[Koszalin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Tharna 16 sie 2007, 15:33
A jak wyciągniemy cię za uszy? :D Potem będzie już śmiesznie ;)
Obrazek

przez m4rvin 17 sie 2007, 00:06
A jak wyciągniemy cię za uszy?

To was podam na milicję :D

A tak poważnie... na spotkania to chyba dla mnie jeszcze za wcześnie, muszę się najpierw z wami oswoić na forum. Flaszkę zdążymy jeszcze wypić ;)
gg: 10118348

koszalin

przez roobeek33 17 sie 2007, 11:17
Chętnie pogadam z kimś PODOBNYM z rejonu Koszalina. Piszcie na maila. POZDRAWIAM
jutro MUSI być lepiej ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Koszalin i okolice :)

przez Black Rose 17 sie 2007, 11:51
Hej. Jestem z okolic Koszalina i z chęcią porozmawiam z kimś mniej więcej z tych samych stron i nie tylko z tych samych na temat nerwicy lękowej i nie tylko. Mam nadzieję że uda mi się poznać kilku fajnych ludzi z którymi można będzie wymienić informacje na ten temat i jakoś się wzajemnie wesprzeć na duchu. Pozdrawiam :)

przez Sekundant 06 paź 2007, 21:52
Ja mieszkam w okolicach Szczecina, mogę popisać :)
Nożyczkami skracam odległość do normalności.

A poza tym czasem bywa zabawnie. Patrz wyżej

:-)

przez Amon 11 lis 2007, 20:58
W Koszalinie dość często bywam.

Re: [Koszalin]

przez CYRKONIA 30 gru 2008, 23:11
Witam ja też jestem z Koszalina i mam nerwicę lękową od 7lat.Chętnie popiszę z kimś.Pozdrowienia.

przez Klaudia_Ż 19 sty 2009, 22:38
ja jestem z Koszalina byłam na 7f w Krakowie ktoś z Was był..A może jakieś spotkanie w realu uskutecznimy??Fajnie byłoby się poznać zobaczyć...w realu..Może ktoś będzie kreatywny i wyjdzie zpomysłem spotkania w Koszalinie..Jakiś fajny lokal pewnie znajdzie się w Koszalnie, na przykład Żaczek...koło kreślarni...Ja ma mw ogle zaburzenia osbowości..

przez Boob 17 maja 2009, 14:08
Ja również jestem z Koszalina.
Jeśli ktoś ma jakieś problemy związane np z autoagresją, szuka pomocy/rozmowy może do mnie śmiało napisać...
(;
'Peace, love, empathy...'

przez martinaa 09 lip 2009, 12:11
Ja tez jestem z Koszalina jak coś piszcie chętnie pomogę:):)

[Dodane po edycji:]

Witam,

Czytałam te waszy posty i chciałam napisać ,że sama mam bardzo duże doświadczenie życiowe jako 22 latka bardzo wiele doświadczyłam z każdej jednej strony wiem ,że kazdy ma problemy ale kazdy ma inny bagaż doświdczen problemy mnie nie opuszczją i to coraz wieksze są tez mam nerwicę lękową i koszmary zbyt dużo stresu w tak młodym wieku. Kiedyś dobry Psycholog pwoiedział mi : nie zadawaj sobie pytania dlaczego ja dlaczego?: Tylko Po Co? i w jakim celu? Bardzo mądre słowa:)
Niewiem skąd mam tyle sił ,że to wszytsko przechodzić ale staram się zawsze interesowałam się psychologia , medycyną w tym momencie dostałam się na psychologię i chciałabym pomagac innym bo uważam ,że oosba , która nigdy niczego podobnego nie doświadczyła nie będzie nawet w 1% w stanie zrozumiec czy pomóc danej osobie. sama wiem co to znaczy kiedyś poszłam do psychologa naprodukowałam sie naopowiadałam co mnie dreczy a pani pwoiedziała do mnie prosze wziąśźć to i to i Do widzenia .. od tamtej pory nie wyobrażam sobie ,że mozna tak postapic z człowiekm nie zaleznie od zawodu stopnia naukowego czy wilekości portwela , ludzie o wilekim sercu doświdczeniu życiowym, wartościowym sa poprostu bezcenni :)
bardzo chetnie porozmawiam z innym i uważam ,że takie spotkanie sie wszytskich to wrecz bardzo dobry pomysł jak nie świetny:), ponieważ sami powiedzcie kto was(nas) zrozumie jak nie my sami co mamy takie problemy i wiemy co to znaczy i będziemy się potrafili wspólnie z tego smiac bo zamartwiac sie tez nie można non stop to nas jeszcze bardziej pogrąża.
Wspólnie sie spotykając integrując naprawde mozna sobie pomóc takie jest moje zdanie:)
Pozdrawiam
W razie W: 408332 (piszczie ze jestescie z tego forum :)
Buziaki

Ps. Chetnie bym zoorganizowała sama takie spotaknie:)Więc jak coś piszcie:)

Ps. Chetnie bym zoorganizowała sama takie spotaknie:)Więc jak coś piszcie:) Klaudia_Ż,

przez Archie 28 paź 2009, 20:52
Jestem z Koszalina i bardzo chętnie skontaktuję się z kimś, kto ma lub miał problemy takie jak napady lęku, lęki społeczne.

przez Control 06 lis 2009, 02:53
Ja tez jestem z koszalina i potrzebuje pomocy w kategorii farmaceutycznej

Koszalin

przez laborantka123 13 lis 2009, 19:33
jest ktos z Koszalina :?:

Re: Koszalin

przez Archie 17 lis 2009, 21:35
Jesteśmy :]

topic-t2769.html

Sortuj wg