[Zielona Góra]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Zielona Góra] Jest ktoś z zielonej?

przez aniak80 30 mar 2009, 23:14
Ja od listopada brałąm coaxil ale 2 tyg temu odrzuciłam bo bardzo boli mnie zołądek i zaczełą wątroba.Mam na przemian depresję z nerwicą.Trudny przypadek bo odrazu mam mysli samobójcze których bardzo się boję:( najgorzej jest za kierownica jak jest ciemno jak jadę na rano do pracy albo wracam z niej.Ale zeby nie korcic losu jezdzę przez miasto a nie obwodnicą.nerwy mam ale juz nie takie.Nawet propranolol odrzuciłąm.Narazie biorę magnez i piję sok pomidorowy.Niewiem jak dalej pociągnę bo 30 kwietnia mój 2.5 letni synek ma operację a starszy 17 maja komunie więc same nerwy.Najwazniejsze ze serce się uspokoiło.A i od coaxilu zaczełam miec wybuchy ciepła czyłąm ze twarz mi się pali,cisnienie skakało.Ogólnie teraz nie jest zle.Jak wychodzi słonko to chce mi się zyc:)

Super ze masz takiego lekarza,ja na Zarzycką nie narzekam ale niema rozmowy wysłucha da recepte i czesc jak czapka:)
Teraz poprubuję sama nad soba popracowac moze sama dojdę do wyleczenie:) muszę cos z tym zrobic bo juz dosc mam chorób i leków. Wolę tak jak teraz usciąsc po pracy zapalic papierosa i wypic sobie małe piwko:):):)

A co to jest CHAD?

przez ArtZG 02 cze 2009, 13:28
Cześć.
Jestem kolejnym przypadkiem tego czegoś :) Mam 20 lat. Chętnie z kimś pogadam. Mnie tez męczy. pisać na gg 6152088. Czekam. Pozdro.

[Dodane po edycji:]

Beatrycze napisał(a):A na jakąś rozmowę ktoś chętny;>

Z chęcią bym pogadał Nie wiem może gg albo w realu. Jak coś to moje gg 6152088. Pozdro

[Dodane po edycji:]

aga8420 napisał(a):Jasne, można pogadać. Ja jestem z Zielonej, znaczy studiuję tu, a więc mieszkam.

Z chęcią bym pogadał Niew gg czy w realu. Jak coś to moje gg 6152088. Pisac śmiało o każdej porze. :) Pozdro.

przez Gunia86 24 wrz 2009, 15:46
odgrzebuje: Zielona Góra się kłania (wlasciwie póki co to okolice ale niedlugo czeka mnie przeprowadzka do zielonej) i od razu pytanie o dobrego psychiatrę w ZG, pozdrawiam
Gunia86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ArtZG 28 wrz 2009, 11:51
Gunia86 napisał(a):odgrzebuje: Zielona Góra się kłania (wlasciwie póki co to okolice ale niedlugo czeka mnie przeprowadzka do zielonej) i od razu pytanie o dobrego psychiatrę w ZG, pozdrawiam

Siemka. Podaj swoje gg :)
Pozdrawiam

przez nel.nel 02 paź 2009, 15:48
hej. ja często jestem w zg bo mieszkają tam moi rodzice. chcę iść na psychoterapię w zielonce, żeby mnie nikt nie widział. Możecie kogoś polecić? kogoś kto nie tylko wypisuje leki

przez Beatrycze 22 paź 2009, 08:05
Proponuje spotkanie:) Wszystkich chętnych prosze o zgłoszenie się z tym temacie lub do mnie i razem ustalimy jakiś termin:) Kto chętny;>?

przez Reptile 01 lis 2009, 20:07
Pozdrawiame 8) Jak chcecie się spotkać, to najlepiej w jakimś klubie muzycznym, Studio, Heineken albo tam pod Uniwerkiem, nie pamiętam jak się nazywał ten klub, chyba Kotłownia?

przez ArtZG 02 lis 2009, 11:18
Pod uniwerkiem to jest Studencka ( Studnia).

przez Sufi 03 lis 2009, 10:39
Mój pierwszy post... Nie jestem zdiagnozowany. Po prostu jest mi ciągle smutno. Jestem z ZG. Chętnie służę swoim towarzystwem.

Zielona Góra się kłania*Jest ktoś ?

przez anonim25 17 gru 2009, 19:30
Witam jestem z Zielonej Góry i szukam osób , które tez chorują na nerwice ,depresje,są samotne i przygnębione chorobą , chętnie poznam takie osoby , na co dzień nie mam z kim pogadać , bo nikt mnie nie rozumie, chętnie zaprzyjaźnił bym się z takimi osobami.
Dwulicowe ścierwa żyją i nas niszczą udają naszych przyjaciół i znajomych od siedmiu lat choruje i nie pracuje, wstydzę się tego a jak ktoś mnie się pyta czemu nie pracuje wtedy mowie : " W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem"

Re: Zielona Góra się kłania*Jest ktoś ?

przez linka 17 gru 2009, 19:37
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez beatrix 18 gru 2009, 20:45
hej, dołączam do Was ;) jestem z okolic ZG - cierpię na depresję i bezsenność
beatrix

przez ArtZG 19 gru 2009, 22:28
A co powiecie na spotkanie w najbliższym tygodniu?

przez beatrix 20 gru 2009, 23:14
ArtZG, mi w tym tygodniu trochę nie jest po drodze do ZG ale może innym pasuje ;)
beatrix

Sortuj wg