[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez Belt 27 mar 2010, 15:14
Pasman napisał(a):widzę że zagląda tu ktokolwiek rzadziej niż co 1,5 miecha
no cóż wyglada na to że w Łodzi nie ma zapotrzebowania na spotkania.

Jak pisałam, że forum jest drętwe i nijakie to się obrażali. Pasman, co Ci jest i co bierzesz ?
Belt

przez MOCca 27 mar 2010, 16:29
Belt napisał(a):Jak pisałam, że forum jest drętwe i nijakie to się obrażali. Pasman, co Ci jest i co bierzesz ?

Dla jasności forum nie jest drętwe, nijakie też nie bo ma jasno sprecyzowany zakres, raczej Łódź jest "drętwa", ale co poradzić, każdy ma swoje obowiązki, a jak już znajdzie się wolny czas, to ja osobiście wole poleżeć. :D Ale gdyby zdeklarowało się kilka konkretnych osób, to hmmm ?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Belt 03 kwi 2010, 16:38
Wszystkiego najlepszego z okazji świat :)
Belt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Yennefer 06 kwi 2010, 21:19
Belt dzięki za życzenia :-) Rzeczywiście strasznie ta Łódź przycichła....???....
Osobowość na granicy życia...

przez czarna megi 07 kwi 2010, 21:28
witajcie jestem zlodzi choruje na depresje i jestem przewaznie sama calymi dniami w domu. mam duzo klopotow i zdrowotnych, i fizycznych. bardzo mi zalezy na tym by porozmawiac z kims z forum , spotkac sie i wygadac, nie bede tu pisala calego swojego chorego i ciezkiego zycia, bo opisalam juz siebie i moje dziecinstwo na forum, moje zycie z bylym mezem katem i co przeszly moje dzieci. jezeli ktos ma ochote przeczytac o mnie i porozmawiac ze mna to ja bym byla bardzo wdzieczna, napisalam swoje posty, jeden jest w temacie depresja,,, nazwa,, ja,depresja i moje zycie, potem,, dramat zyciowy moich dzieci i mnie i jeszcze jeden post jest nie w depresji ale w temacie pozostale zaburzenia DDD DDA tam jest moj temat,, moje chore i piekielne dziecinstwo. bardzo bylam od 5 roku zycia krzywdzona, i po slubie, potem moje dzieci spotkalo nieszczescie ja to tam wszystko opisalam i to mi bardzo pomoglo. zalezy mi tym by kogos z was poznac i porozmawiac. niekoniecznie tylko o problemach ale i o pogodzie o radosci i smutku. podaje moje gg 6608291 moze ktos zechce ze mna sie skontaktowac..

przez Natascha 11 kwi 2010, 20:36
Yennefer masz zajebisty awatar :D . Ja nie mam pomysłu na swój.
Natascha

przez Kirian 03 maja 2010, 14:14
Kolejna Łodzianka na pokładzie.
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

przez pobłażająca_sobie 11 maja 2010, 23:23
Witam,
także jestem z Łodzi.
mam zaburzenie osobowości; wychodzę (?) z depresji. leczę się państwowo (w Palmie) i nie narzekam. wręcz przeciwnie.
pozdrawiam Wszystkich
I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe

Grupa wsparcia - Łódź

przez maciej.m 15 maja 2010, 12:29
Witajcie,

Chciałbym założyć grupę wsparcia dla ludzi z Łodzi. Miałbym miejsce na spotkania.
Kontaktujcie się ze mną. Możemy sobie nawzajem pomóc.

--
Pozdrawiam
MM
Ostatnio edytowano 19 paź 2010, 12:03 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przenoszę do odpowiedniego działu.

przez sadsadsad 16 maja 2010, 14:37
Witam
Po szybkim przejrzeniu postów zauważyłam kilka prób spotkań a teraz jakoś cicho... Z chęcią wyszłabym z domu (wreszcie) i pogadała. Niestety każdy chyba boi się coś zaproponować więc może raz w życiu ja się odważę - sobota, 29 maja, rynek manufaktury. Na razie tak ogólnie. A jeśli chodzi o godzinę to nie wcześniej jak 14:00 ;) Ale wszystko da się uzgodnić.

Dajcie znać!
Pozdrawiam

Re: Grupa wsparcia - Łódź

przez LadyWriter 16 maja 2010, 20:39
Witaj Maciej!! Ja co prawda cierpię na chorobę afektywna dwubiegunowa ale bardzo chętnie się piszę jeśli chodzi o Twój pomysł. Też walczę z lękami więc wiem jak to jest.

Pozdrawiam
LW

przez Pasman 16 maja 2010, 20:51
Wedlug jakiej formuly mialaby dzialac ta grupa?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez apfelstrudel 16 maja 2010, 21:53
Tez sie pisze chociaz nie wiem na co choruje ... Lekarka mi wpisala w karcie zaburzenia osobowosci ...

Pozdrawiam
Maciek
apfelstrudel

przez czarna megi 16 maja 2010, 22:26
hej, powiedz jak miala by dzialac ta grupa wsparcia? i moze tez napiszesz cos o sobie..moje gg 6608291

Sortuj wg