[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Łódź]

przez czesiontko 29 sie 2014, 11:36
Witam.
Mam 30 lat i jestem swieżakiem na tym forum, przynajmniej jeśli chodzi o pisanie, bo od dawna czytam "Was" w kontekście różnych sytuacji jakie w życiu mnie spotkały. Bardzo chętnie spotkam się na żywo przy "Żywcu", żeby pogadać bo przynajmniej mi chyba to lepiej idzie niż pisanie. Mieszkam w Łodzi, więc całe to piękne miasto ;) jest do dyspozycji jeśli chodzi o miejsce spotkania.
Zapraszam i pozdrawiam!
"Self-improvement is masturbation. Now self-destruction is the answer."

[Łódź]

przez yassarian 03 paź 2014, 18:51
Znacie jakieś grupy wsparcia dla chorych w łodzi?

[Łódź]

przez anonima01 04 paź 2014, 16:30
Witajcie, również jestem tu nowa. Jestem z Łodzi, kiedyś już czytałam Wasze forum, ale później znalazłam wsparcie w bliskiej osobie, tak mi sie wtedy wydawalo, jednak zawiodłam się i powracam na forum. Z chęcia porozmawiam, spotkam się lub może ktoś polecić dobrą terapię grupową lub psychoterapie w łodzi? Z góry dziękuje za wszelkie wiadomości :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Łódź]

przez Semir 04 paź 2014, 20:29
anonima01 napisał(a):Witajcie, również jestem tu nowa. Jestem z Łodzi, kiedyś już czytałam Wasze forum, ale później znalazłam wsparcie w bliskiej osobie, tak mi sie wtedy wydawalo, jednak zawiodłam się i powracam na forum. Z chęcia porozmawiam, spotkam się lub może ktoś polecić dobrą terapię grupową lub psychoterapie w łodzi? Z góry dziękuje za wszelkie wiadomości :)

Jeśli chodzi o terapię to coś się znajdzie. Jest taka fundacja preasterno ( Nawrot 46 ) zajmująca się psychoterapią. Minusem jest to że długo czeka się w kolejce ja sam czekam już 1,5 miesiąca. Ale zapytać nie zaszkodzi. Wejdź a ich stronę i skontaktuj się z nimi telefonicznie lub mailowo. Mam nadzieję że te informacje pomogą w czymś :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

[Łódź]

przez anonima01 04 paź 2014, 23:14
Dziekuje, podpytam, a tam tylko prywatnie? Ciesze sie ze znalazlo sie pare osob z Łodzi tutaj :)

[Łódź]

przez Semir 05 paź 2014, 17:57
anonima01, Jest i prywatnie i grupowo ogólnie w Łodzi jest mało takich instytucji tym bardziej że ta terapia jest bezpłatna pewnie stąd ta uniwersalność ja akurat nie jestem zainteresowany terapią grupową. Zawsze można coś dobrać :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

[Łódź]

przez anonima01 05 paź 2014, 19:50
Ja bardziej liczylam ze znajde kogos z lodzi, zeby wzajemnie sie napedzac i dodawac sily, moze jakies zajecia sportowe, cokolwiek co doda sily i zmieni cos. Terapia czy leki to jedno, ale mysle ze warto zadbac o siebie, rozladowac emocje lub wygadac sie komus.

[Łódź]

przez Semir 06 paź 2014, 11:14
anonima01, Zawsze sie coś znajdzie. Ja gram w piłkę nożną bywały też inne zajęcia typu basen czy siłownia ale wtedy trzeba się zapisać do Pomostu(próchnika 7). A co do zajęć z zewnątrz niestety nie mogę Ci pomóc wskazuję tylko to czym sam dysponuję. Co do zapoznania kogoś z Łodzi i podzielenia się problemami czy wsparcia zawsze znajdzie się jakaś alternatywa wątek Łodzi powoli się odbudowuje więc może coś się trafi. Nie to co kiedyś ale jest nas coraz więcej :). Chyba że latem wybierzemy się w kilka osób na siatkę czy coś ( w manu co lato jest boisko do dyspozycji lub jakiś orlik. Jest parę opcji z tym że w zimę nie bardzo można je wykorzystać.

[Łódź]

przez kardamon 08 paź 2014, 17:52
Zimą zostają łyżwy ;)

Tak poza tym, to witajcie - również jestem z Łodzi, mam podobny problem i właśnie rozpocząłem terapię... Jeśli będzie jakaś okazja spotkania - chętnie dołączę :)
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

[Łódź]

przez a4036670@trbvm.com 11 paź 2014, 12:41
Hej, od dwóch tygodni jestem w Łodzi. Jeśli ktoś będzie chętny się spotkać, żeby pogadać to będzie mi miło :) Dopiero się odnajduję w tym mieście i kontakt z osobami, które tu mieszkają będzie bardzo pomocny. Mam weekendy wolne, też czasem wieczory, więc jestem otwarty na spotkania ;)

[Łódź]

przez krotkoterminowa 30 paź 2014, 02:23
hej, mam pytanie - czy jest tutaj ktoś z doświadczeniem na oddziale dziennym psychiatrycznym na przędzalnianej lub sieradzkiej?

[Łódź]

przez dany 28 lut 2015, 15:16
Szukam osób które jak ja chorują na depresję bądź schizofrenię i mają czas i chęć się spotkać, porozmawiać czy pograć choćby w ping ponga. Mam na imię Dawid, mam 30 lat, choruję od około 5 lat na schizofrenię, od pewnego czasu też na depresję psychotyczną zaliczyłem też epizod nerwicowy, biorę leki, staram się korzystać z życia na tyle ile pozwala mi los i moje możliwości. Pozdrawiam.

[Łódź]

przez Niutek 21 mar 2015, 22:39
Hej i ja się przywitam.
Jestem łodzianką, depresja, nerwica, z tym się borykam :twisted:

[Łódź]

przez Semir 22 mar 2015, 09:57
Niutek, W tym mieście to normalne zjawisko:P. A tak w ogóle to i ja witam:).

Sortuj wg