[Sosnowiec]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Sosnowiec]

przez poszukiwana 14 paź 2009, 12:17
BŁAGAM O POMOC,
Mam na imię Gosia, pomagam mojej kochanej przyjaciółce odnaleźć psychoterapeutkę z Sosnowca a mianowicie Lucynę Mrozińską. Jeśli ktokolwiek ma na nią jakieś namiary to BARDZO PROSZĘ O POMOC! Ona ma do niej nr ale chyba jakiś nieaktualny bo sprzed 6 czy 7 lat a bardzo pilnie musi się z nią skontaktować. Za pomoc z góry bardzo dziękujemy.

przez _z_ 14 wrz 2010, 01:30
Witam.

Odgrzebuję stary temat , potrzebuję namiary na dobrego psychologa w naszych okolicach ( Sosnowiec ) a także osób z którymi można by porozmawiać o problemach.
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

przez jolka1987 17 wrz 2010, 21:32
Hej, ja mieszkam w sosnowcu. znam dobrych psychologów z sosnowca, co przyjmują w sosnowcu....jak co to pisz na priv, Pozdrawiam, głowa do góry

[Dodane po edycji:]

Poradnia Zdrowia Psychicznego na ul Hallera- przedewszystkim polecam. Pracują tam fachowcy....certyfikowani psychoterapeuci...
"W śmierć jak w sen odejść pragnę... lecz chęć w sobie dławię."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Sosnowiec]

przez Eirienen 03 kwi 2011, 18:19
Cześć :) Podajecie tu wiele ośrodków w Sosnowcu, jednakże jakby ktoś miał to wszystko podsumować, to gdzie iść? I ile za taką wizytę się płaci, czy wymagana jest jakaś zgoda, jeśli jest się niepełnoletnim?
Sama nie wiem, czy odważę się sama iść gdziekolwiek, aczkolwiek od pewnego czasu, czuję, że coraz bardziej staję się apatyczna, wszystko wydaje się monotonne, umiem przesiedzieć całe dnie w domu rycząc przed kompem w sumie z nijakiego powodu. Sądzę, że chyba najlepszy by był psycholog, ale sama nie wiem. Poradzilibyście coś?

[Sosnowiec]

przez _z_ 24 kwi 2011, 12:03
Eirienen,

Zapewne nie ubezpieczasz się sama ? Wydaje mi się że pozwolenia będzie potrzebne , jestem z Będzina , mogę Ci powiedzieć że jest tu taki dobry gabinecik psychologiczny , a koszta są różne każdy gabinet ceni się inaczej
_z_

[Sosnowiec]

przez gusia 14 cze 2011, 23:41
Dla zainteresowanych ;)

Przychodnia www.nasza-przychodnia.pl
Zagórze ul.Kisielewskiego.
Obecnie przyjmują dwie panie doktor (psychiatra) -niestety czas oczekiwania na pierwszą wizytę dość długi (ok 4 mies),
trzy panie psycholog (tu z kolei są terminy bardzo krótkie).

Raz w tygodniu (piątek) odbywa się terapia grupowa w godzinach wieczornych (najprawdopodobniej psycho-dynamiczna ,choć nie mam 100 %-owej pewności)
Na terapię kwalifikuje psycholog.

Nr.do rejestracji: (0-32) 263-24-84

Wejście od tyłu przychodni (poradnia zdrowia psychicznego).

Ze swojej strony mogę polecić Panią dr. Annę Chojnacką-Gabryel ,przyjmuje w poradni zdrowia psychicznego na Pogoni ul.Hallera.
Tel.: 32 266 39 69

Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

[Sosnowiec]

przez zielonookameg 29 wrz 2011, 11:05
Witam jestem z Sosnowca. Cierpię na agorafobię od 7 lat. Chętnie spotkam się z kimś kto również cierpi na tą chorobę lub może jakimś cudem udało mu się z tego wyjść :)

[Sosnowiec]

przez userx 16 lis 2011, 09:18
Witam

specjalnie zalogowałem się na to forum aby się podzielić negatywnymi odczuciami .

