[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[ŁÓDŹ-łódzkie] -Nowy wątek

przez Keji 21 paź 2012, 21:03
Sobota ujdzie, niedziela- okropnie, a w zasadzie pół na pół przez sytuację z rodziną, którą na blogu opisałam cokolwiek zgryźliwie (http://peaceinthischaos.blox.pl/html) ew w temacie o ddd- no więc z jednej strony się troszkę przejechałam, z drugiej wymusiłam zgodę na psychiatrę i terapeutę. Nie wiem jak z tym drugim jeszcze, znalazłam natomiast ponoć dobrego psychiatrę młodzieżowego w Neuromedice na Pietrynie i zadzwonię przy najbliższej okazji, co by się dowiedzieć, ile biorą i jak z zapisami. Bo już w desperacji planowałam bardziej gwałtowne działanie, żeby zostać przyjęta teraz natychmiast...
Keji

przez paquarette 21 paź 2012, 21:24
Keji - czymam kciuki za terapię, oby ułożyło się po Twojej myśli :)

-- 21 paź 2012, 21:24 --

pamiętaj o czymaniu kciuków jutro :> => idę na Przędzalnianą, ciekawe jak mnie przyjmie nowe "stado" ;p ...

przez dead_end 21 paź 2012, 21:30
Keji - powiedz rodzicom że za kilka lat na leczenie może by za późno a problemy jak przylgną do Ciebie to pozostaną na długie lata. teraz możesz co najwyżej zawalić szkołę, studia itp. później nie ma już miejsca na błędy - jak się wysypiesz w dorosłym życiu to dopiero będzie bieda (a rodzice też wtedy na tym ucierpią). czasem się zastanawiam co by było gdybym wcześniej coś ze sobą zrobił. powodzenia.
who am I !?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keji 21 paź 2012, 22:11
W sumie to nawet odwrotnie, bym powiedziała: Jak teraz zawalę szkołę, studia etc etc to jest to żadna perspektywa na przyszłość już w ogóle, więc wyjątkowo należy teraz zadbać, by ułożyć to wszystko jak najlepiej i zapewnić sobie warunki do późniejszego życia, osobiście prędzej sobie w łeb strzelę, niż powiedzmy, zamknę się w domu i będę żyła na ich rachunek, dla mnie to jest najgorsza wizja z możliwych. Irytuje mnie tylko, że ich urażone dumy, iż im nikt nie pomógł (W tej rodzinie nerwice, fobie dda, alkoholizm to normalka) przyczyniły się do tego, że przez tyle lat nikt nie ruszył tyłka, by coś ze mną zrobić, zamiótł problemy pod dywanik, a zaburzenia pojawiły się u mnie już w przedszkolu, potem tylko rosły dodatkowo "wspierane" przez wydarzenia z zewnątrz, żeby teraz dokopać mi już na maksa, więc to mi na dzień dzisiejszy narobiło kupę roboty. I okej, dam sobie z tym radę, bo silna i zawzięta baba jestem i cieszę się, że wreszcie wydusiłam od nich zgodę i pieniądze na leczenie się, które mi się należą, bo bycie wywalanym z gabinetów psychiatrycznych bo nie przyszłam z mamusią zaczynało być wkurzające...

czasem się zastanawiam co by było gdybym wcześniej coś ze sobą zrobił

A ile lat się to już u Ciebie ciągnie, bo nie udzielasz się zbytnio na forum, to i nic nie wiemy? ;)

paquarette - będę czymać :!:
Keji

przez dead_end 21 paź 2012, 23:43
nie lubię się wywnętrzać publicznie wiec się nie udzielam ;P
wolę pogadać na żywo
who am I !?

przez Keji 22 paź 2012, 00:46
Rozumiem, rozumiem :smile: No ja jestem straszną ekshibicjonistką pod tym względem, nic nie poradzę :lol: :lol:

-- 22 paź 2012, 17:32 --

No to za mnie czymajcie kciuki w środę, bo mam wizytę u psychiatry ;)
Keji

przez paquarette 22 paź 2012, 20:35
obiecałam napisać jak terapia - pierwszy dzień, także więc tego:

na dzień dobry pani psychiatra która mnie przyjmowała zmieniła mi lek :/ (bo uzależniają - powiedziała jak do dziecka ;p i nieważne, że powoli schodzę z afobamu i obecnie mam tylko pół tabletki 0,25 mg na sen...) i nie dawała mi dokończyć moich wypowiedzi

ogólne wrażenie "Pani Ważna"...

a grupa do której trafiłam, to praktycznie same starsze osoby, także pierwszą godzinę spędziłam nad domino, drugą nad puzzlami...

:time: :time: help....

przez Keji 22 paź 2012, 20:46
Widzę, że trzeba przeprowadzić akcję "Paquarette Rescue"; panowie, dawajcie auto i jakiś dobry łom ;)

także pierwszą godzinę spędziłam nad domino, drugą nad puzzlami...

Taką terapię to ja sobie mogę w domu zrobić...

Ile ogólnie czasu masz tam spędzić?
Keji

przez paquarette 22 paź 2012, 21:20
16 tygodni to max, potem można zrobic 2 miesiace przerwy i znów..
jeden plus - dają obiadki :D

przyjechałam tam na 15:30, weszłam do gabinetu psychiatry o 16, coś tam coś tam aż ktoś mi wskazał gdzie szatnia, gdzie stołówka itd. i w sumie 17-19 to te puzzle i domino

jutro od 8 do 13 - strach się bać
:bezradny:

przez dead_end 22 paź 2012, 22:15
jeśli dużo starsze to jutro pograsz w bingo :P
oby to nie była terapia leczenia nudą a towarzystwo psa było lepszym rozwiązaniem niż proponowane 'rozrywki'
trzymaj się
who am I !?

przez Keji 22 paź 2012, 23:10
A nuż jakimś rozbieranym pokerem rzucą :D
Keji

przez paquarette 23 paź 2012, 15:23
rozbierany poker lol... chociaż... gdyby było więcej panów no i młodszych to może... ;p

dziś było o wiele lepiej - zamiast układać puzzle poszłam na gimnastykę z panią psycholog, która jest tez instruktorem aikido i pokazała kilka takich różnych ;D teraz nie mogę się doczekać aż znów będziemy się walić piankowymi mieczami :D:D mnóstwo śmiechu było :)

a zajęć z pieskiem nie ma... :why: zapytam się kiedy go przyprowadzą

-- 23 paź 2012, 15:27 --

btw. tamtejsza pani psychiatra odstawiła mi benzo na sen, a dała hydroxyzynę - zasnęłam może po północy :/
i chodzę taka niedodziałana teraz

jutro od 9 do 11 proszę czymać kciuki bardzo bardzo mocno - mam rozmowę o pracę (żeby było śmieszniej - w tym samym wieżowcu, gdzie pracowałam do tej pory :P )

przez dead_end 23 paź 2012, 16:58
powodzenia ;)
who am I !?

przez Keji 23 paź 2012, 19:52
powo ;) Ja sobie właśnie notuję, co powiedzieć jutro psychiatrze od początku do końca, wszerz i wzdłuż, co by nic nie pominąć z nerwów :lol: no doprawdy, jakbym pierwszy raz tam szła...
Keji

Sortuj wg