[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez wiki34 13 gru 2013, 23:15
Witajcie uczęszczał ktoś na terapie do Doroty Sendereckiej? Jaka ona jest

[Rzeszów]

przez Enii 14 gru 2013, 07:44
marcel, byłam i wróciłam cała. Ale w nocy nie mogłam spać. Sama nie wiem czy to stres przed zaniesieniem zwolnienia do pracy :bezradny:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez marcel 14 gru 2013, 09:01
maciejbright, Aga96, Oby wasza ucieczka od dorosłości nie skończyła się na wiecznych wizytach w pośredniaku.Tego wam absolutnie nie życzę .Szkoda ze człowiek musi decydowac o swojej przyszłośc wtedy , kiedy raczej nam zabawa w głowie a nie trafne życiowe wybory
Szary świat piekny być może - w kolorowym telewizorze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez maciejbright 14 gru 2013, 11:29
ja obecnie mam w dupie pracodawców bo swoją firmę prowadzę;-D

[Rzeszów]

przez karoll007 14 gru 2013, 11:59
witam Rzeszowian, prawde mowicac nie jestem z Rzeszowa, ale jezdze tam do psychiatry. Chodzil ktos z was do dr Mazurkiewicza, jest ordynatorem oddzialu na szopena? Bylam ostatnio u niego pierwszy raz i mam mieszane uczucia. Wiem ze jestem trudnym pacjentem, ale chcialabym wiedziec jakie ma podejscie. Jestem borderem, do dego dochodzi nerwica i bezdenna depresja. Najbardziej denerwuje mnie to ze on liczy sie bardziej ze zdaniem mojej matki, ktora prawdenmowiac g*wno o mnie wie, przez to zaburza tylko obraz sytuacji jaki chce przekazac. no i domyslacie sie jak to pozniej leci, ja sie zdenerwuje, zaczynam sie klocic i z wizyty niewiele wynika, tylko leki ktore sa nieadekwatne do moich objawow. to przykre ze tak slabo wierza takim osobom.
Jak myslicie, czy bedzie chcial znowu gadac z matka przy nastepnej wizycie? Ma 19 lat i przeciez mam prawo na prywatna rozmowe.
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

[Rzeszów]

przez marcel 14 gru 2013, 14:45
karoll007, To jedz do niego sama , po co Ci matka . Przeciez jesteś pełnoletnia . Ja do niego chodzę , i bardzo sobie chwale .Choc trudno sie dostać . Wydaje mi sie że to lekarz z powołania , słucha co ktos do niego mówi.Lecze sie rok u niego , postepy sa zdecydowane
maciejbright, To po h... chcesz uciekac za granice??????????

[Rzeszów]

przez karoll007 14 gru 2013, 17:37
On wymagal tego,a jako ze jestem border. , to musi miec opinie rodzicow, problem w tym ze to rodzice są po części zrodlem moich problemow. Wiem ze jestem impulsywna i nerwowa, ale nie widzę powodu żeby mi nie ufać. Przecież skoro przyszlam do niego to co ściemniać skoro lapie sie ostatniej deski ratunku to musi mi wierzyć. Ja mialam wrażenie ze kompletnie mi nie wierzy, przez to źle dobral mi leki. Kilka razy zdarzylo mi sie ze lekarz nie uwierzyl mi w moje dolegliwosci, tylko dlatego ze jestem mloda i mam nie tak pod sufitem.
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

[Rzeszów]

przez maciejbright 14 gru 2013, 20:35
cóż... jak zawsze kasa bierze górę;-D skoro mam za zlecenia brać 6 razy więcej to wolę już na stałe wyjechać niż ciułać się transportem kombinowanym bus, riany itp. Zwykle po takim tourze jestem wyjebany strasznie.

[Rzeszów]

przez marcel 15 gru 2013, 09:00
karoll007, Opinie , a nie mama trzyma za rączke . Może zrobicie w ten sposób . Mama powie , co sadzi i wychodzi z gabinetu . Pozniej Ty rozmawiasz z lekarzem . Moze takie rozwiazanie było by lepsze , krzyki nic Ci nie pomogą . Spokój .
maciejbright, Ok , rozumiem . Ale kasa w zyciu nie jest najwazniejsza , nie jeden sie juz o tym przekonał

[Rzeszów]

przez Aga96 15 gru 2013, 09:58
Może nie kasa jest najważniejsza, ale bez niej tak naprawdę nic w życiu się nie zrobi choćby się chciało;p
No chyba, ze wyjedzie się do jakichś indiańskich wiosek i będzie się żyło w zgodzie z naturą;p

[Rzeszów]

przez marcel 15 gru 2013, 11:15
W moim przypadku pieniadz jest środkiem (jednym z wielu) do osiagniecia satysfakcji . U innych jest celem , ale każdy ma swój światopoglad . Który oczywiście szanuje . A indianie to dopiero maja wy.... na wszystko

[Rzeszów]

przez Aga96 15 gru 2013, 21:21
Nie mówię, że pieniądze są najważniejsze, ale lepiej je mieć niż jakby nie;)
A mają wy***ane, nic tylko się u nich ulokować;d

[Rzeszów]

przez xmarcinx92 16 gru 2013, 00:39
zapraszam na priv

[Rzeszów]

przez maciejbright 16 gru 2013, 10:40
Idę tam czy ktoś też jest chętny?

http://rodzina.wiara.pl/doc/1225475.Zal-nas-niszczy

od 17go do 19go 01 są w Rzeszowie

Strona zapisów: http://dobrypasterz.rzeszow.pl/re.html

Sortuj wg