psycholog Biała Podlaska

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

psycholog Biała Podlaska

przez Melancholiczka 05 gru 2013, 14:29
Witajcie, poszukuję psychologa lub psychoterapeuty (a najlepiej 2 w jednej osobie) w Białej Podl. Mam problemy z depresją od kliku lat, lęki (nie napadowe, raczej wolnopłynący ciągły niepokój) i walczę bez skutku z kompulsywnym objadaniem się. Leczyłam się w poradni na NFZ (terapia + leki) ale jakoś mało trafione to było, czułam się jak na taśmie produkcyjnej, kolejny pacjent do obrobienia, szybko, bo kolejka. Czy może ktoś mógłby mi kogoś polecić? Pod uwagę biorę 2 osoby: panią Fedoruk albo Grzesiuk-Kuszneruk. Mam 31 lat.

psycholog Biała Podlaska

przez alutka1334 06 gru 2013, 15:40
Witaj. Chodziłam do psycholog Grzesiuk-Kuszneruk i niestety muszę Ci odradzić. Byłam u tej Pani 6 razy. Mam nerwicę lękową i pewnego razu zadzwoniłam 3 godziny przed wizytą, że muszę zrezygnować z tej wizyty, bo wizyta u lekarza się przedłuża. Niestety ona zamiast to zaakceptować to zaczęła mieć do mnie pretensje, że powinnam ją 3 dni wcześniej poinformować, a nie 3 godziny. Od tamtej pory boję się pójść do jakiegokolwiek lekarza lub psychologa. Sama powinna nauczyć się panować nad emocjami. Za wizytę bierze 70 złotych. Pozdrawiam
alutka1334

psycholog Biała Podlaska

przez psychoterapia-ozarow 06 gru 2013, 17:03
Polecam Agnieszkę Daniluk, psychologa i psychoterapeutę zarazem. Przyjmuje prywatnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

psycholog Biała Podlaska

przez alutka1334 06 gru 2013, 17:21
Ile kosztuje wizyta u tej Pani?
alutka1334

psycholog Biała Podlaska

przez psychoterapia-ozarow 06 gru 2013, 17:57
Tego nie wiem, przyjmuje chyba w DaniMed. To bardzo profesjonalna i zarazem życzliwa, ciepła osoba.
Powodzenia

psycholog Biała Podlaska

przez alutka1334 06 gru 2013, 18:16
Niestety nie ma nic w internecie na temat tej Pani. Ani adresu, ani numeru telefonu. Szkoda :(
alutka1334

psycholog Biała Podlaska

przez psychoterapia-ozarow 06 gru 2013, 20:41
Kontakt przez DaniMed lub napiszę tel na PW.
Pozdrawiam

Sortuj wg