[Częstochowa] Święte miasto... ;)

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez shadow_no 19 cze 2007, 20:49
To kiedy i gdzie robimy spotkanko?
I ile osób na 100% będzie mogło przyjść?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez kasiek2296 20 cze 2007, 09:06
ja bym mogła w przyszłym tyg oprocz poniedziałku i wtorku.reszta pasi.A odbyło sie juz kiedys jakies spotkanie??

przez shadow_no 20 cze 2007, 14:53
Nie, nie odbyło się jeszcze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

spotkanie w cz-wie

przez pink hope 20 cze 2007, 23:27
witam,kolejna czętochowianka......po kilku latach wychodzę z ukrycia.szacunek dla Ciebie Tomku.pomimo tak młodego wieku jesteś "gościu"(mam córkę która ma tyle lat co Ty).Jazdy mam równe czyli nerwica lęk.+agorafobia.Mieszkam w Śródmieściu,czyli praktycznie oddychmy jednym powietrzem.Chetnie dołaczę do spotkania w Częstochowie(nie wiem jak dotrę,ale to szczegół),tylko jakieś normalne miejsce,bo Aleje dls mnie to jeszcze hallo.Pozdrówka dla wszystkich ziomali i czekam na jakąś konkretna datę,godzinę i oczywiście "miejsce".
pink hope

przez shadow_no 21 cze 2007, 10:29
pink hope, dziękuję za miłe słowa. :)
Oczywiście wybierając miejsce dostosujemy je tak, aby większość mogła bez większych problemów dotrzeć.
Może zaczniemy od tego: Kiedy najlepiej by nam pasowało? Tj. weekend/tydzień, o której godzinie?
Mnie teraz jest wszystko jedno napiszcie proszę swoje propozycje.

przez pink hope 21 cze 2007, 22:21
myślę,że po wielokrotnych próbach spotkania zmotamy sie wszyscy w końcu.Przecież nieważne jest to ile mamy lat i jak wyglądamy......,łączy nas jedno-choroba!Moja propozycja(koniec szkoły,sezon urlopowy) tak aby kazdy miał czas na przemyślenie i dostosowanie się do terminu np. 29-06-2007 t.j. piątek o godz. 17.00 pod sklepem "Vero Moda" III Aleja.
Piszcie co Wy na to?Pozdrówka dla wszystkich (ze szczególnością oczywiście dla mojej sympatii (kilkunastomiesięcznej- Tomka-buzi w czółko.)
pink hope

przez dash 22 cze 2007, 22:16
dawno mnie nie bylo na forum a tu sie spotkanie szykuje:) Ja sie rowniez pisze. Czyli na dzien dzisiejszy to ja, admin;), pink hope, kasiek piotrr i wertyna. To juz calkiem spora grupka :lol:

przez Piotrr 23 cze 2007, 01:37
Czyli na dzien dzisiejszy to ja, admin;), pink hope, kasiek piotrr i wertyna.

Ja chetnie ale odpadam. Nie jest to spowodowane tym, ze nie chce ale tym, ze moja choroba nie pozwala mi wyjsc z domu...niestety nie mam też zadnych lekow przeciwlekowych. Aby miec takowe trzeba spotkac sie z ..psychiatra a do takiego trzeba jakos dotrzec...Ja z powodu lekow niestety poza pewnien obszar w obrebie domu sie nie poruszam. Kolo zamkniete.

Pozdrawiam, milego spotkania.

przez pink hope 23 cze 2007, 12:23
Hey,bardzo się cieszę że jest odzew.Ludziska pasuje Wam data,termin i miejsce....?Pomimo psychoterapii (leczę sie tylko z "deprechami") nie mam z kim porozmawiać o agorafobii,ponieważ "deprechy" nie rozumieją "lękowców" i "domowników" i na odwrót.Wszystkie te przypadłości to jeden sciene-fiction.Piszcie i potwierdzajcie termin!!!!
Piotrze chętnie byłoby Cię również zobaczyć.Zacznij od psychiatry.Ja serdecznie polecam Ci dr.Mieczyńskiego,przyjmuje na Sobieskiego 84 z NFZ nie płacisz za wizytę(musisz mieć tylko kartę chipową) i oczywiście umówiony termin.Chcesz to podam Ci numer do Przychodni...Jest oddział dzienny na Bony,ja zaczęłam drugi miesiąc terapii jest dużo lepiej.Dużo czytam na temat mojej-"naszej" przypadłości.Wiele przez ten okres czasu zrozumiałam!!!Choruję od 15 lat,nakręcam sie pozytywnie i jest ok!!!
pink hope

przez Piotrr 23 cze 2007, 12:45
pink hope napisał(a):.Zacznij od psychiatry

Ha! Własnie, miałem pania psychiatre na jedną wizyte, przepisała mi Alprox, po ktorym leki miały zniknąć i miałem zaczac chodzic na terapie. Z tym, że alprox wzbraem, nie pomogo kompletnie nic...zarówno z alproxem jak i bez niego moj stan był taki sam. Lek nie pomagał. Teraz jestem bez leków jakichkolwiek i bez psychiatry.
Wiec raczej sorrka ale nie dam rady..a nawet nie raczej ale na pewno.

przez pink hope 23 cze 2007, 17:14
zorganizuj sobie ksiązke "Potęga podświadomości" Joseph Murphy i przeczytaj dokładnie!!!Leżała u mnie w domu ponad 10 lat i dopiero w fatalnym stanie po nia sięgnęłam czyli 2 m-ąc temu.Miałam wzloty i upadki,teraz znów startuje od zera czyli treningi z wyjściem..coraz dalej i dalej,pomaga mi w tym pies,który mobilizuje do wyjścia.Walcz o siebie!!!
Strach ma tylko wielkie oczy.
pink hope

przez Piotrr 23 cze 2007, 17:24
pink hope napisał(a):zorganizuj sobie ksiązke "Potęga podświadomości"

Ksiazka przeczytana...

przez dash 23 cze 2007, 20:22
wszyscy tu mamy niezle jazdy i dla nikogo to spotkanie nie bedzie latwe :lol: Teraz sa wakacje wiec nie bedzie chyba wiekszych problemow ze spotkaniem? ;)

przez shadow_no 23 cze 2007, 20:48
I mamy problem... 29 nie dam rady, natomiast pasuje mi 30.06, mógłbym być wtedy z Martą (Martusia z forum), więc kolejna osoba. :)
Co Wy na to? Godzine wybierzcie sami.

Sortuj wg