[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez agutka17 26 mar 2014, 20:48
a może ktoś był u doktora Żołyniaka i moze cos powiedziec ? czy to dobry specjalista i czy przyjmuje gdzies na nfz ?

[Rzeszów]

przez bei 26 mar 2014, 21:58
volterum napisał(a):
reporters napisał(a):Może ktoś polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Rzeszowie (może być prywatnie, najlepiej kobieta). Tyle osób się tutaj wypowiada a nikt z tego co widzę nie chce pomóc... :cry: z góry ukłony tym którzy pomogą :uklon:

Padło tutaj kilka nazwisk. Zajrzyj w te linki wyżej i poczytaj. W Google znajdziesz opinie prawie każdego lekarza psychiatry.

Pozdrawiam.

Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo znaleźć opinie o psychiatrze w necie, a już na temat przyjmującego na NFZ to w ogóle.
Chyba że przez opinie rozumie się jedną wiadomość na temat jakiegoś lekarza, którą nijak nie można potwierdzić, choćby przez porównanie z innymi.
Ja szukałam i powiem szczerze że na pewno nie na temat prawie każdego.
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

[Rzeszów]

przez Enii 01 kwi 2014, 15:47
lexon, Ty to miałes/masz szczęscie bo moja to porazka tylko kasa sie liczyła :roll:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez maciejbright 04 kwi 2014, 11:48
PILNE

---WYWALIĆ BABY Z REJESTRACJI --- PRZYCHODNIA NA HETMAŃSKIEJ 120, RZESZÓW

Chyba nadszedł już czas by ukrócić chamstwo i opryskliwość kobiet pracujących w w/w rzeszowskiej placówce. Ci, którzy korzystali z tej przychodni z pewnością wiedzą o czym mowa. Pozostałym czytelnikom posta powiem jedynie, że kobiety pracujące w tamtejszej recepcji są niebywale wredne i traktują pacjentów z niekrytą POGARDĄ. Nie je jest to tylko moja opinia dlatego postanowiłem coś z tym zrobić.

W dzisiejszych czasach pracy jest jak na lekarstwo i na miejsce tych osób z pewnością znajdą się pęczki innych, kompetentnych oraz miłych.

Poszukuję osób, które myślą podobnie i chcą by zołzy zniknęły. W planie mamy m.in. zbiorową petycję do zarządu (zapewniamy anonimowość) oraz wystąpienie na oficjalną drogę administracyjną przed RZECZNIKIEM PRAW PACJENTA.

Dla osób zainteresowanych podaję kontakt gg: 7103465

To że mamy problemy osobiste nie oznacza, że jesteśmy gorszymi ludźmi. Mamy swoją godność!

-- 04 kwi 2014, 11:04 --

---WYWALIĆ BABY Z REJESTRACJI --- PRZYCHODNIA NA HETMAŃSKIEJ 120, RZESZÓW

Chyba nadszedł już czas by ukrócić chamstwo i opryskliwość kobiet pracujących w w/w rzeszowskiej placówce. Ci, którzy korzystali z tej przychodni z pewnością wiedzą o czym mowa. Pozostałym czytelnikom posta powiem jedynie, że kobiety pracujące w tamtejszej recepcji są niebywale wredne i traktują pacjentów z niekrytą POGARDĄ. Nie je jest to tylko moja opinia dlatego postanowiłem coś z tym zrobić.

W dzisiejszych czasach pracy jest jak na lekarstwo i na miejsce tych osób z pewnością znajdą się pęczki innych, kompetentnych oraz miłych.

Poszukuję osób, które myślą podobnie i chcą by zołzy zniknęły. W planie mamy m.in. zbiorową petycję do zarządu (zapewniamy anonimowość) oraz wystąpienie na oficjalną drogę administracyjną przed RZECZNIKIEM PRAW PACJENTA.

Dla osób zainteresowanych podaję kontakt gg: 7103465

To że mamy problemy osobiste nie oznacza, że jesteśmy gorszymi ludźmi. Mamy swoją godność!

