[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez kruszek 21 sie 2007, 00:34
heh, nawet nie wiedziałam, że mam już tutaj konto... alpessik...
cóż, pewne rzeczy się pozmieniały i nie wrócą....
...the nervous system's down...

Zapisałem się na terapię.

przez Heliush 15 wrz 2007, 00:02
Zapisałem się na terapię, a właściwie to zostałem zakwalifikowany . Kolejka długa ok roku, ale poczekam, jestem zmotywowany. Chętnie bym się spotkał z kimś z Łodzi , kto ma problemy nerwicowe osobowościowe.
Czuje się osamotniony ze swoimi problemami i chętnie bym pogadał .
Piszcie do mnie.

przez Crocifissa 03 paź 2007, 18:47
Jestem z Łdz. Jeśli chce ktoś porozmawiać, to gg mam podane w profilu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez michał24 05 paź 2007, 08:30
Bełchatów, Piotrków, Pabianice i okolice (ale mi się zrymowało). Jak jest ktoś to chętnie pogadam. Czekam na wiadomość na PW
,, Kochać i tracić, pragnąć i żałować, upadać boleśnie i znów się podnosić (...).

,,Emocje to nie luksus, lecz wielostrunny instrument wspierający nas w walce o przetrwanie."
Antonio R. Damasio

przez Migdala 11 paź 2007, 23:38
Witajcie
[Też jestem z łodzi leczę się i państwowo i prywatnie. Byłam przez 40dni w szpitalu na Aleksandrowskiej :szukam: . Rozpoznanie: zaburzenia depresyjne i lękowe mieszane z napadami lęku. Od pół roku codziennie na psychotropach. nie wierzę jednak że wyzdrowieję, leki poprawiły mój napęd jednak co było pod "kopułą" zostało. Psychoterapia podobno ma pomóc w szpitalu powiedzieli że jak nie będę kontynuować leczenia to tam wrócę.... ach.......
Dajcie znać co u Was.... chętnie się podzielę doświadczeniami i chętnie dowiem się czegoś o innych łodziakach. Pozdrawiam

sensu brak

przez pace is the trick 21 paź 2007, 01:49
od 4 lat tez jestem z łodzi
czasem się zastanawiam, czy to dziwne miasto przypadkiem nie pogarsza mego stanu... chociaż to działa bardziej na zasadzie 'szukania wymówki', bo tak naprawdę zawsze [?] czułam się 'popierdolona od wewnątrz'.

tak na powaznie zaczęło się ponad 5 lat temu. trafiłam do szpitala na jakies badania. myslalm, ze to znowu cukier [mialam hipoglikemie]- ogolnie czułam sie ospała, wiecznie zmęczona, i generalnie jakos nie tak, jak trzeba. niestety, albo i stety, wyniki wyszły dobre, przebadali mnie jeszcze na wszytskie inne choroby chyba i ostatecznie wysłali do psychiatry. i wtedy senna pani za biurkiem, ktora wygladala jakby sama potrzebowala pomocy, stwierdzila ze mam lekka depresję. przepisała jakieś tabletki i wyznaczyła nastepny termin.

tylko ze wtedy za cholere nie chcialam sie przyznac do tego, ze mam problem. tabletki sprawialy ze bylo mi jeszce gorzej, wiec odstawilam, na nasrepnej wizycie odegralam piekną szopkę bycia zaradnym i pewnym siebie czlowiekiem i zakonczylam leczenie.

stan ducha pozostal bez zmian, bywalo lepiej i gorzej. zawsze stwarzalam ładne pozory, zeby rodzice się nie zorintowali.
ale w koncu przychodzi taki moment, że cos w tobie pęka, i nie wiesz, co dalej z soba począc. od jakiegoś roku nie radzę sobie ze sobą. wiem, że potrzebuję pomocy, ale jakoś nie mogę się zmobilizować. boję się, że jak już pozbędę się tego całego bagna w środku, to nie zostanie mi już nic. zero mnie.

przeraża mnie szukanie pomocy w łodzi. nie wiem, dlaczego. teoretycznie powinno być łątwiej- większa przestrzeń, małe prawdopodobieństwo spotaknia kogoś znajomego....

mam już dosyć udawania, że wszystko gra
wiem, że na 'państwowe' wizyty dłuuugo się czeka

ma ktoś namiary na dobrą poradnię prywatną? i w ogóle jakie sa teraz ceny za terapię?

prosze, pomóżcie

ja naprawde chce w końcu poczuć coś pozytywnego, a nie tylko ta pustkę...
....disavow the pleasure

