[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez bliksa 12 cze 2011, 16:23
magda27, wysylam numer do Kucharskiego na PW
jesli ktos jeszcze chce, to piszcie
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

[Rzeszów]

przez serrafin 13 cze 2011, 06:58
to ja poproszę ;)

[Rzeszów]

przez bliksa 13 cze 2011, 08:04
serrafin, zrobione :D
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez serrafin 13 cze 2011, 17:24
Dziękuję!! :great:

Mimo wszystko proszę Was o opinie, wrażenia itp. :105:

[Rzeszów]

przez bliksa 13 cze 2011, 17:26
serrafin, ja sie lecze u niego prawie 3 lata, to moj drugi lekarz, jestem nim zachwycona pod kazdym wzgledem.
Przyjaciel forum

[Rzeszów]

przez serrafin 13 cze 2011, 21:28
Na pewno się do niego wybiorę... Na razie próbuję jakoś sam sobie z tym radzić i fajnie było by z kimś pogadać wymienić się doświadczeniami, wesprzeć w razie czego!

[Rzeszów]

przez bliksa 13 cze 2011, 21:33
moje PW otwarte od 8 - 23 8)
Przyjaciel forum

[Rzeszów]

przez magda27 04 lip 2011, 14:44
Hej potrzebuję namiarów na psychologa NFZ Pana dr Jacek Pasternak. Jak dzwoniłam do przychodzi Homo - Homini to mi Pani nie podała do niego br tel a bardzo mi zależy na wizycie u niego. jak ktoś może mi pomóc to bardzo proszę.
M.

[Rzeszów]

przez easywritter 05 lip 2011, 12:02
hejka jest ktoś kto chciałby się spotkać pogadać? Aktualnie zasilam armie bezrobotnych więc mam sporo czasu a pomyślałem, że fajnie by było porozmawiać z kimś kto ma podobne problemy.

[Rzeszów]

przez Bezradna666 11 lip 2011, 00:42
Ja również jestem z Rzeszowa, a dokładniej z okolic Rzeszowa. Nie byłam jeszcze u lekarza, waham się z tym, bo nie wiem czy to nerwica, a nie mam osoby, której mogłabym to bez kompleksów powiedzieć, zapytać... Jeśi jest ktoś chętny piszcie do mnie na priv, chciałabym prowadzić z kimś korespondencje choćby na gg lub mailowo, wymienić się doświadczeniami każdego dnia, wspierać się nawzajem i ganić :)

[Rzeszów]

przez Badziak 22 lip 2011, 19:55
Czy ktoś tu zażywa Anafranil? Czy użyczyłbyś/użyczyłabyś mi 6 tabletek 75mg SR za jakąś rozsądną cenę? Jestem na wakacjach u chłopaka i właśnie skończyły mi się leki, a do domu wracam w poniedziałek. Byłam dzisiaj u jakiegoś lekarza rodzinnego w Bud-Medzie obok Graffiki, ale domagał się zaświadczenia, że przyjmuję ten lek długotrwale i nic mi nie wypisał. Krótko mówiąc jestem w czarnej d***. :? Proszę o pomoc.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

[Rzeszów]

przez celineczka3 22 lip 2011, 22:50
Badziak z tego co wiem lekarz rodzinny nie może przepisać leku od psychiatry czy innego lekarza specjalisty na tzw. ''P'', jeśli nie ma od niego zaświadczenia. Wydanie zwykłej recepty nie stanowi raczej problemu, przynajmniej ja u mojego rodzinnego w przychodni wojskowej na Langiewicza nigdy nie miałam takich problemów, więc trochę mnie dziwi, że NIC Ci nie przepisał.
Co do konkretów nie brałam nigdy anafranilu, więc niestety nie pomogę.
celineczka3

[Rzeszów]

przez aree1987 22 lip 2011, 22:58
Badziak napisał(a):Czy ktoś tu zażywa Anafranil? Czy użyczyłbyś/użyczyłabyś mi 6 tabletek 75mg SR za jakąś rozsądną cenę? Jestem na wakacjach u chłopaka i właśnie skończyły mi się leki, a do domu wracam w poniedziałek. Byłam dzisiaj u jakiegoś lekarza rodzinnego w Bud-Medzie obok Graffiki, ale domagał się zaświadczenia, że przyjmuję ten lek długotrwale i nic mi nie wypisał. Krótko mówiąc jestem w czarnej d***. :? Proszę o pomoc.

Moze spróbuj na pogotowiu?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

[Rzeszów]

przez Badziak 23 lip 2011, 13:08
Pogotowie? A czy to nie jest zbyt błaha sprawa? Byłeś kiedyś na pogotowiu po receptę?

celineczka3, babka spytała czy mam zaświadczenie o przyjmowaniu tego leku długotrwale, bo przecież nie bierzę się ich doraźnie, ja na to, że nie mam, bo jestem w Rzeszowie na wakacjach i nie wiedziałam, że będzie potrzebne, a ona "W takim razie nie mamy o czym rozmawiać. Jak się jedzie na wakacje to trzeba wykupić zapas leku. Proszę poprosić następnego pacjenta".
Wygląda na to, że wrócę do domu szybciej niż planowałam. Nie sądziłam, że będą z tym takie problemy. :shock:
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Sortuj wg