[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez Smutny_clown 22 lut 2012, 16:37
To miasto jest jak rak, który zżera mnie codziennie po trochu. Te budynki, ludzie, ogólna atmosfera tu panująca. Gdzie mi przyszło studiować? Nienawidzę tego miasta. Ono mnie zabija. Powoli, ale skutecznie. Szare, brudne, okropne...
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

przez luli2003 22 lut 2012, 18:55
smutny_clown to prawda okropne jest to miasto ale mysle ze w naszej sytuacji kazde inne byłoby takie samo ;-(
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

przez pustkaa 18 mar 2012, 15:47
witam Łodzianinów :)
czy ktoś jest w stanie dać mi namiary na psychologa państwowego? nie jestem w stanie chodzić na płatne wizyty w aktualnej sytuacji.. będę wdzięczna
Mówisz o miłości i sprawiasz mi ból
Ja śnie o wolności i bardzo chcę żyć...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MBB 12 kwi 2012, 20:29
Witam, jestem "użytkownikiem" tego forum od dawna i codziennie żyje z Wami na bieżąco ale dopiero teraz postanowiłem się zalogować. Mam poważny problem.. Od 9 miesięcy biorę Lexapro i bardzo mi pomaga. Niestety pani psychiatra u której się leczyłem zakończyła swoją działalność... że tak to ujmę i teraz zostałem nie dość że sam to jeszcze bez lekarstw.. Nie chce jeszcze raz przechodzić tych wszystkich rozmów u losowo napodkanego psychiatrę.. moglibyście kogoś polecić? Jakąś przyjemną osobę u której mógłbym kontynuować swoją terapię? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
MBB

przez Miniu_25 14 kwi 2012, 13:04
Ja teraz po większej przerwie będę wracał do dr. Dzikowskiej na Sieradzkiej. To dobra lekarka jest, przyjemna osoba z którą fajnie można pogadać.

Grupa wsparcia - Łódź

przez milutka_27 22 maja 2012, 11:32
co z ta grupa wsparcia w łodzi? nikt nie jest chetny na spotkania zeby sobie wzajemnie pomóc?

[ŁÓDŹ-łódzkie] -Nowy wątek

przez Keji 21 lip 2012, 23:52
Ja mam blisko do Łodzi... W ogóle mało tu coś łodzian, z tego co widzę, takie pustki...
Keji

przez be_strong 28 lip 2012, 20:36
:lol:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

przez paquarette 29 lip 2012, 11:01
czesć bardzo chętnie spotkam się z kimś z Łodzi / okolic, co by pogadać :) świeżak jestem, więc tym bardziej mi zależy na spotkaniu z kimś "zaprawionym w boju" ;>

przez tamarcia320 30 lip 2012, 21:57
Ja z okolic Łodzi ,i na priv albo gg chętnie porozmawiam :D

grupa psychoterapeutyczna Łódż

przez tamarcia320 30 lip 2012, 22:07
Czy ktoś moze mi udzielic informacji, lub namiary na psychoterapeutyczną grupę z nfz .????? :!:
Ostatnio edytowano 30 lip 2012, 23:09 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połaczono

przez Keji 01 sie 2012, 02:23
kurcze, ja miałam, ale już za Chiny nie pamiętam. Aczkolwiek nie było tak dobrych lekarzy, a zatem może niewiele straciłaś...

Jakby się kiedyś więcej osób z łódzkiego zebrało, to można by jakiś zlot pyknąć. Nas jest tu chyba najmniej, takie mam wrażenie.
Keji

przez apfelstrudel 01 sie 2012, 03:04
Wysłałem privy do 2 osób, ja jestem z Łodzi, w Łodzi można w ramach NFZ iść od razu na grupową terapię do Fundacji Ego
http://www.poradniaego.pl/

Pozdrawiam
A.
apfelstrudel

przez paquarette 01 sie 2012, 12:44
W poradni EGO na Limanowskiego wiem, że świadczą pomoc psychologiczną i psychiatryczną, o terapii grupowej nic nie wiem a chętnie bym się dowiedziała... ;) mozemy własną terapię grupową zorganizować, przy soczku ;p (ach te leki....) ;p

:)

Sortuj wg