Montujemy grupę terapeutyczną neurotyków w Łodzi

przez Joanna Więckowska 24 paź 2007, 17:56
Witajcie,
Szukam minimum 14 neurotyków, aby stworzyć grupę terapeutyczną. Pierwszy chętny już jest: to ja. Grupę poprowadziłby doświadczony psychoterapeuta, który pomógł już wielu osobom z nerwicą. Cena - jeszcze nie wiem, ale na pewno niewiele (nie chcemy, by była barierą). Dookoła jest wielu ludzi, którzy mają nerwicę. Pomóżmy sobie! Mój telefon: 042 633 59 26

przez agusiak 30 paź 2007, 23:54
Witam ,znalazłam wątek łódzki a ponieważ mieszkam blisko łodzi chyba dla mnie najlepszy
mam nadzieje że przygarniecie mnie do siebie :D
Jedyną myślą nie do zniesienia jest myśl że znieść można wszystko..

przez terapeuta 01 lis 2007, 23:53
Ja także jestem z Łodzi, zajmuje się terapią indywidualną, prowadzę warsztaty umiejętności psychospołecznych a obecnie tworze grupę wsparcia, ktora będzie spotykać się regularnie (środy 18-20).

Kto ma ochotę skorzystać zapraszam. Info poniżej.

GRUPA WSPARCIA ROZWOJU OSOBISTEGO
Proponuję pracę grupową w oparciu o swobodne i dynamiczne interakcje uczestników oraz rozwój umiejętności interpersonalnych.
Rozmowy grupowe koncentrują się wokół aktualnych problemów życiowych uczestników, a szczególnie bieżących emocji. Wzajemne relacje oraz emocje, jakie pojawiają się w pracy grupy są skutecznym narzędziem wprowadzania zmiany.
Z każdym spotkaniem uczestnicy poznają się lepiej i stają się dla siebie źródłem cennych informacji zwrotnych. Dzięki temu każdy może przejrzeć się w zwierciadle, jakim jest grupa. Podstawową metodą pracy jest dialog grupowy.
Grupowa forma pracy nad rozwojem osobistym jest bardzo efektywna, a przede wszystkim znacznie tańsza od zajęć indywidualnych. Obecność innych osób pozwala zobaczyć swoje problemy z dystansu, umożliwia wymianę doświadczeń i uzyskanie wsparcia na znacznie większą skalę niż jest to możliwe w pracy indywidualnej.
Praca grupowa może również stanowić uzupełnienie terapii indywidualnej i odbywać się równolegle do niej.

DLA KOGO?
Grupa przeznaczona jest dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz wszystkich cierpiących z powodu lęków, depresji, kryzysów, problemów emocjonalnych, problemów w pracy, w związku, trudności w komunikowaniu się z ludźmi.

KIEDY?
Zajęcia obejmują cotygodniowo dwie godzinne sesje i odbywają się w środy 18.00-20.00 przez okres 8 tygodni. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 16zł/h czyli 256 zł za 8 spotkań po 2 h.
Grupa rusza od grudnia 2007 gdy zbierze się min. 5 uczestników.

zapisy eternal@eternal.com.pl lub GG 5395350 lub 662 133 122

przez naamah85 02 lis 2007, 12:48
czesc ja tez z Łodzi :)
obecnie lecze sie w poradni zdrowia psychicznego na Lnianej
(w kolejkach za bardzo nie musialam czekac i juz po ok miesiacu mam zalatwiona tam terapie indywidualna)

no a z dolegliwosci: nerwica lękowa i zaburzenia odzywiania...

pozdrawiam

przez thrax 06 lis 2007, 11:00
Witam Wszystkich
Z dystymią od 10 lat (mam lekką depresje z nerwicą). Od roku psychoterapia i leki. Szukam pomocy w jakieś grupie wsparcia.
Pozdrawiam

przez Ewula 19 lis 2007, 09:47
Zatem i ja jestem z Łodzi, ....pozdrawiam was

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:48 am ]
ps i ja takze zastanawiam sie nad jakąs grupa wsparcia, moze cos wiecie wiecej, gdzie takie grupy sa prowadzone?

kilka argumentów, za studiami w Łodzi..

przez Jan Nowak 20 lis 2007, 17:07
Trochę offtop..
Podajcie mi kilka rzeczowych argumentów, za tym, żeby studiować w Łodzi..
Kierunek: Ekonomia
Przecież jesteśmy tacy młodzi, tacy młodzi, ludzie nam tego nie wybaczą.. ą..

łódź

przez Malbo 16 gru 2007, 22:02
Cześć wszystkim, jestem z łodzi, znalazłem się na tym forum nieprzypadkowo, podobnie jak Wy. Jeżeli ktoś kto odwiedza tą stronę chciałby pogadać - popisać to byłoby fajnie, bo razem zawsze jest łatwiej cokolwiek osiągnąć i zrobić, jest więcej motywacji i wiemy że nie jesteśmy sami. Tak więc zapraszam do wspólnej rozmowy. Pozdrawiam!
Wszystko czego szukam, jest we mnie

Sortuj wg