[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez maciejbright 11 gru 2013, 18:35
Cóż gotowej recepty na to nie ma. Ja pakuję serotoninę raz jest lepiej raz gorzej ale ważne jest żeby cały czas coś robić nad czymś pracować, mieć jakies zajęcia itp.

-- 11 gru 2013, 17:40 --

aha i gdy przychodzi atak to nie walcz z tym tylko dobrze jest się poddać i popłynąć z nurtem. Opór powoduje spotęgowanie całego tego gówna. Przynajmniej tak jest u mnie:-D.

-- 11 gru 2013, 17:53 --

ludzieee byle do wiooooooooooosny!

-- 11 gru 2013, 20:25 --

dobra przepchnąłem dyskusje na 19 stronę należą mi się chyba jakieś podziękowania tym tytułem bo strasznie niemarwo tu jestt

[Rzeszów]

przez Aga96 11 gru 2013, 22:09
Właśnie taki mam na to sposób ;d Robię dosłownie wszystko, żeby o tym nie myśleć, ale czasem to jest zwykle boom i po ptakach. A wtedy mało brakuję, żebym zrobiła coś czego pewnie bym żałowała.
Lekami nie lubię się szpikować, czuję się po nich strasznie (przynajmniej po tych co kiedyś brałam), a popłynąć z nurtem jest zawsze łatwiej, ale potem potrzebuje więcej czasu żeby się pozbierać;p

A no i oczywiście podziękowania za 19 strone;d

[Rzeszów]

przez maciejbright 11 gru 2013, 23:07
ja zaczałem własnie podróż do jądra ciemności. Mam zamiar wyjechać z kraju dlatego muszę być w pełni sprawny. Nerwica tak naprawdę nie przeszkadza mi do tego stopnia by zrezygnować z normalnego życia tyle, że nie pije już tyle ile w czasie studiów heh no ale cotam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez Aga96 11 gru 2013, 23:26
haha;d
U mnie też nie jest źle i też staram się sprawnie funkcjonować, stawiam sobie nawet cele byle by mieć jakiś punkt zaczepienia;p
A studia to studia;p Tak tam naprawdę uczy się picia a nie materiału;p
a gdzie planujesz wyjechać?

[Rzeszów]

przez marcel 12 gru 2013, 00:08
Enii, Po co my płacimy te skladki zdrowotne . Cały ten system to porażka . Może jak się wbijesz to już bedziesz chodzić . To chyba trzeba często , nawet klika razy w miesiącu . Ja tez chodze prywatnie do lekarza .U kogo sie leczysz (jesli mozna wiedzieć) Zadowolona?
Szary świat piekny być może - w kolorowym telewizorze

[Rzeszów]

przez maciejbright 12 gru 2013, 11:45
myślałem o holandii, nie wiem może francja. Tak czy siak dobrze by było uciekać z kraju z oczywistych powodów:-D a Ty co studjujesz?

[Rzeszów]

przez marcel 12 gru 2013, 12:39
maciejbright, Po co tracicie czas na studia . Przecież przy rolnictwie , budownictwie można pracowac bez wykształcenia. Marnujecie swój potencjał ,lecz z drugiej strony kto wam w Polsce tyle zapłaci ? Bywam przy rozmowach w sprawie pracy w mojej firmie. Pierwsze pytanie kandydata , ile bede zarabiał .

[Rzeszów]

przez Enii 12 gru 2013, 14:21
marcel, pw poszło
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez Aga96 12 gru 2013, 16:39
Ja był na Twoim miejscu wybrała Holandię, ale też zamierzam stąd uciec;p
Ja jeszcze nie studiuję zaczynam za rok;p A kursy picia wiem jakie tam są bo moja koleżanka właśnie tak praktykuje;p

[Rzeszów]

przez maciejbright 12 gru 2013, 17:40
może ale marcel ma rację studja to strata czasuuu ehhh

[Rzeszów]

przez marcel 13 gru 2013, 13:08
Aga96, Zastanów się czy 5 lat studiów nie bedzie strata czasu . Jeśli nie masz pleców w naszej pieknej ojczyznie to dobrej pracy nie znajdiesz . Nawet po dwóch fakultetach. Wydaje mi sie że jesli chcecie wyjechac , to lepiej skupic sie na nauce jezyków ( norweski proponuje , świetna kasa i warunki pracy). Ja zaczałem prace po technikum . Obecnie mam juz 10 lat pracy , nie najgorsza robote , ale trzeba troche doświadczenia załapać . Szkoda abyś po studiach miała zmywac gary gdzies na zachodzie , po prostu szkoda

[Rzeszów]

przez Enii 13 gru 2013, 14:09
marcel, niestety podpisuję się pod tym co marcel napisał
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez Aga96 13 gru 2013, 18:00
Wiem jak wygląda rzeczywistość, ale tak naprawdę studia to taka forma ucieczki od dorosłości;o Niby ma się wykształcenie i ślepą wiarę, że uda się wybić, ale w Polsce jak to w Polsce.. jak się nie jest ustawionym to od razu jest się spisanym na straty;)
Tylko, że ja chcąc nie chcąc na studia musze iść, bo po Lo nie ma się praktycznie nic

[Rzeszów]

przez maciejbright 13 gru 2013, 18:40
no właśnie miałem o tym mówić.. ucieczce od dorosłości no ale fakt nie ma się co dziwić że obecnie wszyscy ida na studia... chcą poprostu uciec jeszcze na jakiś czas i tak też było onegdaj ze mną;-D. Studiowałem prawo tak bajdełej i nauczyło mnie ono hmm... tego że tak na prawdę cały pol. wymiar sprawiedliwości to syf jakich mało no ale to i Wy wiecie bez studiów w tym kierunku hehe. Marcel masz rację dobry fach to podstawa w obecnych czasach.

Sortuj wg