[Sosnowiec]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Sosnowiec]

przez Plagiat 31 sie 2012, 19:00
Jestem
F.ąfle w nosie

[Sosnowiec]

przez Nevada 13 sty 2013, 05:34
Witajcie, jestem z Sosnowca i chętnie kogoś poznam. Kawka, herbatka, piwko.
Jestem prawie hikikomori, prawie NEET, walczę o to, żeby nie być agorafobikiem z dobrym wynikiem... (dzisiaj do klatki schodowej wyszłam, to już coś.)
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

[Sosnowiec]

przez _z_ 23 sty 2013, 10:07
Nevada napisał(a):Witajcie, jestem z Sosnowca i chętnie kogoś poznam. Kawka, herbatka, piwko.
Jestem prawie hikikomori, prawie NEET, walczę o to, żeby nie być agorafobikiem z dobrym wynikiem... (dzisiaj do klatki schodowej wyszłam, to już coś.)

Chętnie porozmawiam jeśli masz ochotę.
I wcale nie musisz pomagać , wystarczy zwykła rozmowa
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Sosnowiec]

przez xkuro_nekox 17 mar 2013, 15:44
Witajcie, to mój pierwszy post. Od 2 lat leczę depresję, nerwicę i poważną fobię społeczną. Przez cały ten okres brałam Asertin, w różnych dawkach (bywało, że rezygnowałam z niego całkiem na krótki okres czasu), ale działał pozytywnie tylko na początku. Obecnie jestem po 1 wizycie u nowej Pani psychiatry w Dąbrowie Górniczej i zaczęłam przyjmować Depralin. Widzę sporą poprawę w samopoczuciu, ale za to skutki uboczne.

Moim głównym problemem jest brak większego kontaktu z wartościowymi ludźmi, nadwrażliwymi ludźmi. Znajomości posypały się z różnych powodów, a przebywanie z przeciętnymi osobami chyba tylko pogarsza mój nastrój (czuję, że tracę czas) i wolę już porozmawiać z kimś drogą internetową (co nie znaczy, że mam wielu takich internetowych znajomych; teraz to tylko jedna osoba, która mieszka w stanach i nie mówi po Polsku), ale za to coś z tej rozmowy wynieść. Podzielić się przemyśleniami, odczuciami, problemami, dać wsparcie. Strasznie mi tego brakuje. Jeśli ktoś chciałby porozmawiać, to zapraszam.

[Sosnowiec]

przez clone 25 mar 2013, 18:55
Jaką drogą chciałabyś porozmawiać? PW, mail, GG, czy może coś jeszcze?

[Sosnowiec]

przez k1992 29 mar 2013, 12:02
Jestem z okolic Bielska, ale dla mnie to nie problem np. podjechać do Katowic, wolnego czasu mam aż zanadto. Więc jeżeli ktoś chciałby się zobaczyć, to można śmiało pisać.
k1992

[Sosnowiec]

przez nadrealna 11 kwi 2013, 16:03
Potrzebuję pomocy. Choćby rozmowy kogoś z okolic. Albo i nie z.
Ale czuję, że zaraz oszaleję.

/derealizacja, depersonalizacja, osobowość unikająca/

[Sosnowiec]

przez high 14 kwi 2013, 21:29
Sosnowiec mam niedaleko
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

[Sosnowiec]

przez Moonlight94 06 wrz 2013, 12:25
Cóż tu taka cisza? :)

Chciałbym zarejestrować się do Poradni Zdrowia Psychicznego w Feniskie, nie mam tylko odwagi żeby tam zadzwonić. Czy ktoś orientuje się jakie są terminy do psychiatry i/lub psychoterapeuty?
Było:
Fluanxol 0,5, Sertralina 50,Escitalopram 10,Paroksetyna 20,Wenlafaksyna 75,Buproprion 150,Trazodon 150,Fluoksetyna 20
Benzo: Alprazolam 0,5, Oxazepam 10,Lorafen 1,Cloranxen 10

[Sosnowiec]

przez pinda 06 wrz 2013, 13:29
ciekawe czy Katarzyna W. tez zaglądała do tego wątku ;)
burning down the house!

[Sosnowiec]

przez agat 7 06 wrz 2013, 13:46
pinda napisał(a):ciekawe czy Katarzyna W. tez zaglądała do tego wątku ;)

Biorąc pod uwagę jej ''mocno zaburzoną osobowość '' zaglądanie na forum psychologiczne byłoby jak najbardziej uzasadnione ;) :mrgreen:
BTW. Ja nie z Sosnowca , ale mam do ''Was'' niedaleko , hehe

[Sosnowiec]

przez michalm111 14 paź 2013, 17:11
Moonlight94 napisał(a):Chciałbym zarejestrować się do Poradni Zdrowia Psychicznego w Feniskie, nie mam tylko odwagi żeby tam zadzwonić. Czy ktoś orientuje się jakie są terminy do psychiatry i/lub psychoterapeuty?

na wizytę diagnostyczną nie czeka się długo (ja 2 tyg niecałe). dopiero jak Cię zakwalifikują do terapii to czeka się na miejsce w grupie.

żeby się zapisać na pierwszą wizytę musisz być osobiście i mieć skierowanie do psychologa.

nie zastanawiaj się tylko jedź po skierowanie a potem do feniksa.

btw. czy ktoś z Was tam chodzi/chodził? jakieś opinie?

[Sosnowiec]

przez Anetixi 29 gru 2013, 21:06
Ja jestem z Bytomia i mam bordeline,ale jakby ktoś chciał się spotkać to nie ma sprawy :)

michalm111 ale do feniksa gdzie? Bo w kilku miastach jest.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

[Sosnowiec]

przez Anna39 30 gru 2013, 09:55
Witam.Potrzebuję pomocy.Poszukuję psychologa lub terapii ,ale z NFZ.Mogą być okolice Sosnowca,Będzina,Katowic,Dąbrowy Górniczej.Centrum Psychoteraii i Leczenia Uzaleznień w Sosnowcu w szpitalu 2-odpada,również Feniks nie ma wolnych miejsc z NFZ.Więc może ktoś coś innego wymysli? Jestem w depresji,załamana,zdołowana- czyli tak jak czuć się powinna po 5 latach partnerka seksoholika.
Mam dziś wolny dzień,może nawet wyjdę do świata żywych na kawę-jeśli ktoś ma ochote....
To nie ja jestem Anną...

Sortuj wg