[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Łódź]

przez magdalenaal 01 mar 2014, 20:07
ale tu cisza wszyscy pozdrowieli czy jak :D czy w Lodzi organizujecie czasem jakies spotkania?

[Łódź]

przez Semir 02 mar 2014, 19:12
magdalenaal napisał(a):ale tu cisza wszyscy pozdrowieli czy jak :D czy w Lodzi organizujecie czasem jakies spotkania?

skoro nie uczęszczają na to forum wielce prawdopodobne(możliwe że dzięki nie korzystaniu z tego forum :D) a co do spotkań to tak są zloty(wątek zlot województwo łódzkie). W moim przypadku to kwestia tylko roboty :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

[Łódź]

przez silhouette 02 mar 2014, 21:02
Semir napisał(a):
magdalenaal napisał(a):ale tu cisza wszyscy pozdrowieli czy jak :D czy w Lodzi organizujecie czasem jakies spotkania?

skoro nie uczęszczają na to forum wielce prawdopodobne(możliwe że dzięki nie korzystaniu z tego forum :D) a co do spotkań to tak są zloty(wątek zlot województwo łódzkie). W moim przypadku to kwestia tylko roboty :)

To podaj jakikolwiek najbliższy możliwy dla Ciebie termin i w ten dzień organizujemy zlot. Piszę poważnie. Muszę się w końcu z kimś spotkać bo zwariuje z samotności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Łódź]

przez thrax 22 mar 2014, 23:45
Ostatnio maaam masakrycznie dużo wolnego i chętnie wyjdę na jakieś spotkanie. Kto chętny? Na zlot się piszę jak najbardziej.

[Łódź]

przez kingulec77 23 mar 2014, 00:59
Witam,ja tez z Łodzi. :smile:

[Łódź]

przez Semir 23 mar 2014, 10:27
silhouette, Zawsze w weekendy mam w miarę wolne bo teraz mi odpuścili z zajęciami nie potrzeba umawiać się według czasu który mi pasuje jeśli inni coś wykombinują w weekend( a często tak właśnie jest) to i ja na to przystanę:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

[Łódź]

przez silhouette 24 mar 2014, 19:45
Może być 5ty kwietnia? Godzina do ustalenia.

[Łódź]

przez Semir 24 mar 2014, 20:52
silhouette, ok nie ma sprawy :). Jeszcze tylko z resztą podebatować co do godziny i ok. Jeszcze jakieś miejsce co do tego ciężko mi wybrać byle nie jakaś prymitywnie urządzona dyskoteka ze studentami leżącymi trupem po całonocnym boju :D

[Łódź]

przez Rebelia 24 mar 2014, 20:54
jakaś prymitywnie urządzona dyskoteka ze studentami leżącymi trupem po całonocnym boju

:D Szczęśliwie łódzkie klimaty mają dla każdego coś dobrego ;)

[Łódź]

przez Semir 24 mar 2014, 21:18
Rebelia, zdaję sobie z tego sprawę to jakaś swego rodzaju pociecha :D. Takich miejsc można wymienić przynajmniej kilkanaście ale zlot to nie tylko ja czy pojedyncze osoby to grupka znajomych(chociaż geje i swingersi mają zawsze ten sam gust:D) no i każdy ma swój klimat w którym się najlepiej czuję tu jest pies pogrzebany:). Chociaż kiedyś wystarczał mi tylko parkiet tanie piwo i jakaś dziewczyna z którą można to wypróbować:). Potem był jeszcze jeden level kiedy jako grafik i spiker miałem udział w organizowaniu koncertów rocka to łaziłem w interesach a potem zardzewiałem i na żadnej konkretnej zabawie nie byłem więc żeby wejść w rytm muszę łyknąć sporo odrdzewiacza z pianką na 2 palce:P

[Łódź]

przez Rebelia 24 mar 2014, 21:31
W przypadku zlotu łódzkiego spore szanse, że stanie jak zwykle na Bibliotece.

[Łódź]

przez Semir 24 mar 2014, 21:34
Rebelia, Aha bardzo znajome mi miejsce. blisko mnie więc nawet jak będę szedł wężykiem to powinienem być w miarę szybko:)

[Łódź]

przez Rebelia 24 mar 2014, 21:38
Chyba że są jakieś inne propozycje mnie to wszystko jedno, poza tym jeszcze nie deklarowałam pojawienia się, dla mnie 5 kwietnie to mega daleka kwestia póki co :)

[Łódź]

przez Semir 25 mar 2014, 09:29
Rebelia, Ja mam nadzieję że w końcu się pojawię bo ile można siedzieć na dupie w chałupie:)

Sortuj wg