[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Denial 14 maja 2011, 22:39
Jak coś, to melduję się.
I sing the body electric...

przez kahir 15 maja 2011, 01:23
jeśli okolice, to ja też.
świat jest pełen psychologów.

przez Głos_w_głowie 16 maja 2011, 02:40
Czy jest tu ktoś, kto chodzi do psychologa na Stawową? Jeśli tak to, który jest najlepszy? Nie chodzi tyle o kompetencje co o podejście do pacjenta, charakter, ważne by ta osoba była miła i potrafiła pomóc człowiekowi, nie olewająca.
Głos_w_głowie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zosia.samosia 26 maja 2011, 11:07
Ja jestem w Bydgoszczy tylko do końca sesji. Potem będę tylko czasami wpadać, więc proponowałabym spotkanie na początku czerwca. Co Wy na to?

przez kahir 04 cze 2011, 04:47
zosia.samosia napisał(a):Ja jestem w Bydgoszczy tylko do końca sesji. Potem będę tylko czasami wpadać, więc proponowałabym spotkanie na początku czerwca. Co Wy na to?

ja bardzo chętnie :) co proponujesz?

przez zosia.samosia 06 cze 2011, 12:29
Mnie pasuje popołudnie 16 czerwca. Znajdę tak ze dwie godzinki wolnego czasu. Co Wy na to?

przez kahir 23 cze 2011, 01:44
zosia.samosia, dawno tu nie zaglądałem i dopiero czytam Twojego posta, ale 16 czerwca i tak miałem egzamin i nie mógłbym się zjawić w Bydgoszczy.

przez qwerty1029384756 29 lip 2011, 15:47
Cześć wszystkim, zarejestrowałem się bo chcę się wybrać na terapię to psychologa i znajomy polecił mi panią Monikę Lutostańską, która przyjmuję bodajże na Osiedlu Leśnym gdzieś, w każdym razie chciałem wiedzieć czy pani Lutostańska oprócz tego, że jest psychologiem to czy jest równiez terepeutką, bo można byc psychologiem bez kursow psychoterapii i wtedy taki psycholog nie moze terapii prowadzic a jak ja juz sie udam tam na wizyte to nie chcialbym pozniej zmieniac lekarza, dlatego prosze was o odpowiedz na to jakze wnikliwe pytanie ;) - Czy pani Lutostanska jest równiez terapeutka i czy moze przeprowadzac psychoterapie czy tez po prostu kieruje do specjalisty od terapii??

Pozdraiwam wszystkich bydgoszczan :D
qwerty1029384756

przez Jon89 31 lip 2011, 23:10
Witam. Myślę, że mam w sobie jakiś lęk czy nerwice. Dziwny natłok myśli(nie są to głupie myśli, ale źle się czuje jak milion ich przebiega mi co chwile przez łeb i nie mogę się wówczas skupić bo o nich myślę), mam też coś takiego, że myślę o tym, że coś może mi się zdarzyć, jak zachowam się w danym momencie itp, nie najlepiej także się czuję w dużym towarzystwie, ale jakoś się maskuje jak muszę :yeah: . Jest to chyba wczesna faza więc pewnie raz dwa bym się tego mógł pozbyć.

Szukam też dobrego psychologa, myślę, że psychiatra mi nie potrzebny :) Trochę poszperałem i mam na myśli dwie osoby Panią Agatę Przybylską lub Karolinę Pejkę, może już ktoś korzystał ? To prosiłbym o opinię.

Mam 22 lata i również mógłbym się spotkać i pogadać troszkę jak ktoś jeszcze chętny itp :)

przez Viii 25 paź 2011, 09:48
Witam.
Szukam ludzi takich jak ja.... wrażliwych, walczących, wytrwałych :) Szukam ludzi którzy czuja się nierozumiani przez innych.
By się spotkać, porozmawiać, wesprzeć siebie nawzajem.

Są tutaj tacy?

przez bydgoszczanka 29 paź 2011, 23:00
witam wszystkich ;) ja już depresje mam za sobą, ale chętnie służę pomocą, bo wiem jak ciężko z nią ;) co do psychologów to odrazu mówię , że nie mam pojęcia, ale na psychiatre znam jeden dobry namiar gdyż pomogła Pani dr nie tylko mi , ale i paru osobą które znam ;)

przez Głos_w_głowie 30 paź 2011, 00:25
bydgoszczanka napisał(a):co do psychologów to odrazu mówię , że nie mam pojęcia, ale na psychiatre znam jeden dobry namiar gdyż pomogła Pani dr nie tylko mi , ale i paru osobą które znam ;)

A jak nazwisko tej pani dr?
Głos_w_głowie

przez SocialPhobia 25 lis 2011, 21:48
Witam ,

czy moglby ktos mi polecic jakiegos dobrego Psychologa z Bydgoszczy ? Szukam od miesiąca i nie wiem do kogo się wybrac.

przez Viii 01 gru 2011, 15:50
Ja również poszukuję specjalisty Psychoterapeuty ponieważ nie jestem do końca zadowolony z poprzedniej wizyty.
Jeśli ktoś ma dobre doświadczenia to proszę o info.

Tymczasem chciał bym się podzielić jednym filmem może komuś pomoże zrozumieć: http://www.youtube.com/watch?v=sb2YOg_d ... r_embedded

I może tak w końcu się spotkamy :))))

Sortuj wg