[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Łódź]

przez rotten soul 28 lis 2013, 01:42
natalia805,
Jak Ci bardzo zależy, że pogadać z ciekawymi osobami (a jakże :D )to zajrzyj tutaj i .... Jedna z nich szuka koleżanki z tego co pamiętam, także przemyśl to sobie. Czasu mało masz niestety.
rotten soul

[Łódź]

przez kros 28 lis 2013, 09:03
Ja szukam kolezanki :D Takiej do pogadania i tez chcialbym sie spotkac od czasu do czasu.
natalia805 jak chcesz pogadac to pisz na pw do mnie ;)

[Łódź]

przez natalia805 28 lis 2013, 14:28
rotten soul napisał(a):natalia805,
Jak Ci bardzo zależy, że pogadać z ciekawymi osobami (a jakże :D )to zajrzyj tutaj i .... Jedna z nich szuka koleżanki z tego co pamiętam, także przemyśl to sobie. Czasu mało masz niestety.

Czasu to ja mam aż za dużo ;-))
"O własne zdanie najłatwiej podejrzewać milczącego."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Łódź]

przez rotten soul 28 lis 2013, 16:57
natalia805,
Teraz faktycznie masz go dużo. Odnośnie zlotu. Bo on upadł. :?
rotten soul

[Łódź]

przez Semir 28 lis 2013, 19:12
natalia805, to Ci zazdroszczę bo ja mam ostatni rok przed rewolucją życiową (to nie ślub:D) jak na razie mogę się nieco oderwać jak chcesz to napisz :) kawka w miłym towarzystwie jeszcze nikomu nie zaszkodziła
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

[Łódź]

przez natalia805 28 lis 2013, 21:13

Łódź mało chętna widać;-) Cóż życie , może kiedyś .

-- 28 lis 2013, 21:18 --

Semir napisał(a):natalia805, to Ci zazdroszczę bo ja mam ostatni rok przed rewolucją życiową (to nie ślub:D) jak na razie mogę się nieco oderwać jak chcesz to napisz :) kawka w miłym towarzystwie jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Co to za rewolucja?? Jeśli można wiedzieć a kawa w ten mróz dobry pomysł.

[Łódź]

przez Semir 03 gru 2013, 16:29
natalia805 napisał(a):

Łódź mało chętna widać;-) Cóż życie , może kiedyś .

-- 28 lis 2013, 21:18 --

Semir napisał(a):natalia805, to Ci zazdroszczę bo ja mam ostatni rok przed rewolucją życiową (to nie ślub:D) jak na razie mogę się nieco oderwać jak chcesz to napisz :) kawka w miłym towarzystwie jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Co to za rewolucja?? Jeśli można wiedzieć a kawa w ten mróz dobry pomysł.

Ze względu na zmianę diagnozy musiałem dosłownie przewrocić życie do góry nogami szkoła remoncik mieszkania dalsza praca nad sobą bla bla bla. Możesz nie wierzyć ale z braku laku prawie nie wychodziłem do towarzystwa no i że leki były na co innego wybiłem praktycznie znajomych ( tylko 2 zostało) ale jak juz kobieta się wtrąca to żadnego do kina nie chodzę bo z kim? kawa smakuje lepiej gdy w miedzyczasie się z kimś rozmawia aniżeli gapienie się na innych:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

[Łódź]

przez kingulec77 03 gru 2013, 22:09
Witajcie-jest ktos moze z łodzi kto zmaga sie z nerwica objawowo-lekowa?.chcialabym kogos poznac,porozmawiac.Bardzo prosze o pomoc.Kinga

[Łódź]

przez natalia805 03 gru 2013, 22:15
Ze względu na zmianę diagnozy musiałem dosłownie przewrocić życie do góry nogami szkoła remoncik mieszkania dalsza praca nad sobą bla bla bla. Możesz nie wierzyć ale z braku laku prawie nie wychodziłem do towarzystwa no i że leki były na co innego wybiłem praktycznie znajomych ( tylko 2 zostało) ale jak juz kobieta się wtrąca to żadnego do kina nie chodzę bo z kim? kawa smakuje lepiej gdy w miedzyczasie się z kimś rozmawia aniżeli gapienie się na innych:)[/quote]

No to trochę się dzieje , a jak dajesz radę ?? A co do tego że kawa z kimś lepiej smakuje to przyznaje 100% racji a w zimowe wieczory jeszcze lepiej ;-))))

-- 03 gru 2013, 22:43 --

Semir

[Łódź]

przez kingulec77 04 gru 2013, 16:32
Czy ktos zna dobra przychodnie psychologiczna w łodzi i lekarza ktory jest dobry??

[Łódź]

przez Semir 05 gru 2013, 17:18
natalia805, no właśnie zacząłem od szpitala parę dni i już mnie nie ma. Potem będzie już tylko lepiej i tak jak mówię będę miał o wiele więcej czasu aniżeli wcześniej przez co potem już nikt nie chciał się do mnie odezwać więc chętnie Cię zaproszę. Zawsze to będzie dla mnie miła odmiana:)

[Łódź]

przez natalia805 05 gru 2013, 20:14
Semir napisał(a):natalia805, no właśnie zacząłem od szpitala parę dni i już mnie nie ma. Potem będzie już tylko lepiej i tak jak mówię będę miał o wiele więcej czasu aniżeli wcześniej przez co potem już nikt nie chciał się do mnie odezwać więc chętnie Cię zaproszę. Zawsze to będzie dla mnie miła odmiana:)

To trzymam kciuki i czekam na wiadomości jak ci idzie. POzdrawiam

[Łódź]

przez kingulec77 05 gru 2013, 21:41
Witam ponownie-niewiem czy tak malo osob z łodzi wchodzi tutaj,bo jakos malo sie dzieje.Mam pytanie-poszukuje dobrego psychiatry i psychologa-moze ktos ma namiary albo sam chodzi do jakiegos ktorego moglby polecic,Bardzo prosze.Kinga.

[Łódź]

przez Semir 06 gru 2013, 10:24
natalia805, Dziękuję Ci a co do w/w kawy to jak wyjdę postaram się napisać jak najszybciej póki czas i obowiązki mnie nie dogonią chociaż to jako przyjemna rzecz dla odmiany:)

Sortuj wg