[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez lordJim 01 lip 2007, 00:47
Kolejny dowód, że życie jest niesprawiedliwe ;) A wracając do tematu: mam pytanie czy znasz jakiegoś dobrego psychiatrę z Rzeszowa. Za dwa tygodnie kończą mi się leki i pewnie będę się musiał pofatygować na jakąś wizytę.
lordJim

przez lordJim 09 lip 2007, 15:37
Dzięki za odpowiedź. Niebawem się tam wybiorę...

BTW:Przez jakiś czas nie będzie mnie na forum. Jestem teraz chwilowo offline i mam jeszcze kilka nowych kłopotów... Dzięki za pomoc :D
lordJim

przez chory4 11 lip 2007, 00:40
Hej witam. Także jestem z Rzeszowa i także polecam dr Kucharskiego, którego muszę pochwalić, za to, że skierował mnie do świetnego psychoterapeuty.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 22 gru 2007, 13:47
siema dajcie namiary na gg jak ktos moze pozdro :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:15 am ]
a tak wogole to chcialby ktos z Rzeszowa sie spotkac i pogadac ?:)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez sbb88 03 lut 2008, 00:53
Mam koleżankę z Rzeszowa, utrzymuję z nią kontakt tylko na gadu .. choć martwie się o Nią bardzo.. nie potrafię jej pomóc..

Madzia niepotrafi się przełamac i pójśc do psychiatry kiedyś już była , ma znajomego lekarza z uczelni - wykładowcę , który kiedyś jej pomógł ale teraz on nie ma czasu , z resztą sądze że póki nie zaufa innemu lekarzowi który moze jej naprawdę pomóc póty będzie cierpieć.. i koło się zamyka .. a ja sugerowałem Jej że musi się otworzyć przed lekarzem opowiedzeić całą swoją historię od początku , to boli , wiem ale moim zdaniem jest to rzecz niezbędna.... I nie wiem jak Ją nakłonić , i martwię się.. ma ktoś na miary na super super lekarza psychologa albo psychiatrę w okolicach (państwowo lub prywatnie)>? To ważne.. Proszę!! .
-----------------------------
w tym tłumie doskwiera mi samotność.
Choć .....coraz mniej...

przez celineczka3 03 lut 2008, 09:09
W tym wątku juz ktoś polecał doktora Witolda Kucharskiego, który przyjmuje w przychodni na hetmańskiej w rzeszowie a dokładnie w Poradni Zdrowia Psychicznego.Można zawsze pójść rano i sie zapytać czy przyjmie. Od razu mówie że to najlepszy specjalista w Rzeszowie jakiego znam:)Wielu ludziom bardzo pomógł. A z psychoterapeutów to polecam dwóch: Zdzisława Kuśnierza który przyjmuje na ul.Szopena >>gabinet psychoterapii FOCUS oraz Panią Ewę Jakubowsk-Kot, która przyjmuje w tej samej przychodni co dr Kucharski:):)(oboje przyjmują na NFZ)Zaznaczam tylko że do psychologa na NFZ trzeba miec skierowanie.
celineczka3

przez sbb88 04 lut 2008, 11:55
celineczka3 dzięki Ci wielkie!!! , ;)
pozdrawiam. k.
-----------------------------
w tym tłumie doskwiera mi samotność.
Choć .....coraz mniej...

przez Mafju88 12 lut 2008, 17:33
To widze ze chyba nikomu z Rzeszowa nie chce sie spotykac :P no nic ;) pozdroo
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez xCarmen 12 lut 2008, 18:09
a chociazby nie z Rzeszowa to moze sie wreszcie podkarpacie zmobilizuje :P
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Mrygacz 07 kwi 2008, 14:26
Hej !! Mafju88 ja sie chętnie spotkam. Moje namiary na gg to 1309780

przez yankees 11 kwi 2008, 14:35
ehhh... walcze by se wybrac do psychiatry jakiegos dobrego, a tu trzeba jeszcze po skierowanie smigac do ogolnego.
Nie dosc ze sie wstydze do psych. to jeszce tlumacz w ogolnym po co ci to...

przez celineczka3 11 kwi 2008, 18:01
Yankees Jesli chodzi Ci o skierowanie do psychiatry to nie jest Ci ono potrzebne takze nie musisz nikomu nic mowic ;)
celineczka3

Re: [Rzeszów]

przez berlioz 09 lip 2008, 00:00
no to kto z rzeszowa chetny przynajmniej pogadac na gg ;)? a potem moze piwko na rynku

Re: [Rzeszów]

przez wróbelek Elemelek 29 lip 2008, 13:56
hej!! ja też jestem z rzeszowa, i mam nerwice chyba lękową... szczerze powiedziawszy nie mam 100% potwierdzenia ze to jest to, bo u lekarza jeszcze nie byłam, bo przez cały rok zgrywałam chojraka i myślałam ze sobie poradze, ale od tygodnia jestem w takim stanie, ze tylko siedze w domu i szukam w necie jakiegoś dobrego specjalisty:( jak mozecie kogoś doradzić to bardzo prosze, bo ja już dłużej nie wytrzymam tego, a biorąc pod uwagę jeszcze to, że trzeba później czekać tyle to chyba wogóle się skończę:( ale przynajmniej fajnie że jest takie forum i wiem ze nie jestem sama, chociaż czytając niektóre posty można się nieźle zdołować:( no nic, życzę wszystkim powodzenia w walce z tym gównem!! ;>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg