[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez panwczapce 07 gru 2009, 22:52
I ja się piszę na piątek :roll:
Dorothy13 zaproponowała kawiarnię syrenka na pietrynie
no nic jakoś sobie poradzimy chyba
panwczapce

przez Yennefer 09 gru 2009, 20:56
A kiedy będzie jakieś spotkanie na ,,łonie natury"? Wiem wiem, że jest dosyć zimno i w klubie jest przyjemniej, ale tam raczej nie słychać nawet własnych myśli, co dopiero rozmawiać o problemach. No chyba, że chodzi tylko o to, by wypić piwko w miłym towarzystwie, ale bez jakiejś poważniejszej rozmowy.. :-)
Osobowość na granicy życia...

przez Dorothy13 09 gru 2009, 21:10
Witam, mnie nie chodzi ani o piwko, ani o spotkanie w pubie, ani o przekrzykiwanie się, więc jak dla mnie to możemy iść na grupowy spacer oczywiście jeśli Wam odpowiada pogoda i grypa Wam nie straszna...
Zaproponowałam Syrenkę bo tam na ogół jest spokojnie i słychać wszystko, ale to oczywiście jedynie propozycja, bo nie mam w naturze narzucania czegokolwiek komukolwiek.
Może ktoś z Was zaproponuje inne spokojne miejsce? Czekam na propozycję, chętnie poszerzę swoją wiedzę o spokojnych miejscach do spotkań w Łodzi.
Życie jest tym co się dzieje gdy jesteś zajęty robieniem planów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez panwczapce 10 gru 2009, 11:33
czas chyba ustalić lokację początkową :)
gdzie się spotykamy na starcie ?
panwczapce

przez Mal Knox 10 gru 2009, 19:03
ja chce do syreny!;)a jaki jest dokladny adres?

przez Belt 10 gru 2009, 19:06
Wy chcecie na dworze gadać pod wieczor o tej porze roku ? Życzę udanego spotkania :) Ja podziękuję, grypa mi niepotrzebna :P
Belt

przez MOCca 10 gru 2009, 20:21
Belt, skąd masz takie wiadomości..... taa już to widze spotkanie en pied ;)

Jak macie jakieś widomości proszę na priv plissss :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez panwczapce 10 gru 2009, 23:53
kompilacja informacji: Piotrkowska 66 kawiarnia syrena sobota 18:30
http://www.pora.pl/venue/cafe-expresso
http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s ... 6&t=h&z=17

ta dam :)
panwczapce

przez Dorothy13 10 gru 2009, 23:55
Witajcie!
Syrenka to taka kawiarenka, ul.Piotrkowska 66. Już więcej nie będę o niej pisać bo mnie zaraz ktoś posądzi o kryptoreklamę:)
Tak sobie myślalam cały tydzień jak miło mi będzie was spotkać i poznać wreszcie, pogadać na żywo i dziś po wizycie u laryngologa wszystko diabli wzieli. Nie wiem czy to wszystko nie skończy się usunięciem migdałków(jak ktos z Was miał to prosze na gadu opinie bo się boję ciutek). Na domiar złego (czyli bólu gardła i wszystkiego "fajnego" co się łaczy z zapaleniem gardła i migdałków) tak się zdenerwowałam, jak to my nerwicowcy mamy w naturze, że cały dzień albo mi się słabo robiło, albo serce chciało wysiąść z mojej klatki piersiowej, do tej pory mnie lekko kłuje. Oczywiście staram się pamiętać, że to nerwica żeby nie zwariować do końca;)
Tak więc moi drodzy życzę Wam udanego spotkania, będę myślami z Wami. Dajcie znać na gadu jak było i gdzie poszliście i w ogóle piszcie:) Może do trzech razy sztuka i nastepnym razem się zobaczymy za co trzymam wszytskie kcuki:)
Pozdro.
Życie jest tym co się dzieje gdy jesteś zajęty robieniem planów.

przez MOCca 10 gru 2009, 23:57
Sobota uuuu no się zobaczy ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez panwczapce 11 gru 2009, 00:34
aa och nie nie sobota rozpędziłem sie okrutnie przepraszam :( piątek oczywiście :oops:
panwczapce

przez Mal Knox 11 gru 2009, 13:54
no to pisac kto bedzie a kto nie.Dzisiaj 18.30-syrena .

przez MOCca 11 gru 2009, 14:37
No chyba ja :) Pan w kapeluszu iii......

przez panwczapce 11 gru 2009, 15:26
ja ok 17 już tam będę :) pracuję do 16 i nie opłaca mi się już do domu wracać
panwczapce

Sortuj wg