[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez ona30ona 05 kwi 2014, 09:40
Witajcie :)
Ja także Bydgoszczanka,jeśli znalazły by się ktoś kto miałby chęć na kawe ,spacer,żeby zapomnieć ocholernych problemach byłoby mi bardzo miło :)

przez Maggda92 07 kwi 2014, 09:28
Ktoś coś wie o psychologu Krzysztof Gordon?
Maggda92

przez kasiatorun 24 kwi 2014, 21:46
ja uzyskałam pomoc w Motylarni www.motylarnia.edu.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez loona27 19 cze 2014, 21:10
Witam wszystkich :)
Też jestem z Bydgoszczy. Od lat cierpię na depresję. Szukam pomocy na nfz, bo brak mi funduszy. 3 lata temu pomogła mi prywatnie psycholog i było dosyć dobrze po wizytach u niej, ostatnio się pogorszyło :( Myślałam o psychiatrze, najlepiej kobieta. Czy wie ktoś coś o Stawowej? Albo czy ktoś poleca inne miejsce?

przez edytaem 06 lip 2014, 21:11
Ja też jestem z Bydgoszczy. Cierpię na stany lękowe oraz jestem DDA. Jeśli ktoś będzie chciał pogadać czy nawet się spotkać to śmiało można pisać. Sama chętnie z kimś porozmawiam :)

przez Wurzel 05 sie 2014, 11:21
Witajcie,

Parę postów już na forum napisałem. Mieszkam w Bydgoszczy i mam jedno pytanie oraz "zaproszenie" :)

Czy ktoś z Was wie, kto/gdzie w Bydgoszczy można zapisać się na psychoterapię beha-poznaw, na fundusz? Lub, gdzie szukać kontaktu/ dojścia do może osoby? Pytam, ponieważ znalazłem tylko prywatne gabinety, lub miejsca :(

Druga, to chętnie z kimś chociaż popiszę - nie musimy się od razu spotykać, z osobami które mają lęki związane z tym, że się nie zaśnie, z nakręcaniem się myślami i np. wsłuchiwaniem się w bicie serca. Może ktoś sobie jakoś z tym radzi? Nie mam z kim o tym rozmawiać, poznawać te lęki i przez to pokonać/zniwelować tę lęki.

Czekam na priv/ lub kondel41(małpa)gmail.com

Kamil

przez mio85 30 sie 2014, 13:30
szukam i nie moge znalezc, czy jest opcja zeby na nfz uczeszczac na psychoterapie? wurzel napisal ci ktos, podpowiedzial?o ile mi wiadomo spotkania takie musz byc przynajmniej raz w tygodniu, wiec smiem watpic, ze jest lekarz, ktor jest w stanie poswiecic pacjentowi czas 4 razy miesiecznie? chyba, ze jest to pani psycholog tuz po studiach i odrabia panszczyzne.....ludzie jak tu sie leczyc, wszyscy mowia, ze psychoterpia jest konieczna, bo leki nie rozwiazuja problemu, ale jak uzyskac taka pomoc? Koszt psychoterapii miesiecznie wychodzi 400 zl, leki nawet te drozsze w okolicach 120 zl. Osoba, ktora nawet zarabia nie udzwignie takich kosztow, a trzeba pamietac ze terapia trwa conajmniej 6 miesiecy. Latwiej na pewno jest osobie pracujacej i mieszkajacej u rodzicow, jednak osobie z innego miasta po oplacaniu mieszkania na zycie zostanie jakies 400 zl. Toretycznie mozna jakos wyzyc, ale to jest zycie od miesiaca do miesiaca w bardzo slabym standardzie. Moim zdaniem wsyscy psycholodzy powinni byc jednoczesnie psychoterapeutami, bo konsultacje psychologiczne sa czysta sciema, a psychoterapie pomagaja. Tym powinni sie trudnic.

przez tadziu 01 paź 2014, 00:39
Witam,
też jestem z Bydzi i również chętnie bym z kimś pogadał jeżeli ktoś miałby ochotę. Jak co to priv. Najlepiej z jakąś miłą koleżanką ;-)
Co do tych spotkań na nfz też jestem zainteresowany odpowiedzią.

przez Wurzel 23 paź 2014, 17:16
mio:
napisałem do Ciebie priw

Pozdrawiam

przez DestruktorMysli 23 lis 2014, 01:04
Kawa, spacer, żeby zapomnieć, lub zrozumieć... Zapraszam kobiety z Bydgoszczy i okolic na PW. Pogadamy, spotkamy się... Jeszcze przez miesiąc będę przy granicy, po której przekroczeniu przestaje się być nastolatkiem.

przez sulpiryd34 23 lis 2014, 23:23
Witam! Też pochodzę z Bydgoszczy. Obecnie mieszkam kawałeczek za miastem. Pozdrawiam!
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

przez jestemnikim 05 gru 2014, 02:54
Darmowy psycholog z NFZ oraz psychiatra jest na ul. Stawowej w B-szczy. Jesli chodzi o dr Krzysztofa Gordona-psychologa, to ja chodzę do niego od chyba 2 lat.

przez Mayumi 17 sty 2015, 01:30
Cześć, ja równiez jestem z Bydgoszczy.
Ja, ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny

przez jaktobylo 18 sty 2015, 21:20
Czasem myślę sobie, że takie spotkanie mogłoby być ciekawym doświadczeniem, ale są takie momenty jak np.teraz, że nie widzę w tym sensu za bardzo.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Sortuj wg