[Rzeszów]

przez EmInQu 05 kwi 2014, 06:38
Wiesz, gdzie zarząd sobie tę petycję wsadzi? W tego typu placówkach jest jak w wielkiej rodzinie. Rączka, rączkę myje. Kiedyś pamiętam jak ktoś składał zażalenie na pracownika UP(podobno nie był to pierwszy donos na tego człowieka). I co? Po czasie okazało się, że awansował. Instytucje państwowe/wojewódzkie są nie do ruszenia bez faktycznie poważnych/udokumentowanych powodów. Rządzą się własnymi prawami. Wiesz ile zażaleń wychodzi w miesięcznym raporcie każdej z nich(jednemu nie pasuje długa kolejka, drugiemu jakość usług, trzeciemu ilość papierów do wypełnienia, a kolejnemu to, że jakiś pracownik nie był dla niego tak miły jakby on sobie tego życzył)? Myślisz, że ich to rusza? Gdyby mieli z osobna rozpatrywać każdą uwagę, to musieliby co chwilę kogoś zwalniać.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

[Rzeszów]

przez volterum 10 kwi 2014, 11:39
bei napisał(a):
volterum napisał(a):
reporters napisał(a):Może ktoś polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Rzeszowie (może być prywatnie, najlepiej kobieta). Tyle osób się tutaj wypowiada a nikt z tego co widzę nie chce pomóc... :cry: z góry ukłony tym którzy pomogą :uklon:

Padło tutaj kilka nazwisk. Zajrzyj w te linki wyżej i poczytaj. W Google znajdziesz opinie prawie każdego lekarza psychiatry.

Pozdrawiam.

Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo znaleźć opinie o psychiatrze w necie, a już na temat przyjmującego na NFZ to w ogóle.
Chyba że przez opinie rozumie się jedną wiadomość na temat jakiegoś lekarza, którą nijak nie można potwierdzić, choćby przez porównanie z innymi.
Ja szukałam i powiem szczerze że na pewno nie na temat prawie każdego.

Zauważ, że ów użytkownik pyta o DOBREGO psychiatrę w Rzeszowie. Całkiem rozsądne wydaje się więc, że nazwiska które pojawią się na czele rankingów będą następujące: Dariusz Mazurkiewicz, Maciej Żołyniak, Maciej Wróblewski oraz Witold Kucharski.

Osobny temat to lekarze, którzy przyjmują na NFZ. Masz rację, że wówczas znalezienie informacji o takiej osobie jest niezwykle trudne. Chyba, że naturalnie - drogą pantoflową.
volterum

[Rzeszów]

przez bei 10 kwi 2014, 12:23
volterum, zauważyłam :P .
Może moja odpowiedź była trochę nieobiektywna, bo ja z kolei szukałam jedynie lekarza przyjmującego na nfz. Jasne, że wymienieni lekarze maja dobre opinie, niestety chyba tylko z wyjątkiem Kucharskiego przyjmują prywatnie, w rejestracji zaś powiedzieli że zapisów do Kucharskiego na razie nie prowadzą.

W necie są za to pojedyncze opinie na temat różnych lekarzy (m.in. przyjmujących na nfz), trudno jednak znaleźć jakiekolwiek ich potwierdzenie.
Widzę, że reporters napisała "może być prywatnie", może nie oznacza musi :P , a poza tym moja odpowiedz była ogólna, nie tylko skierowana do reporters i jej przesłanie było takie: "w necie nie znajdzie się opinii na temat prawie każdego (jak to napisałeś) interesującego nas lekarza".
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
(...)
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Jan Paweł II
bei

[Rzeszów]

przez ObywatelkaF 18 kwi 2014, 12:45
Mnie od wizyty u psychiatry uratowała Pani Joanna Sokołowska Jachyra. Wspaniała terapeutka.. Przyjmuje w poradni Neuro-Med w centrum Rzeszowa...Polecam.
Jedyny minus to brak NFztu..

