[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Rzeszów]

przez Lara78 14 lis 2008, 16:34
Szukam dobrego psychoterapeuty w Rzeszowie, który przyjmuje w ramach NFZ-u. Będę wdzięczna za informację.

przez LucidMan 11 sty 2009, 02:44
Hmm, dr. Kucharski z Hetmańskiej polecił mi genialnego psychoterapeutę, ale niestety nie przyjmuje w ramach NFZ tylko prywatnie.
Lucid life

przez bliksa 28 sie 2009, 16:02
polecam panią dr Szajer, przyjmuje za friko w przychodni obok WSK, zarąbista babka ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celineczka3 28 sie 2009, 18:28
Pani Szajer?:DI ona jest psychoterapeutą?Nie wiesz ile się czeka na terapie?A i jeszcze jedno czy dobrze mysle ze ona przyjmuje w tej przychodni akademickiej na podkarpackiej??Bede wdzieczna za odpowiedz:*
celineczka3

przez bliksa 07 wrz 2009, 11:59
hej :smile: Dr Szajer jest psychiatrą i przyjmuje na ulicy Hetmańskiej ale nie tam na początku w tej przychodni, tylko w drugiej na koncu ulicy, obok WSK. Ma takie gadane, ze mi zadna psychoterapia nie jest potrzebna :lol:

[Dodane po edycji:]

zapomniałam dodac - na wizytę czekałam ok 2 tygodnie :smile:
Przyjaciel forum

przez celineczka3 07 wrz 2009, 13:28
Fajnie ze trafilas na dobrego lekarza, ja juz tez mam takiego>>chodze do dr Kucharskiego. On dla odmany przyjmuje w tej przychodni 'na poczatku' Hetmanskiej i tez jest super.Smieje sie ze jak sie od niego wychodzi to sie czlowiek czuje jakby sie prozaku nałykał:D:DAle mimo tego chce miec jakas terapie bo wiem ze daje dobre efekty i pomaga w redukcji wielu objawow na trwale:)
celineczka3

przez diamond 11 wrz 2009, 08:06
Witam, to jest moj pierwszy post tak wiec chcialbym wszystkich serdecznie powitac! Ja co prawda nie jestem z Rzeszowa, mam do Was prawie 90km ale i tak zdecydowalem sie wlasnie tutaj jezdzic, duzo szukalem dobrego specjalisty i z Waszych wypowiedzi wiekszosc poleca Dr Kucharskiego, dlatego zdecydowalem sie postawic na niego. Mialem dopiero pierwsza wizyte i musze powiedziec ze naprawde wychodzi sie od niego pozytywnie naladowanym, a co do psychoterapety to zapisalem sie do Pani Jakubowskiej-Kot ale kolejki sa strasznie dlugie ze jak w grudni mnie przyjmie to bedzie swieto, dlatego szukam w miedzy czasie kogos innego mam namiar na Pania Tomkiewicz i Dr Pasternaka i tu pytanie do Was, czy mozecie cos o nich powiedziec. Z gory dzieki i mam nadzieje ze jak sie z tego bagna wyciagniemy to spotkamy sie kiedys na jakims piwku. Pozdrawiam

przez bliksa 11 wrz 2009, 10:31
Słyszalam ze dr Kucharski jest swietny ale jak dzwonilam, zeby sie wbic na wizyte, to mi babka powiedziala, ze on przyjmuje tylko stałych pacjentów i do niego zapisy wyglądają inaczej, wiec musialabym czekac ho ho i jeszcze trochę. Trafilam wieć do dr Szajer i nie załuje bo jest przeswietna. Co do psychologów, to nie wiem do kogo sie wybrac, skierowanie leży na pólce i kurzy sie ;)
Przyjaciel forum

przez diamond 11 wrz 2009, 18:46
Ja mialem szczescie i do dr Kucharskiego czekalem "jedynie" 2 tyg. wiem ze to pewnie krotko ale mnie i tak sie ciagnelo 29 wrzesnia kolejna wizyte juz nie moge sie doczekac bo troche mi sie pogorszylo. A jesli chodzi o psychologa to naprawde ciezka sprawa niewiadomo na kogo sie zdecydowac hmmm :roll:

przez Redmina 26 wrz 2009, 15:38
mam pytanko, czy do tej dr Szajer potrzebne jest skierowanie? Jeśli nie to czy mogłabym prosić o tel do tej przychodni, żeby się umówić? chociaż mi bardzo na czasie zalezy to nie wiem co robić..

przez bliksa 30 wrz 2009, 15:23
hej ! 8504250 - to nr do rejestracji do dr Szajer
a tak na marginesie - przenoszę sie jednak do Kucharskiego ;)

[Dodane po edycji:]

celineczka3, mam pytanie do Cię 8)

chodzę do dr Kucharskiego, tak jak mowilas - super gość, skierowal mnie na terapie do dr Jakubowskiej-Kot, wiesz cos o niej moze? jutro ide do niej pierwszy raz :roll:
Przyjaciel forum

Spotkanie w Rzeszowie

przez bliksa 03 paź 2009, 18:08
Widzę, że ludzie z innych miast planują sie spotkać to może i my ludki z Rzeszowa i okolic zorganizujemy cos podobnego? Byłby ktoś chętny ?
Przyjaciel forum

Re: Spotkanie w Rzeszowie

przez shadow_no 03 paź 2009, 18:12
Temat o Rzeszowie (4 strony) jest tutaj:
topic-t5589.html
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez beatakatarzyna 29 paź 2009, 15:41
mieszkam niedaleko rzeswzowa i szukam chetnych na rozmowe

Sortuj wg