[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Andrew_i 10 paź 2007, 23:27
Goplaneczka w sumie nie wiem czemu by nie miała ale czasem wydaje mi się ze ludzie zdrowi nie chcą miec osoby chorej i uważają taką osobe za gorszą tym bardziej że jestem facetem i mam problemy ze sobą.
Moze i masz racje że się od razu nastawiam pesymistycznie ale jakoś tak mam od pewnego zdarzenia co zmieniło moje życie własnie w to w czym teraz siedze czyli w gowno :(

przez Goplaneczka 11 paź 2007, 20:50
Andrew-głowa do góry ;)
Z każdego gówna można się wygrzebać, umyć i znowu być czystym i pachnącym. A miłość jest dobrym środkiem myjącym.
Ale to już wiąże się z ryzykiem. Nie chcę Cię na siłę pchać przed siebie, bo może się okazać, że się poparzysz. A każdy kolejny raz wtedy będzie jeszcze trudniejszy i boleśniejszy. Może na początek przyjaźń z tą osobą? Miłe spotkania, rozmowy, bez żadnego nastawiania się?
Goplaneczka

przez Andrew_i 12 paź 2007, 13:56
Goplaneczka ale to nie jest łatwe, bym wolał aby mi powiedziała że nie ma ochoty sie ze mną spotykac pisać i smsowac niz ma mnie zwodzić za nos a ja niepotrzebnie się jeszcze bardziej nakręcam. Chociaż spotkania w jej wykonaniu są bardzo rzadkie. A przyjaźn nie wiem czy to by byla dobra sprawa sam nie jestem już niczego pewien. Nawet jak by coś z tego wyszło to boje się całej reszty :( Aby ten seronil mi pomógł :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sabina 19 paź 2007, 19:31
Ja przyznam Wam szczerze, ze tez bym z checia spotkala sie z kims. Kurcze, ostatnio, zwlaszcza w tych najciezszych chwilach, zreszta w tych najllepszych tez, kiedy chce suie podzielic swoim szczesciem (;)), mysle o tym, ze fajnie byloby miec jakas bratnia dusze w postaci plci przeciwnej. To jednak wazne;) pozdrawiam jak bedziecie miec jakies pomysly w sprawie spotakania, to dajcie znac, jak jestem otwarta na propozycje:D;) buziaki

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:33 pm ]
aha, sprostowanie do mojego poprzedniejgo posta (ostatniego), ze jezeli chodzi o te propozycje, to mam na mysli spotkania juz takie w wiekszej grupie;)

przez Andrew_i 19 paź 2007, 21:07
Ja też bym się spotkał jestem tez z bydzi :D bym chetnie was poznal

przez Sabina 20 paź 2007, 08:26
No to kiedy? ludzie, piszcie;) musimy sobie troche urozmaicic zycie;) yo kwestia umowienia;)

przez Goplaneczka 31 paź 2007, 18:41
Mnie teraz nie będzie ale od grudnia bardzo chętnie reflektuję na spotkanko :mrgreen:
Goplaneczka

przez midaa 18 gru 2007, 12:50
Witam wszystkich :)

ja też z stąd :lol:

przez Goplaneczka 19 gru 2007, 23:15
A witamy, witamy!
Co tam w Brzydgoszczy słychać nowego?
Goplaneczka

przez midaa 20 gru 2007, 09:42
stara bida, teraz przed świetami same korki i pełno ludzi w marketach 8)
MICHAEL JACKSON 1958-2009 [*] Obrazek

przez Goplaneczka 20 gru 2007, 20:49
no to normalka niestety
nienawidzę bydgoskich marketów, pewnie temu, że w nich pracowałam swego czasu
Goplaneczka

Bydgoszcz - szukam osób, które chodziły na tzw. grupę

przez Maciek 12 sty 2008, 15:28
Witajcie

Kilka ładnych lat temu dojeżdżałem do Bydgoszczy na taką "grupę"
- spotkania młodzieży, która miała problemy z lękiem itp. Było to w tym szpitalu na ul. Kurpińskiego bodajże.
Zajęcia prowadziła wtedy pani Ciecierska.

Szukam osób, które na to chodziły, piszcie na PW!
Jestem Maciek, który mieszka 30 km od Bydgoszczy. Pamiętasz mnie? Pisz na PW :)

pozdrowienia

Smutno razem - moze cos z tego wyjsc pieknego

przez Keis 10 kwi 2008, 09:08
Cześć! Keis z tej strony.Człowieku!:) znasz ten schemat ze chciałbys pobyc z jakąkolwiek osoba i jakmis spokojnym miejscu? Ja taki schemat mam Wiec jak jakas duszyczka (najlepiej kobieta:D) ma jakas taka opcje to niech daje znac! Chetnie potowarzysze Mi miło było by nawet psiedziec pomilczec....
prawda prawdziwa jest sam o tym wiesz!:)

przez Goplaneczka 25 kwi 2008, 22:22
Ten tekst to do Maćka był? :shock:
;) szukaj, szukaj, się znajdzie
Goplaneczka

Sortuj wg