[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez aga19 14 sie 2007, 21:04
Ja jestem spoza Bydgoszczy ale lecze się właśnie tu. Od roku chodze na Kościuszki,tam jest terapia grupow, która nie dała mi nic ale już terapia indywidualna wiele:) Leczenie jest tam prywatne ale polecam, ceny ok 50-70 zł za wizyte, psychiatrzy bardzo dobrzy i mili przede wszystkim.poza tym bardzo mila atmosfera, cierpliwi ludzie, interesujący się pacjentami.polecam

przez Goplaneczka 16 sie 2007, 14:08
Hej, też nie mieszkam w Bydgoszczy, ale się tam leczę- w przychodni na Sułkowsiego. Pozdrawiam.
Goplaneczka

przez Sabina 20 sie 2007, 20:25
Hej;) Ja jestem z Grudziądzw sumie jaies 70 km od Bydgoszczy, ale studiuje tam i tam wlasciwie wiekszosc czasu spedzam w ciagu roku;) jestf fjaniel:)
"choruje" na nerwice natrectw i wlasnie od niedawna zaczelam chodzic na terapie grupowa na Sułkowskiego, do p. Moniki Lutostańskiej, apodobno dobrym psychiatra jest dr Rogiewicz. Opreocz tego chodze na indywidualna od czasu do czasu do Grudziądza. Jest tak srednio...ale ogolnie jestem dobrej mysli;)
kurcze, w cuiagu roku moglibysmy zrobic jakies sotkanie w Byd;) pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goplaneczka 26 sie 2007, 12:16
Można by :mrgreen:
Niekoniecznie na Sułkowskiego ;)
Goplaneczka

przez Sabina 26 sie 2007, 19:00
No, fajnie by bylo, faktycznie nie koniecznie na Sułkowskiego, ale gdzie indziej...zacznie sie rok, to moze jakies spotkanko zorganizujemy, co Wy na to?;)

przez cicha woda 02 wrz 2007, 21:29
Jestem jak najbardziej za spotkaniem bydgoszczan lękowców :D Co wy na to?
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Goplaneczka 03 wrz 2007, 10:48
Mhh... A depresja też może się pokazać?
Goplaneczka

Chętnie poznam faceta "nerwicowca" z okolic Bydgos

przez Ismena 26 wrz 2007, 21:27
Czuję się samotna...chętnie poznałabym faceta z moich okolic...nie mówię, że to musi być od razu "to coś", miłość itd.,...chętnie po prostu popisałabym, a może nawet pospotykała z facetem, który by mnie rozumiał.... no a ja jego...może jest jakaś niesparowana samotna dusza... wiek ok. 25-33

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:28 pm ]
chodziło oczywiście o Bydgoszcz (lub okolice)

przez Sabina 27 wrz 2007, 14:05
Depresja tez zawsze mile widziana:D;)

przez Goplaneczka 30 wrz 2007, 14:00
:mrgreen: To miło!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:02 pm ]
Ismena-heh, mogę Ci kilku podrzucić, moje gg uszczęśliwiają kolesie, szukający dziewczyny z Torunia lub Bydgoszczy, nie wiem, mam jakieś szczęście wybitne.
Goplaneczka

przez Ismena 30 wrz 2007, 19:59
podrzuć:D

przez Goplaneczka 07 paź 2007, 17:14
Zapodałam :mrgreen:
Goplaneczka

Ja też bym sobie porozmawiał i popisał

przez Andrew_i 09 paź 2007, 23:28
Ja też bym sobie popisał i się pospotykał z kobitką z bydgoszczy bo jestem bardzo samotny :( i bym chciał znaleść bratnią kobiecą duszyczke :D
Bo przyznam się szczeże że przez to chorubsko moje zycie uczuciowe jest w opłakanym stanie, choc ostatnio pojawila sie pewna osoba ale nie wiem czy ona mnie zrozumie bo jest zdrowa, pewna siebie, a ja taki lekliwy :P

przez Goplaneczka 10 paź 2007, 16:57
A czemu miałaby nie zrozumieć? A może marzy, by się kimś zaopiekować? Nie stawiaj się od razu na straconej pozycji, troszkę nadziei ;)
Goplaneczka

Sortuj wg