[Rzeszów]

przez lekliwy 18 kwi 2014, 14:38
Jeśli ktoś szuka fajnych lekarzy to mogę podać kilku z Jarosławia - jeśli chodzi o spotkania to chętnie wyskoczyłbym na piwko z wesołym towarzystwem - nie jestem z Rzeszowa więc spotkania pasują mi także na trasie Przemyśl - Jarosław - Rzeszów :)

[Rzeszów]

przez Enii 21 kwi 2014, 08:40
ObywatelkaF napisał(a):Mnie od wizyty u psychiatry uratowała Pani Joanna Sokołowska Jachyra. Wspaniała terapeutka.. Przyjmuje w poradni Neuro-Med w centrum Rzeszowa...Polecam.
Jedyny minus to brak NFztu..

hehehehehe i jakims dziwnym trafem wpadasz na forum i dzielisz sie ta wiadomością. Jak chcecie sobie troszke więcej kasy doprobic to postarajcie sie troszke bardziej. Na szczęscie malo tu takich naiwnych osób :twisted:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez bei 27 kwi 2014, 19:36
Czy gdzie w Rzeszowie jest terapia poznawcza, poznawczo-behawioralna na nfz?
Wie ktoś czy można takowego psychoterapeutę u nas znaleźć, szukam w necie i nic.

Jak nie to możecie polecić jakiś psychoterapeutów przy nerwicy natręctw?
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
(...)
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Jan Paweł II
bei

[Rzeszów]

przez kroliczek 24 maja 2014, 21:24
Tylko psychodynamiczna jest na nfz z tego co wiem. A na psychologa trzeba trafić, jednemu spasuje, innemu nie. Kilka psycholek przerobiłem, wszystkie podobne, raczej pozytywne, oprócz jednej - mur beton. Problem to poziom ich wykształcenia.
Pytania śpią, jeżeli odważymy się je obudzić zaleją nas lawiną i nie dadzą spokoju … . Budząc pierwsze pytanie musisz być przygotowany na zniszczenie siebie … . Lub zwycięstwo! Warto.

[Rzeszów]

przez Pawel9292 25 maja 2014, 01:37
Mogę polecić psychiatrę Iwonę Burdyszek-Wolską . Cudowna jest.
Z psychologów odradzam Magdalene Bednarczyk, czułem się u niej winny wszystkiemu a każda wizyta była jakby karą. W sumie doszło do tego, że ona ze mnie zrezygnowała bo nie poinformowała, że nie ma wizyty na którą przyszedłem a innych pacjentów podobno tak.
Dzięki temu trafiłem do Dariusza Barana. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych wizyt bo mógłbym z nim rozmawiać bez przerwy aż do rozwiązania wszystkich problemów.

[Rzeszów]

przez Yvaine 01 lip 2014, 13:23
Dzień dobry wszystkim po bardzo długiej przerwie :)
Wracam tu, nie żeby mówić o swoich problemach (przynajmniej taką mam nadzieję), a żeby próbować podzielić się pozytywną energią, którą gromadziłam przez ostatnie kilka miesięcy. Stąd też wynika moje pytanie - kiedyś tu na forum ktoś wspominał o chęci utworzenia w Rzeszowie takiej jakby grupy wsparcia dla osób, które zmagają się z problemami psychicznymi, zwłaszcza z depresją. Zainteresowałam się tematem, ale to nie był jeszcze mój czas, nie byłam gotowa. Teraz sytuacja się znacznie poprawiła i bardzo chciałabym wrócić do tego pomysłu. Mógłby mnie ktoś nakierować na osobę, która o tym wspomniała lub na odpowiedni temat? Ma ktoś jakieś informacje, czy to w ogóle się rozwinęło, czy zostało zduszone w zarodku? Wróćmy do pomysłu, pomóżmy sobie i cieszmy się życiem! :)

Pozdrawiam Was ciepło i radośnie :)

Sortuj wg