[Sosnowiec]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Sosnowiec]

przez sempre 27 maja 2016, 13:33
Co każdy Pacjent wiedzieć powinien :
Świadczenia w ramach NFZ na które może liczyć pacjent udający się do Poradni Zdrowia Psychicznego, Oddziału Dziennego, Stacjonarnego - Lecznictwo Szpitalne :
http://www.nfz-warszawa.pl/dla-pacjenta ... zaleznien/

[Sosnowiec]

przez Blackenfiel 29 maja 2016, 08:32
Chętnie poznałbym kogoś z woj. śląskiego, najlepiej płci przeciwnej ;) 24 lata

[Sosnowiec]

przez sempre 19 cze 2016, 09:43
Jeśli tak zdarzy że lekarz Was skieruje do psychologa to nim się udacie do psychologa np na hallera przeczytajcie wcześniej o kompetencjach danego psychologa w internecie, jeśli nic nie znajdziecie pod obecnym nazwiskiem psychologa to nie idzcie do niego nawet. Każdy kompetentny psycholog mający wiedzę i umiejętności - nie zachowuje ich wyłącznie dla siebie tylko promuje siebie niejako i jest dostępny w internecie, że można przeczytać o jego kwalifikacjach. Takich wybierajcie. ! Niech to będzie Wasza decyzja i Wasz wybór nie dajcie by to rejestracja za was wybierała psychologa bo może się to dla was źle -diagnostycznie skończyć. Psycholog jest w stanie wpisać do karty każdą informację z tego co powiecie i z obserwacji. Dlatego tak ważne jest to do kogo pójdziecie i Wasz świadomy wybór. Jeśli nie "podejdziecie" danemu psychologowi - on jest w stanie wpisać wszystko co mu się spodoba i zrodzi w głowie co wg niego jest słuszne a nie koniecznie słuszne będzie dla Was. I to wpisze do karty, a ta informacja będzie tam widniała przez 20 lat. Dlatego raz jeszcze apeluje, nalegam. Wybierzcie sami psychologa i się tego wyboru trzymajcie. Niech to będzie Wasz wybór. Lękowcy (i nie tylko), wiem że możecie mieć obawy lęki przed pójściem do psychologa ale miejcie w sobie determinację to tym bardziej miejscie w sobie determinację w wyborze psychologa i tego wyboru się trzymajcie. ! Odwagi.!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Sosnowiec]

przez salir 19 cze 2016, 10:02
sempre napisał(a):Jeśli tak zdarzy że lekarz Was skieruje do psychologa to nim się udacie do psychologa np na hallera przeczytajcie wcześniej o kompetencjach danego psychologa w internecie, jeśli nic nie znajdziecie pod obecnym nazwiskiem psychologa to nie idzcie do niego nawet. Każdy kompetentny psycholog mający wiedzę i umiejętności - nie zachowuje ich wyłącznie dla siebie tylko promuje siebie niejako i jest dostępny w internecie, że można przeczytać o jego kwalifikacjach. Takich wybierajcie. ! Niech to będzie Wasza decyzja i Wasz wybór nie dajcie by to rejestracja za was wybierała psychologa bo może się to dla was źle -diagnostycznie skończyć. Psycholog jest w stanie wpisać do karty każdą informację z tego co powiecie i z obserwacji. Dlatego tak ważne jest to do kogo pójdziecie i Wasz świadomy wybór. Jeśli nie "podejdziecie" danemu psychologowi - on jest w stanie wpisać wszystko co mu się spodoba i zrodzi w głowie co wg niego jest słuszne a nie koniecznie słuszne będzie dla Was. I to wpisze do karty, a ta informacja będzie tam widniała przez 20 lat. Dlatego raz jeszcze apeluje, nalegam. Wybierzcie sami psychologa i się tego wyboru trzymajcie. Niech to będzie Wasz wybór. Lękowcy (i nie tylko), wiem że możecie mieć obawy lęki przed pójściem do psychologa ale miejcie w sobie determinację to tym bardziej miejscie w sobie determinację w wyborze psychologa i tego wyboru się trzymajcie. ! Odwagi.!

Jak dla mnie niech sobie pisza co chca...

[Sosnowiec]

przez queenoftears 07 gru 2016, 00:45
Hej, i jak? Doszło do spotkania? Też jestem z Sosnowca i jestem chętna, żeby się poznać. :P Co tam u Was?

[Sosnowiec]

przez lisc klonu 16 gru 2016, 15:10
sempre napisał(a):Na Hallera psycholog nakazuje, sugeruje pacjentowi by ten podczas rozwiązywania testu przekreślał odpowiedzi. Jakie znaczenie ma to czy pacjent podkreśli odpowiedz, zaznaczy, czy skreśli-przekreśli.? No chyba ze dla psychologa ma to znaczenie by ten mógł później też skreślić-przekreślic odpowiedzi...?!?

