[Koszalin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Koszalin]

przez butterfly_may 25 sty 2016, 10:34
Koszalin lub okolice, brakuje mi rozmów z osobami, które mają nerwicę lub syndrom DDA/DDD. Rozmawiać wśród normalnych to takie czasem puste rozmowy, gdzie nie zrozumieją o czym się mówi, spojrzą jak na czubka, nie można być po prostu sobą. Co z tego, że człowiek obraca się wśród takich ludzi, co z tego, że ma się swoją rodzinę, pracę, jakieś miejsce w życiu, jeżeli dalej czuje się pustkę. Taką, której nie można zapełnić nie wiedzieć czemu. Dlaczego? Co jest nie tak? Kto zrozumie? Kto poda dłoń kiedy się spada w dół, kiedy człowiek czuje się całkiem sam z tym wszystkim. Jestem DDA, mam nerwicę lękową, agorafobię i emetofobię. Jeżeli ktoś chciałby pogadać, tak po prostu, bardzo chętnie ..
.. i żeby nie wiem co .. ale .. nigdy się nie poddawaj ..

[Koszalin]

przez sethkane 25 lut 2016, 21:41
Pogadam z kimś z Koszalina, moje gg: 24774638, mam 27 lat

[Koszalin]

przez J4rrik 27 sie 2016, 09:26
Witam jest tu jeszcze ktoś. Choruje na sam już nie wiem czy to nerwica agorafobia i lęki . pogadałbym z kimś w Koszalinie kto ma podobny problem już nie wiem co mam zrobić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg