[Sosnowiec]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Sosnowiec]

przez Anetixi 21 sty 2014, 23:20
ja?

Mam wrażenie,że robię krok do przodu i jednocześnie 2 do tyłu..
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

[Sosnowiec]

przez domix 22 sty 2014, 09:53
Witam. Dominika z Sosnowca, dopiero na początku drogi w walce z depresją. Szukam kogoś do rozmowy, spotkań, z kim mogłabym łatwiej przez to wszystko przejść.

[Sosnowiec]

przez ja33 06 lut 2014, 00:21
co tam słychac nerwicowcy i depresanci ze śląska,czy życie nie jest piękne :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Sosnowiec]

przez Anetixi 06 lut 2014, 12:29
Oj nie jest piękne,niestety.
Po pogodnych czasach nadeszła u mnie pochmurna pogoda.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

[Sosnowiec]

przez Wschód 06 lut 2014, 22:29
Życie jest piękne, tylko trzeba pierw zrzucić z oczu klapki naszego złego myślenia! Potrzeba mimo wszystko twierdzić, że życie jest piękne!
Nie dołujmy się słowami ,,życie jest beznadziejne'' czy ,,nic mi nie wychodzi'' trzeba myśleć pozytywnie nawet jak tak nie jest bo ciągłe powtarzanie czegoś może nas dołować bądź podnosić. Sosnowiec dość blisko a i tak pewnie zaglądają tu osoby ze Śląska jakby ktoś nie miał z kim pogadać czy potrzebował osoby do wyżalenia się możecie spokojnie o mnie zahaczyć. Wiem jak wyniszczająca jest niemożliwość porozmawiania z kimś w nieciekawym stanie więc oferuje takową możliwość. W razie czegoś nie żałować PMów.
I pamiętać! Uśmiechajcie się to zawsze mimo wszystko lekko poprawia humor.

[Sosnowiec]

przez ja33 07 lut 2014, 11:05
Pytanie czy życie nie jest piękne, :brawo: odp;to był sarkazm.Zrozumieją wszyscy znerwicowani i depresanci.

[Sosnowiec]

przez znerwicowana83 28 lut 2014, 23:55
Hej. Też jestem z Sosnowca. Zrobiłam parę kroków w przód i mam zamiar pójść dalej, nie poddać się i zwalczyć tą paskudną nerwicę, która i tak już wystarczająco dała mi popalić. Przyjmuje od jakiegoś czasu Rexetin i jest prawie idealnie ale wiem że sam lek nie wystarczy, że to leczenie objawowe, a trzeba poszukać przyczyny choroby. Dlatego dziś byłam w Feniksie w Sosnowcu żeby zapisać się do psychologa, by zakwalifikowal mnie na terapię grupową. Do psychiatry chodzę na Hallera. Tam też miałam dwa spotkania z psycholog (psychoterapie) jednak Pani nie ma czasu żeby spotykać się raz w tygodniu systematycznie a jak wiecie systematyczność w psychoterapii jest ważna. Pozdrawiam!

-- 28 lut 2014, 23:22 --

A jeszcze chciałam zapytać. Gdzie polecacie się zapisać na psychoterapię indywidualną? Psycholog z Hallera poleciła mi Ośrodek Interwencji Kryzysowej (nie wiem czy dobrze napisałam), ale tam terminy są bardzo odległe, jak dzwoniłam to Pani kazała zadzwonić dopiero w maju, czerwcu... Prosiłabym o jakieś namiary. Dziękuje.

[Sosnowiec]

przez ja33 01 mar 2014, 13:47
Jaki psycholog,jaki psycholog,medytacja z przeglądem ciała oraz witaminka D3 i i napady nerwicy tylko po alkocholu.Nigdy nie wierzyłem w medytacje dopiero jak zachorowałem.Nerwica ma jeden plus.Zaczynasz postrzegać swiat inaczej.Pozdrawiam.

[Sosnowiec]

przez ktos123456789 24 mar 2014, 17:32
Jak jest na grupowej w Feniksie? Ile psychologów prowadzi grupę? Pomagają Wam spotkania? Jaka panuje atmosfera? Każdy mówi na sesji czy są osoby które się nie udzielają? Jaki jest średni wiek osób w grupie?

[Sosnowiec]

przez malina12 28 mar 2014, 12:10
I ja z Sosnowca witam

[Sosnowiec]

przez ktos123456789 30 mar 2014, 21:45
A jak z jakimiś innymi propozycjami terapii gdzieś w s-c albo jego okolicach? Może jakieś warsztaty czy kursy?

[Sosnowiec]

przez teamo 23 kwi 2014, 16:16
Jacy psychologowie sa na Hallera?

[Sosnowiec]

przez einell 27 kwi 2014, 21:14
Ja też Sosnowiec, czy może ktoś polecić dobrego psychiatrę, dotychczas chodziłam do Anny Chojnackiej-Gabryel ale to dramat i na szczęście nie jestem samobójcą bo już bym była trupem....

[Sosnowiec]

przez znerwicowana83 28 kwi 2014, 12:22
Witam ponownie. Mam pytanie do poprzedniczki dlaczego nie polecasz dr Chojnackiej-Gabryel, ja do Niej chodzę na wizyty w poradni na ul. Hallera i nie mam złego zdania, dobrala ki lek dzięki któremu jakoś funkcjonuje. Co do psychoterapii w feniksie niestety nie dam rady bo to oddział dzienny i trzeba wziąć l4 e pracy żeby dac rade uczęszczać na spotkania. JA nie mogę sobie pozwolić na takie cos. Proszę poleccie gdzie można jeszcze udać sie na psychoterapię żeby spotkania odbywały sie raz w tygodniu? Jestem na Rexetinie i czuję ze żyję ale bez psychoterapii nie wylecze tego dziadostwa:/ A kiedyś przecież trzeba odstawic lek. Może ktos miałby ochotę pogadać, w grupie razniej szczególnie jeśli mamy ten sam problem. Pozdrawiam!

Sortuj wg