[Toruń]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Toruń]

przez zdezorientowany85 05 maja 2013, 12:48
Dobrze było nie ma się czego obawiać drętwo to jest na spotkaniach O.Rydzyka następnym razem będzie jeszcze weselej a Monika Monar dobrze że się otworzyłaś i dużo mówiłaś ktoś rozkręcał to naszą ,, imprezke '' jedyny minus to brak wc na barce moim skromnym zdaniem ale da się przeżyć .

[Toruń]

przez Harry Haller 10 maja 2013, 10:29
To na kiedy planujemy kolejne spotkanko? ;) A może ktoś na jakiś zlot się wybiera? W temacie ewentualnych zlotów to się pogubiłem, przyznaję...

-- 10 maja 2013, 10:58 --

Acha, jakby ktoś się nudził w sobotnią noc... Widowisko "Envolee Chromatique" w sobotę nad Wisłą w Toruniu.

http://www.radiopik.pl/6,1748,widowisko ... -nad-wisla

O ile coś mi nie wypadnie, to się wybieram...

[Toruń]

przez Monar 10 maja 2013, 15:33
Mnie nie będzie, w sobotnią noc będę zakuwać. :D

Nie wiem, na kiedy chcecie się kolejny raz spotkać, ale przypominam, że jeśli teraz, to mam do 20 maja czas, także ewentualne chętne osoby musiałyby się streszczać. No chyba, że w czerwcu, to wtedy OK.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Toruń]

przez Harry Haller 11 maja 2013, 10:29
Monar napisał(a):Mnie nie będzie, w sobotnią noc będę zakuwać. :D

Nie wiem, na kiedy chcecie się kolejny raz spotkać, ale przypominam, że jeśli teraz, to mam do 20 maja czas, także ewentualne chętne osoby musiałyby się streszczać. No chyba, że w czerwcu, to wtedy OK.

Jeszcze nie wiemy, spokojnie. Zadałem tylko pytanko, aby mniej więcej było wiadomo jak z czasem stoimy. No i a nuż, ktoś jeszcze się przyłączy...

Życzę owocnej nauki. Pewnie pozdajesz wszystko bez problemów... :smile:

[Toruń]

przez Anna Maria 15 maja 2013, 23:32
17-tego w piątek się widzimy? :D
Anna Maria

[Toruń]

przez Monar 16 maja 2013, 00:21
kasiątko, o nawet zapomniałam. a Harry Haller, też ma czas w piątek tyle, że chyba pisał, że po 16.00, a Ty o której kasiątko możesz? ciekawa jestem czy Monia też jest chętna do spotkania, jutro z nią pogadam jak się z nią będę widzieć. Mam nadzieję, że to wypali.

-- 16 maja 2013, 00:23 --

nienawidzę swojego obecnego koloru włosów przez co źle się czuję w swojej skórze, ale spotkam się, chociażby dlatego, że pobyt na słońcu pomoże mi w ich rozjaśnieniu :D co prawda są farbowane, ale jak wcześniej zrobię sobie jakąś płukankę z soku cytryny to ponoć jak się wyjdzie po tym na słońce, jest natychmiastowy efekt :D

[Toruń]

przez zagapka 16 maja 2013, 14:37
o, widzę, że Toruń trochę ożył - w takim razie chciałam się przywitać : D śledzę forum od dawna, a teraz jak widać zaczynam śledzić je czynnie, pisząc posty ; ) fajnie, że organizujecie spotkania i sobie gadacie, może kieeedyś, jak już będę ogarnięta, to do Was dołączę : D

przy okazji, mam pytanie: możecie polecić jakiegoś DOBREGO psychiatrę na NFZ? byłam na razie tylko u lekarza ogólnego, przepisał mi leki, ale muszę poszukać specjalisty - psychiatrę. bo na psychoterapeutę na NFZ pewnie nie ma co liczyć, co?

[Toruń]

przez Anna Maria 16 maja 2013, 16:38
Monar, ja będę od 11 w Toruniu i mogę trochę zostać o nie wracam do siebie tylko jadę do Włocka.

-- 16 maja 2013, 18:54 --

Nie Kochani,ale będę się uczyć jutro.Tylko pojadę do lekarza i szybciutko na kwaterę.Zobaczymy się innym razem. :*
Anna Maria

[Toruń]

przez pavlo950 16 maja 2013, 20:39
A może coś w okolicach "Bożego Ciała"?

[Toruń]

przez Harry Haller 16 maja 2013, 21:33
kasiątko napisał(a):Monar, ja będę od 11 w Toruniu i mogę trochę zostać o nie wracam do siebie tylko jadę do Włocka.

-- 16 maja 2013, 18:54 --

Nie Kochani,ale będę się uczyć jutro.Tylko pojadę do lekarza i szybciutko na kwaterę.Zobaczymy się innym razem. :*

:(

-- 16 maja 2013, 21:35 --

zagapka napisał(a):o, widzę, że Toruń trochę ożył - w takim razie chciałam się przywitać : D śledzę forum od dawna, a teraz jak widać zaczynam śledzić je czynnie, pisząc posty ; ) fajnie, że organizujecie spotkania i sobie gadacie, może kieeedyś, jak już będę ogarnięta, to do Was dołączę : D

przy okazji, mam pytanie: możecie polecić jakiegoś DOBREGO psychiatrę na NFZ? byłam na razie tylko u lekarza ogólnego, przepisał mi leki, ale muszę poszukać specjalisty - psychiatrę. bo na psychoterapeutę na NFZ pewnie nie ma co liczyć, co?

Fajnie... Nie gryziemy...

[Toruń]

przez Monar 16 maja 2013, 22:03
kasiątko, może to i lepiej, ja jednak też zostanę się pouczyć, bo potem tego nie ogarnę.

-- 18 maja 2013, 08:34 --

No i mogłam się spotkać!
Nie mam egzaminu na kolejnym zjeździe, zatem w trakcie praktyk nie będę musiała się uczyć prócz bieżących spraw na zabiegach, ale to to pikuś...
Wrr głupia szkoła, najpierw coś obiecują, mówią, a potem jest zupełnie na odwrót, dobrze, że nie zdążyłam się wziąć za naukę, bo znów bym niepotrzebnie kuła :smile:

Mam nadzieję, że damy radę się spotkać w czerwcu, choć wtedy na bank są egzaminy (zew. nie wew.) więc czasu będzie mało, ale czasem trzeba będzie zrobić sobie przerwę, więc powoli już moglibyśmy ustalać...

[Toruń]

przez zdezorientowany85 29 maja 2013, 18:06
Co słychać ciekawego ?

[Toruń]

przez Anna Maria 29 maja 2013, 18:08
Będę 13.06 w Piernikowie :D
Anna Maria

[Toruń]

przez Monar 29 maja 2013, 18:57
kasiątko, ehhh dzień po mam egzamin...

Sortuj wg