... I tym samym zafałszowac wyniki testu...?!?

[Sosnowiec]

przez lisc klonu 16 gru 2016, 16:40
[quote="userx"]Witam

specjalnie zalogowałem się na to forum aby się podzielić negatywnymi odczuciami .

Cierpię na problemy psychiczne ale jeszcze nigdy i nigdzie nikt mnie tak nie potraktował jak w przychodni w Sosnowcu na Hallera .

Zaczynając już od rejestracji to pół roku trzeba czekać na wizytę poprzedzoną przyjściem do okna rejestracji . Nie jestem wymagający ale zwracam uwagę na bardzo niemiłą obsługę . Każdy kto się pojawi aby wyznaczyć termin nie może liczyć na miłą rzeczową obsługę . Przede wszystkim utożsamiając się z ludźmi chorymi psychicznie można jeszcze bardziej się poczuć chorym i wyjść z siebie .

Niektórzy pschologowie na Hallera nie analizują z pacjentem wyników testu. Czyli pacjent wykona test i na tym koniec. Psycholodzy na hallera niektórzy sami z siebie nie przedstawiają pacjentowi wyników testu, nie informują pacjenta niektórzy psychologowie na Hallera sami z siebie o wynikach testu. Jeśli pacjent nie zapyta psychologa o wynik testu to się nie dowie, a jeśli pacjent ma chęć dowiedzieć się i zapyta Psychologa o wyniki testu, psycholog na Hallera potrafi nie udzielić pacjentowi odpowiedzi na pytanie np -milcząc. Pacjent jeśli chciałby się dowiedzieć o wynikach testu musialby się poprostu udać do rejestracji po kopię karty i zapłacić za nią. Tak się dzieje na Hallera.

[Sosnowiec]

przez lisc klonu 16 gru 2016, 19:34
Na Hallera pracuje 3 psychologów i żaden z nich nie diagnozuje w godzinach popołudniowych. Czy Poradnia Zdrowia Psychicznego na ul. Hallera jest dla wybranych tylko? Czy jest to Narodowa Służba zdrowia finansowana ze środków publicznych?

[Sosnowiec]

przez Phil66 16 gru 2016, 23:20
Spotkam się z jakąś dziewczyną z Sosnowca i okolic - +- 20 km - wiek hmmm ( jak to dla faceta , mniejszy niby lepszy , ale niekoniecznie )
Bez ściem >mam 40 lat - poznam dziewczynę chętną na jakieś spotkanie/kawę/kino , do ustalenia.
Jestem niestety nerwicowcem - niestety raczej z Chad ( choć nie jest to potwierdzone w 100% ), z lękami , które jednak już jakoś opanowuję , bardzo brakuje mi pomocy i motywacji ze strony 2 połówki ...

Miałem w życiu 2 dłuższe związki , które niestety nie wypaliły do końca :(

[Sosnowiec]

przez lisc klonu 20 gru 2016, 13:03
Na drzwiach gabinetu psychologa powinno pisać czy jest to psycholog, psycholog kliniczny, psycholog kliniczny - psychoterapeuta, psycholog - psychoterapeuta I kiedy w jakich godzinach przyjmuje. Takie informacje powinny być dostępne dla pacjenta.

[Sosnowiec]

przez lisc klonu 20 gru 2016, 13:17
Informacja dla pacjenta: Skargi i Wnioski Pacjentów Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w tym Poradnia Zdrowia Psychicznego Sosnowiec ul. Hallera
http://bip.zla-sosnowiec.lami.pl/index.php?id_kat=29 ,
http://www.nfz-katowice.pl/ , - NFZ Katowice
https://www.bpp.gov.pl/ , - Rzecznik Praw Pacjenta

[Sosnowiec]

przez lisc klonu 20 gru 2016, 13:30
https://www.bpp.gov.pl/ - Rzecznik Praw Pacjenta w tym Do Spraw Zdrowia Psychicznego

[Sosnowiec]

przez salirka 20 gru 2016, 14:49
Nie rozumiem..po co chodzicie na Hallera jak tak tam źle. Sama nie jestem z Sosnowca a dojeżdżam 40 km do poradni w Katowicach..nie zawsze gdzie blisko jest najlepiej. Lekarzy czy też psychologów wybieram po opinii. Zresztą też ma wpływ gdzie dalej tym bardziej anonimowa się czuję.

[Sosnowiec]

przez lisc klonu 20 gru 2016, 19:04
Na Hallera przyjmuje 3 psychologów: p. Edyta Życińska, p. Jowita Strączek-Moska, p. Joanna Adamek

Sortuj wg