010, 13:22
bliksa napisał(a):ja na terapie do tej p. Jakubowskiej - kot czekam rok i ani widu ani słychu, mieli dać znać, więc czekam. Między czasie zdążylam odbębnić terapie w klinice w Krakowie, a u nas to masakra jakas jest :?

Ja mam w sumie to samo...dlatego załatwiłam sobie terapie dla dda. I póki co to w nią się zaangażowałam, teraz to nawet nie wiem czy wrócę na hetmańską...
celineczka3

Sortuj wg