Cierpię na problemy psychiczne ale jeszcze nigdy i nigdzie nikt mnie tak nie potraktował jak w przychodni w Sosnowcu na Hallera .

Zaczynając już od rejestracji to pół roku trzeba czekać na wizytę poprzedzoną przyjściem do okna rejestracji . Nie jestem wymagający ale zwracam uwagę na bardzo niemiłą obsługę . Każdy kto się pojawi aby wyznaczyć termin nie może liczyć na miłą rzeczową obsługę . Przede wszystkim utożsamiając się z ludźmi chorymi psychicznie można jeszcze bardziej się poczuć chorym i wyjść z siebie .

Nie mam doświadczenia z innymi lekarzami psychiatrami ale nisko oceniam całokształt pracy Pani dr Anna Chojnacka-Gabryel . Przede wszystkim Pani doktor nonszalancko zaczyna pracę po długim czasie od zadeklarowanej godziny na drzwiach gabinetu . Ten czas spóźnienia nie jest w jakimkolwiek stopniu wykorzystywany na przygotowanie do pracy .

Jeśli już zostaniecie przyjęci do w/w to uwagę niemiły grymas twarzy Pani doktor co by bardziej świadczyło w domyśle "po coś tu przyszedł , marnujesz mi czas itp." Proszę się liczyć z faktem że diagnoza może być szybka w postaci " proszę iść do innego ośrodka lub itp "

Jeśli już jesteście uparci i chcecie się leczyć to możecie liczyć na słowa musi się Pani /Pan sam wyleczyć , wszystko zależy tylko od Pani /Pana " to wszystko zależy od nas samych . Najlepiej jak się pacjent pojawi za rok (może jeszcze będzie żył ).

Jeśli ktoś już przychodzi w stanie psychicznym , psychiatrycznym szczęśliwie doczekał się konsultacji medycznej na pewno niemiło zostanie zaskoczony że tak powiem odbity od ściany a jego stan może się jeszcze bardziej pogorszyć . Mógłbym rzec że dobity .

Stanowczo odradzam w/w lekarza - może inni są bardziej przystępni i fachowi ale jakbym był samobójcą to tylko po takiej wizycie skończył szybciej dzieła .

To są moje odczucia . Podejrzewam że wielu innych pacjentów może to samo powiedzieć . Mam swoje doświadczenia .Odradzam bo strata czasu a jeszcze bardziej można wpaść w problemy .

Miałem do czynienia z różnymi lekarzami także psychiatrami , psychologami ale jeszcze nikt nigdy nie doprowadził mnie do takich refleksji.

I tak kończę ten wywód . Życzę wszystkim powrotu do zdrowia i stanięcia na nogi .

Pozdrawiam .

[Sosnowiec]

przez anussc 16 maja 2012, 21:21
Też jestem z Sosnowca, cierpiałam przez 2lata na depresje obecnie moja mama ma problemy słyszy głosy jesli ktoś z was przez to przechodził i leczył się to napiszcie do mnie chetnie porozmawiam i dowiem się co nie co na ten temat

[Sosnowiec]

przez dodzia25 27 lip 2012, 16:19
witam zagląda ktos tutaj jeszcze??

[Sosnowiec]

przez prom1 03 sie 2012, 23:25
no ja np. jestem:-) a co?

[Sosnowiec]

przez Naila 11 sie 2012, 11:30
Zagladam i tez podbijam :)
"I know what it's like to want to die. How it hurts to smile. How you try to fit in but you can't. How you hurt yourself on the outside to try to kill the thing on the inside."

[Sosnowiec]

przez _z_ 15 sie 2012, 00:57
Obecny
_z_

[Sosnowiec]

przez Murzyn 31 sie 2012, 18:21
Jest tu ktoś? :blabla:
Potrzebuję pogadać z kimś na temat psychoterapii...

Sortuj wg