Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Słupsk]


visine

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o polecenia mi psychiatry ze Słupska

 

Prosze o polecenie mi dobrego lekarza. Zastanawiam sie nad Pania Doktor Joanna Nachyła jej strona internetowa wyglada profesjonalnie i widac ze jest lekarzem doświadczonym. Czy któs mógłby mi pomóc. :bezradny:

Z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie poznam kogos to wyżalenia sie . do pogadania na gg mój numer jak by ktos chciał 19792195. choruje na nerwice.

 

-- 27 lis 2012, 21:01 --

 

Chetnie poznam kogos to wyżalenia sie . do pogadania na gg mój numer jak by ktos chciał 19792195. choruje na nerwice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zespół nerwicowy i obniżenie nastroju.Nic się nie układa.chętnie poznam ludzi z podobnymi problemami.szukam dziewczyny.

 

-- 28 lis 2012, 19:25 --

 

Mam nerwicę i obniżenie nastroju.Chętnie poznam ludzi z podobnymi problemami .Szukam dziewczyny

 

28 Listopad.

 

-- 29 lis 2012, 16:42 --

 

Jestem na tym Forum od niedawna.Co u was słychać ,odezwijcie się.Biorę leki na uspokojenie i przeciwdepresyjne.Dzień jakoś zleciał.Ostatnio na forum była Bożena.Może kiedyś się poznamy i pogadamy.Piszcie co u waz słychać.Jak sobie radzicie z nerwicą.Mam urlop i odpoczywam.Boję się co będzie dalej.Do jutra .Mam nadzieję że ktoś coś napisze.

 

29 Listopad

 

-- 29 lis 2012, 16:44 --

 

Jestem na tym Forum od niedawna.Co u was słychać ,odezwijcie się.Biorę leki na uspokojenie i przeciwdepresyjne.Dzień jakoś zleciał.Ostatnio na forum była Bożena.Może kiedyś się poznamy i pogadamy.Piszcie co u waz słychać.Jak sobie radzicie z nerwicą.Mam urlop i odpoczywam.Boję się co będzie dalej.Do jutra .Mam nadzieję że ktoś coś napisze.

 

29 Listopad

 

-- 29 lis 2012, 16:46 --

 

Jestem na tym Forum od niedawna.Co u was słychać ,odezwijcie się.Biorę leki na uspokojenie i przeciwdepresyjne.Dzień jakoś zleciał.Ostatnio na forum była Bożena.Może kiedyś się poznamy i pogadamy.Piszcie co u waz słychać.Jak sobie radzicie z nerwicą.Mam urlop i odpoczywam.Boję się co będzie dalej.Do jutra .Mam nadzieję że ktoś coś napisze.

 

29 Listopad

 

-- 30 lis 2012, 12:45 --

 

Bożenka pyta o dobrego lekarza.Polecam doktora Kabzę albo doktora Kiersnowskiego.Dzisiaj wszystko mnie denerwuje.Same stresy i kłopoty .Jaki to wszystko ma sens.

 

30 Listopad.

 

-- 30 lis 2012, 19:47 --

 

czy jest ktoś .Niech się odezwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzić z nieudanym życiem .Jak wyleczyć nerwicę.Czy ktoś chce się spotkać i pogadać.Czy jest jakaś kobieta chętna na spotkanie.

Chciałbym z kimś pogadać .Czy jest ktoś samotny.

 

-- 02 gru 2012, 15:10 --

 

Jak sobie radzić z nieudanym życiem .Jak wyleczyć nerwicę.Czy ktoś chce się spotkać i pogadać.Czy jest jakaś kobieta chętna na spotkanie.

Chciałbym z kimś pogadać .Czy jest ktoś samotny.

 

-- 02 gru 2012, 17:42 --

 

Bożenka 1961 chciała pogadać i pytała o dobrego lekarza.Jestem ze Słupska.Możemy się kiedyś spotkać i pogadać.Mój numer na GG 45489939

 

-- 04 gru 2012, 15:01 --

 

Szukam ludzi z podobnymi doświadczeniami.Mam nerwicę.Chętnie się spotkam żeby porozmawiać.Szukam kobiety.Jestem ze Słupska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Miastka, do Słupska mam godzinę jazdy pociągiem chciałbym strasznie porozmawiać na ten temat, jak sobie z tym radzić, czuje się totalnie psychicznie połamany :( Mam 17 i chcę z tym walczyć i na pewno łatwiej by mi było przechodzić przez to jednocześnie utrzymując kontakt z osobą która boryka się z tym samym co ja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×