[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[ŁÓDŹ-łódzkie] -Nowy wątek

przez Keji 20 wrz 2012, 14:52
nie prościej na Placu Wolności? :P Ale dobra, mi to rybka, dojdę sobie tak czy siak

a ja myślałam, że 17 to za wcześnie ;)

Dla dojeżdżających to zawsze inaczej ;)

jak zobaczycie blondynę z obłędem w oczach to będę ja ;)

To wezmę jakąś lunetę i będę każdemu po oczach patrzyła :mrgreen: Ja jeszcze nic nie mówię, bo pewnie zdążę z 4 razy włosy przefarbować :mrgreen:
Keji

przez paquarette 21 wrz 2012, 08:21
spoko, jak zobaczę kobitę z lunetą, włosy kolor koperkowy róż wpadający w krzaki, to poznam :D :D

przez Keji 21 wrz 2012, 09:01
kobitę z lunetą, włosy kolor koperkowy róż wpadający w krzaki

No cóż, Łódź jest ponoć miastem hipsterów, to trzeba się dopasować :lol:
Ciekawe, czemu inni zlotowicze się nie odzywają. Przestraszeni? ;)
Keji

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keji 21 wrz 2012, 09:11
Gdzieś w obrębie Pietryny. Plac albo Pasaż Rubinsteina. Wybierajcie, ja zmiatam do szkoły ; )
Keji

przez luli2003 22 wrz 2012, 13:05
no i ustalone ja bede napewno
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

przez Keji 22 wrz 2012, 21:03
no i super ! ;) dobra, tak na 'poważnie'- krótka chłopięca fryzura koloru ciemnego, torba fotograficzna, zdziwiony wyraz twarzy naprzemiennie z "KurdeCoJaTuRobię" bądź wyszczerzem - that's me ^^
Keji

przez paquarette 22 wrz 2012, 21:17
jak wygląda torba fotograficzna?? :?: :?:

ja - blondynka w okularkach, pewnie będę przed czasem :oops: dlatego wezmę książkę ;>
pasuje Wam iść do Coffee Heaven?

:)

przez Keji 22 wrz 2012, 22:13
Nooo...taka czarna i nieozdobna w żaden sposób ;) Mi pasuje!
Keji

przez paquarette 23 wrz 2012, 10:07
ok, torba i luneta, zapamiętam ;)
coś wymyślimy...

-- 24 wrz 2012, 15:39 --

a był ktoś z Was dziś (poniedziałek) na warsztatach w MOPZ na Cieszkowskiego? :> pytam bo byłam - ja to ta blondyna co wyskoczyła z prana-yamą ;p :oops:

przez lenny86 28 wrz 2012, 09:46
Hej!

Widzę, że sporo mnie ominęło od ostatniego logowania! I powiem więcej - jestem bardzo zadowolony z rozwoju sytuacji. To jak, umawiamy się przy pasażu Rubinsteina o 16 w sobotę 13 października? Proponuję od razu ustalenie miejsca docelowego, żeby nie doszło później do kłutni co do wyboru kawiarni/restauracji. Ja proponuję spokojne miejsce gdzie można usiąść i porozmawiać (coś zjeść:). Mad_Scientist - wrzuć akutalną listę osób, które mają się pojawić i wtedy zobaczymy ile ludzi jest chętnych na spotkanie - od tego zależy wielkość stolika.

BTW - ostatnio byłem w takim bardze "Fermentacja" i podobał mi się kameralny klimat tego miejsca, ale powinniśmy zagłosować, żeby było demokratycznie :)

przez lenny86 28 wrz 2012, 10:16
7 osób... W takim razie niech każdy wrzuci dwie propozycje restauracji/kawiarni/klubu/czegokolwiek a później w drodze demokratycznych wyborów oddamy głosy.

Ja proponuję Sphinx na Piotrkowskiej lub Fermentacje na Struga (koło Piotrkowskiej)

przez Demonniczna25 28 wrz 2012, 15:48
Hej , możecie mnie też dopisać do tej listy aczkolwiek nie wiem czy sytuacja będzie pozwalała mi na stawienie sie tego dnia więc zobaczymy , spróbować moge :smile:

przez Keji 28 wrz 2012, 21:56
ja się przystosuję jeśli chodzi o kawiarnie i restauracje, bo nie jestem stricte z łodzi, nie byłam nigdy w żadnej, więc mi to rybka :P Dla mnie każda opcja fajna :D
Keji

przez lenny86 29 wrz 2012, 18:48
Ja też nie jestem z Łodzi dlatego moje propozycje ograniczone są do tych miejsc gdzie już byłem :)

Sortuj wg