[Lubin] i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Lubin] i okolice

przez VasqueS 06 cze 2010, 23:59
Witam!
Nie znalazłem wątku o naszym 80 tysięcznym mieście, więc zakładam.
Czy spotkam tu kogoś z mojego miasta albo okolic ?
Możecie tu przy okazji, dodawać opinie o lekarzach, psychologach, psychoterapeutach.
Pozdrawiam
VaS :smile:
Ostatnio edytowano 22 mar 2011, 01:29 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prefix
VasqueS

Re: Lubin i okolice

przez VasqueS 16 cze 2010, 22:01
Nikogo nie ma z Lubina albo najbliższych okolic ?
Może być Legnica, Polkowice ewentualnie Głogów...
VasqueS

przez emicórcia 01 lip 2010, 09:39
Jestem. Jestem z Polkowic. Na forum od wczoraj i cieszę się z tego powodu. :papa:
emicórcia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez POSZUKUJĄCA 01 lip 2010, 19:25
Witajcie! Jestem z Legnicy.

Macie może namiary na jakiegoś dobrego psychologa??
Potrzebuję się komuś wygadać, a może ten ktoś przeanalizuję te moje wynurzenia i określi co się we mnie dzieje.

:D

przez emicórcia 01 lip 2010, 22:19
Hej. W moim mieście jest tylko poradnia psychologiczna, z NFZ. Skierowanie do poradni od internisty i krótkie oczekiwanie. Proponuję dużo czytać. Artykuły, książki. Świadomość tego co czujesz, myślisz i czego pragniesz jest istotna. Przede wszystkim Ty będziesz mówić - i przez to poznawać siebie jeszcze lepiej. Wygadać się jest dobrze ale i pisać o tym też sprawia ulgę. Powodzenia.
emicórcia

przez POSZUKUJĄCA 04 lip 2010, 17:38
Wiem , wiem.
Czytanie motywujących książek oraz takich które nazywają moje emocje są wyczytywane od deski do deski ;-)

Natomiast gdyby ktoś mial namair na dobrego psychologa, bardzo proszę o info.

;-)

przez emicórcia 05 lip 2010, 09:55
W Polkowicach obok apteki "pod rokitnikiem" są poradnie. Przyjmuje tam psychiatra o nazwisku Dul, zresztą przeczytasz na tablicy. Kasuje nie wiem ile. Nie wiem czy jest dobry. Myślę, że to kwestia indywidualna. Tak jak po prostu ktoś ci pasuje ze znajomych lub nie.
emicórcia

przez POSZUKUJĄCA 07 lip 2010, 07:58
Wiem o czym mówiesz.
Miałam spotkanie z jedną Panią psycholog w Legnicy. Jej podejście do klienta było skandaliczne. Nawet się nie przedstawiła, nie przywitała. Na dodatek się spóżniła i nie raczyła mnie uprzedzić. Jak gdyby nigdy nic, rozsiadla sie w fotelu i powiedziała łaskawie... "słucham".

Podziękowałam i wyszłam, nic na siłę.

przez emicórcia 07 lip 2010, 08:04
Wypalenie zawodowe, menopauza, zadarty nos...? Moja, niewiele młodsza ode mnie Pani psycholog, otwarcie przedstawiła, że pozna mnie gdy będę mówić, i ja siebie poznam. Otworzyłam się na max.
emicórcia

przez POSZUKUJĄCA 07 lip 2010, 22:32
Ja osobiście uważam, że powinna istnieć jakaś podstawowa sympatia, żebym mogła dzielić się z kimś swoimi sekretnymi uczuciami. Należę do osób otwartych i nie mam problemu z zawieraniem znajomości.

Po prostu nie było tzw. chemii .

przez emicórcia 08 lip 2010, 08:12
Rozumiem. Masz rację. Ja słuchałam z wytężeniem, i docierało.
emicórcia

przez Vi. 04 lis 2010, 12:07
Jestem z Lubina :)
Vi.

przez PoLaK6677 08 lis 2010, 19:37
A ja jestem z okolic Lubina :) Byl ktos u jakiegos dobrego specjalisty ?? Bo ja jak narazie bylem u "psycho" w polkowicach na NFZ, przyszedlem, powiedzialem co mi jest, dostalem leki (nie biore ich :P), myslalem ze bedzie to inaczej wygladalo jak to wygladalo w waszym przypadku :) ??
Pozdro

P.S. Bierze ktos jakies leki ??

przez emicórcia 18 lis 2010, 15:26
nie byłam, nie biorę leków, bo nie byłam u psychiatry ale u psychologa, życie mnie męczy
emicórcia

Sortuj wg