[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[ŁÓDŹ-łódzkie] -Nowy wątek

przez Keji 01 sie 2012, 13:22
mozemy własną terapię grupową zorganizować, przy soczku ;p (ach te leki....) ;p

Mogłabym przetestować nowe metody leczenia śmiechem :lol:

Znalazłam. A zatem ja byłam na Inowrocławskiej 5a, w okolicach Tesco. Pan psychiatra sam zdawał się potrzebować czegoś pobudzającego energię życiową, terapeutka w ogóle jakby nie rozumiała, o co mi chodzi. Trzeba będzie w przyszłości czegoś lepszego poszukać ;)
Keji

przez Smutny_clown 05 sie 2012, 20:46
Nie macie takiego wrażenia, że to miasto wysysa z ludzi wszystko? Energię, szczęście itp. Ja tam tylko studiuje i teoretycznie student powinien cieszyć się życiem póki może, robić różne głupie rzeczy itd. Wszystko dla tzw. funu. Nie wiem, to ze mną jest coś nie tak... Teraz wróciłem do domu na wakacje, ale tutaj wcale nie jest lepiej... Łódź... Oglądaliście "Aj lawiu"? To wiecie o co mi chodzi...
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

przez be_strong 05 sie 2012, 22:26
nie oglądałam
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez apfelstrudel 07 sie 2012, 12:25
Smutny_clown napisał(a):Nie macie takiego wrażenia, że to miasto wysysa z ludzi wszystko? Energię, szczęście itp. Ja tam tylko studiuje i teoretycznie student powinien cieszyć się życiem póki może, robić różne głupie rzeczy itd. Wszystko dla tzw. funu. Nie wiem, to ze mną jest coś nie tak... Teraz wróciłem do domu na wakacje, ale tutaj wcale nie jest lepiej... Łódź... Oglądaliście "Aj lawiu"? To wiecie o co mi chodzi...

W dużej mierze się zgadzam aczkolwiek mnie się wydaje, że wszystko zależy od sytuacji materialno-zawodowej oraz otoczenia, w którym się przebywa. Jeśli ktoś mieszka w Łodzi w Łagiewnikach czy na Julianowie to wątpię, żeby mu przeszkadzało, że mieszka akurat w tym mieście. Dla mnie plus tego miasta jest taki, że różne usługi są relatywnie tanie. Drugim atutem jest centralne położenie co sprawia, że można dojechać w każdy zakątek Polski w ciągu jednego dnia. Minusem jest z pewnością ogromna bieda i bezrobocie, ale uwierz mi, że są regiony w PL gdzie jest jeszcze gorzej niestety ...

Pozdrawiam
A.
apfelstrudel

przez Keji 07 sie 2012, 15:22
Nie macie takiego wrażenia, że to miasto wysysa z ludzi wszystko? Energię, szczęście itp. Ja tam tylko studiuje i teoretycznie student powinien cieszyć się życiem póki może, robić różne głupie rzeczy itd. Wszystko dla tzw. funu

To pomieszkaj na wygwizdówku 50 km od Łodzi, gdzie nie ma totalnie nic, przy czym Uć to jedyne większe miasto do którego od czasu do czasu masz łaskawie okazję się udać, to jest dopiero męczarnia ;) Prędzej polski uniwerek z Ciebie energię wysysa :P
Keji

przez paquarette 10 sie 2012, 11:54
ja pochodzę z okolic Poznania (70 km, więc może okolica to za dużo powiedziane ;p )
widać, ze w Łodzi nie ma dobrego gospodarza, jak w innych miastach (właśnie Poznań, Wrocław)
co trzyma ludzi w tym mieście? Piotrkowska?? :/ jak się skręci od głównej ulicy to strach "paczeć" ..
nie mówić już o Włókienniczej, Piramowicza, Targowej - przykłady można mnożyć :bezradny:
..
a jednak jak wyjechałam do Bełchatowa do pracy, to po trzech miesiącach wracałam tak stęskniona że nawet mi brudne i ogrzewane tramwaje w lecie nie przeszkadzały..

chcę zmienić pracę, może być w innym mieście bo tu nie mogę niczego sensownego znaleźć ;p :>

przez aperecium 10 sie 2012, 22:07
Bełchatów jest tak smutaskowy, że aż zęby bolą, to fakt. Za dużo ludzi, za mało miejsca, jedno osiedle brzydsze od drugiego, ciasnota,o gólny 'bessęs' a przede wszystkim zupełny brak charakteru - efekt robienia miasta tam gdzie go nigdy nie miało być, haha. Ostatnio spotkałam się z koleżanką z liceum i nie miałyśmy się zupełnie gdzie podziać, gdy komary nas już zaczęły chlać na ogródkach na nowym sławetnym 'deptaku' to zdałyśmy sobie sprawę, że nie ma gdzie uciekać. Wybór między siódemkami a speed rockiem nie jest żadnym wyborem gdy nie zalicza się już człowiek do kasty gimbusiarni, a ile można chodzić do gościńca. Nie tęsknię wcale za tym miastem.

Natomiast Łódź (ten post absolutnie nie ma na celu porównywania tych dwóch miast, 'Betonów' to jednak zadupie) zawsze miała dla mnie klimat, który mi bardzo odpowiadał. I nie mówię tutaj o zanieczyszczeniu powietrza. ;) Raczej o tym uroku zawartym w brzydocie, który mnie przynajmniej przyciąga.
aperecium

przez Keji 12 sie 2012, 03:02
Szkoda, że nie ma tylu osób, by jakiś zlot urządzić w Łodzi ;)
Keji

przez paquarette 12 sie 2012, 20:12
zlot to moze za dużo powiedziane, ale dlaczego nie mielibysmy spotkać się w węższym gronie i pogadać? 8)

przez Keji 12 sie 2012, 20:33
A kto by się jeszcze pisał? Jacyś chętni? :P
Keji

przez Demonniczna25 13 sie 2012, 20:42
Witam , mam 17 lat szukam jakiejś bratniej duszy z Łodzi może ktoś akurat czuje sie samotny i chce poznać kogoś nowego. Mam już dośc samotności może jest ktoś w podobnej sytuacji ? Jeśli tak to prosze pisać na gg 24523676 albo odp.

przez paquarette 14 sie 2012, 09:44
Hej
Mam tak samo jak Ty. Chciałabym poznać kogoś kto zrozumie co się dzieje w głowie..
Mam 26 lat, studiowałam w Łodzi, a jestem z Wielkopolski. Pytaj, pisz.
Pozdrawiam
Weronika

przez Demonniczna25 18 sie 2012, 23:55
Nie ma może jeszcze kogoś z Łodzi ale bardziej w wieku 16-19 lat ??

przez MalaMi1001 19 sie 2012, 21:36
Jestem z sieradza, ma ktos ochotę spotkac się i pogadać? Często bywam w łodzi, generalnie dojazd to dla mnie nie problem :)

Sortuj wg